Opowiem wam teraz jak odbyły się moje 15 urodziny!!!

Mówiłam wam, że mam super przyjaciółki? Nie? to teraz mowie.

Dokładnie dwa dni przed moimi urodzinami (piątek) dziewczyny przygotowały mi imprezę niespodziankę. Wszystkie szczegóły ustaliły przez telefon z moją mamą. Przez to, kiedy ja nic nie wiedziałam, mama kazała mi odwołać imprezę pod pretekstem "goście przyjadą jutro. Nie za tydzień''. Byłam załamana bo nie lubię przekładać czegoś i tłumaczyć się wszystkim zaproszonym gościom. W piątek po szkole poszłam do domu. Przyjaciółka zadzwoniła do mnie, żebym poszła z nią do centrum handlowego, bo nie ma z kim iść. Wchodzę do autobusu trochę znudzona. Kiedy wysiadłyśmy zobaczyłyśmy na dworze choinki ładnie przystrojone. Ona zaproponowała, żebyśmy do niej podeszły. Wydawało mi się dziwne, że chce jej się podejść do choinki tak po prostu. Nie miałam nic do stracenia więc podeszłyśmy, "pogłaskałam choinkę", obróciłam się a tam moja druga przyjaciółka razem z siostrą. Zaczęły wszystkie śpiewać mi sto lat. Muszę przyznać, że łezka mi się w oku zakręciła. Dały mi balony i tort. Uświadomiły mi, że w domu będę dopiero przed 12 w nocy. Zjadłyśmy prawie cały tort. Kiedy został nam ostatni kawałek a nasze brzuchy były już pełne, poczęstowałyśmy jakiegoś sprzedawce. Na koniec poszłyśmy do kina. Czas bardzo szybko minął ale mogę powiedzieć, że to były moje najlepsze urodziny w życiu. Dzięki!

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - kliknij tutaj!

Likes

Comments

Teraz opowiem coś o sobie. Mam na imię Natalia i mam 15 lat. Idę teraz do 1 klasy liceum. Mam wiele pasji, między innymi fotografia, taniec, śpiew, granie na instrumentach. Moim hobby są też zwierzęta. Uwielbiam jazdę konną i mam nadzieje ze niedługo dostane własną klacz. Kocham tez mojego psiaka i lubie się nim zajmować. Moim marzeniem jest nagrać własny teledysk.

Likes

Comments

Pewnie wielu z was się zakochuje. Często wychodzą z tego śmieszne historie. Opowiem wam moją :)

W zeszłym roku, jechałam autobusem z moją kuzynką. Nagle patrzymy a tam taki przystojniak i ciągle  nim rozmawialiśmy. No ale pełno jest przystojnych chłopaków w mieście więc skończyło się tylko na rozmowie o nim. na drugi dzień poszłyśmy na basen. Trochę sobie popływałyśmy i znowu patrzymy a ten sam chłopak z autobusu, biega dookoła basenu jak głupi. Wydawało się nam to trochę dziwne. Za parę dni widziałyśmy go pod sklepem, na boisku i z samochodu, kiedy on szedł do domu. Postanowiłam, że podzielę się tym z moją przyjaciółką a ona niewiadomo skąd, dała mi na niego namiary. Następnego dnia do mnie napisał. Żartując sobie w duchu pomyślałam, że to przeznaczenie. Pisaliśmy dość często. W końcu się zabujałam. Z tego wszystkiego często przychodziłam w jego tereny i tam gdzie on najczęściej chodził, by go śledzić. Oczywiście byłam wtedy młoda i głupia to wstydziłam się zagadać.                                                                                                                     Nadszedł sylwester. Jako, że nie piję alkoholu to musiałam coś wymyślić. Byłam oczywiście ze swoją kuzynką i wpadłyśmy na pomysł, że skoro nie pijemy to oni o tym wiedzieć nie muszą. (oni czyli ten mój i jakiś tam kuzynki) Dostałyśmy głupawki i zaczęłyśmy do nich pisać jakbyśmy były pijane. Odpisali nam na drugi dzień. Było mi tak trochę wstyd w sumie ale on wciąż myśli, że coś wtedy piłam. Po tym wszystkim pisaliśmy już czasami ale coraz rzadziej. Mimo tego, że nic z tego nie wyszło, nie żałuje moich głupich historii związanych z nim.

Likes

Comments