Jak w temacie, dzisiaj trochę o butach.
Koturny - bardzo modne w tym sezonie, coraz więcej ich w sklepach, w przeróżnych kolorach, wzorach. Bardzo wygodne, ale nie każda kobieta je wybiera.
Szpilki - największa ich konkurencja. O wiele więcej kobiet sięga właśnie po nie.
Należę do osób, które na codzień wolą buty sportowe czy trampki, ale jeśli chodzi o mój  wybór to Ja osobiście wybieram i uwielbiam koturny, szpilki ubieram jedynie na jakąś okazję.
A Wy kochane, po co sięgacie częściej?

W ostatnim czasie skusiłam się na zakup nowych butów, wybrałam właśnie koturny. Na zdjęciach zobaczycie moje cudeńka.
Podobają się ?

Mówiąc o zakupie butów, polecam zaglądać na www.czasnabuty.pl, ponieważ mają świetne promocje. Z każdych butów, które tam zakupiłam jestem mega zadowolona, a ceny bardzo niskie.

Likes

Comments


Sypialnia to jedno z moich ulubionych miejsc. To w tym pomieszczeniu dzieje się magia, ale dziś nie o tym.
Piżama, bielizna, zwykła podkoszulka, spodenki czy nagość ?
Na co stawiacie? 
Ja osobiście wybieram podkoszulkę + spodenki, stawiam na wygodę, a tym samym na dobry styl i ... czy temu prostemu zestawieniu brakuję cech seksualnych? Absolutnie !
Pewnie nie każda z Was zwraca uwagę na to w czym śpi,  bo przecież 'nikt mnie nie widzi, wrzucę na siebie starą koszulkę czy starą piżamę' - nie jest tak? Ja też tak czasami miałam, ale przecież kochane płeć nas zobowiązuję.
​ To MY jesteśmy pięknościami tego świata, zatem nawet jak śpimy mamy wyglądać jak milion dolarów! 

Spodenki, które widać na zdjęciach otrzymałam w prezencie i od razu się w nich zakochałam.
Nie dość, że mega wygodne to leżą na pupie idealnie !                                                                                                                                       http://hibousleepwear.pl/

Likes

Comments