W swoim życiu szukałam wiele dróg. Czasem była ona dobra, a czasem nie. Od dziecka rodzice wychowują mnie na katoliczkę, jednak dopiero kilka dni temu poczułam co to jest dopiero miłość Boża. Zrozumiałam, że Bóg kocha mnie mimo tego, że schodziłam na złe drogi. Wierzę, że wszystkie moje problemy mogę mu ofiarować, a między innymi moją depresję. Miałam problem znaleźć w sobie spokój, ale On mi go dał. Myślę, że zrozumiałam miłość Bożą podczas oglądania "PASJI" MELA GIBSONA. Widziałam ile On dla mnie zrobił. Zobaczyłam jak się poświęcił tylko dlatego żebyśmy byli szczęśliwi po śmierci. Żeby dać nam życie wieczne. Gdyby nie ON to nie byłoby mnie tutaj. Dziękuje Mu za to, że mnie stworzył i wybawił. Nie można sobie wyobrazić tej miłości.

„Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.” (Jan 3,16)

Pozostaje pytanie: Czy szczęśliwi mamy być dopiero, gdy umrzemy? Otóż nie. Szczęśliwi możemy być nawet tu, na ziemi, ale Musimy zaufać i prosić o te szczęście. Starać się kroczyć Jego ścieżkami. Bo któż jak nie Bóg. ON kocha nas najbardziej na świecie, dlatego chce ofiarować nam wszystko co najlepsze. Wystarczy w Niego uwierzyć. On zawsze jest przy tobie i będzie czekał aż do Niego przyjdziesz. Bóg daje szczęście, ale człowiek musi umieć je złapać. Ja je łapie. A ty? Chcesz być szczęśliwy?

Jeśli ktoś chciałby ze mną o tym popisać to zapraszam na blogu jestem codziennie i chętnie o tym podyskutuje :)

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - kliknij tutaj!

Likes

Comments

Znalazłam uzdrowienie. Moje życie może być lepsze, ale nie dzięki mnie, a dzięki Bogu. Ufam Mu, bo to on dał mi życie i to On o nim decyduje nie ja. Starałam się zmieniać siebie, ale zobaczyłam, że ja sama nic nie mogę. Jeśli ktoś w swoim życiu będzie miał jakieś problemy, pamiętajcie o Nim, bo ON o was nigdy nie zapomina i czeka byście przyszli do niego i oddali Mu swoje problemy. Pamiętajcie też, że Bóg wszystko wybaczy. Jeśli chcecie ze mną o tym popisać to zapraszam :)

Likes

Comments

Wszystko jest takie trudne. Mimo wspierania ze strony innych, mimo własnej motywacji, nie potrafię się za nic zabrać. Cały dzień mogę tylko leżeć a i tak jestem zmęczona. Mam depresje. Rodzice chyba mnie nie rozumieją, bo ciągle każą mi coś robić, a ja na prawdę na nic nie mam siły. Wszystko mnie dobija, bo kto posprząta jak nie ja. Mama w ciąży, tata pracuje, rodzeństwo małe lub nie słucha. Wszystko na mojej głowie. Przynajmniej tak to odczuwam. Oprócz sprzątania, pomagania przy dzieciach, mam jeszcze swoje obowiązki, a między innymi naukę. Nie mówiąc już o moich pasjach, bo na nie to kompletnie nie mam czasu. Mam chęć robić tyle rzeczy. Chcę wychodzić do ludzi, realizować swoje pasje związane z muzyką. Chcę chociaż zrobić coś ze sobą, pomalować, ładnie uczesać, ale nie mam siły wstać. Biorę leki, lecz zrobiłam sobie tygodniową przerwę, bo musiałam czekać na receptę. Czy to możliwe, że parę dni bez tabletek i od razu wszystko powraca? Jest mi tak ciężko. Dlaczego depresja musiała spotkać akurat mnie. Teraz potrafię tylko leżeć i myśleć o tym jak marnuje swoje dni. Myślę o tym ile rzeczy mogłabym zrobić. Obwiniam się, chociaż wiem, że i tak niczego to nie zmieni. I tak nie wstanę i nic nie zrobię, to naprawdę ciężkie. Nawet pisząc to zamykają mi się oczy, choć spałam do południa. Czasem naprawdę martwię się, że nie zdążę spełnić swoich marzeń i nie nacieszę się tym życiem. Jest tego wszystkiego za dużo. Może przez to nie mam przyjaciół. Może widać jaką mam trudność z tym wszystkim. Mimo moich starań wychodzenia do ludzi nic i tak mi nie wychodzi. Tak bardzo chciałabym być normalna i cieszyć się życiem, ale jak narazie widzę wszystko w szarych barwach. Nikt mnie już nie rozumie. Mam nadzieję, że odnajdę w końcu siły i chęci do życia.

Likes

Comments

Mówię, że dam rade, ale czy tak naprawdę myślę? Chyba bardziej chce to zrobić, niż w to wierzę. To wszystko jest takie trudne. Zależy mi na tym by być już szczęśliwa, ale tak trudno mi to osiągnąć Zależy mi na wielu osobach. Najbardziej na nim, choć wiem, że to niemożliwe. Nie mam szans. Może po prostu nie teraz? Może nie mam sobie zawracać nikim głowy tylko w końcu zająć się sobą? Chyba powinnam poukładać sobie życie zanim zacznę przywiązywać się do ludzi. Myślę, że tak, ale jak przestać o kimś myśleć. Nie potrafię, nawet jak wiem, że to nie wyjdzie. Nie będę z nim w pełni szczęśliwa. Chociaż w sumie głupio się tłumacze. Mam mętlik w głowie. Może po prostu muszę pogodzić się z faktem, że on mnie nie chce?

Likes

Comments

Staram się pogodzić ze wszystkim co mnie spotkało. Próbuje iść dalej, choć jest bardzo trudno. Mimo tego nadal jestem sobą, nikogo już nie udaję. Codziennie nachodzą mnie myśli co jest ze mną nie tak, ale wiem, że ten czas w końcu przeminie i znajdę wspaniałych ludzi na swojej drodze. Po różnych doświadczeniach wiem, że opłaca się czekać. Poradzę sobie z moim życiem, muszę wziąć się w garść. Pokonam depresje, problemy, samotność, niezrozumienie. Dam radę. Wierzę w to.

Likes

Comments

Co robić? Jestem sama. Nikt mnie nie lubi, nikt mnie nie kocha, nikt nawet o mnie nie myśli. Czym ja zawiniłam? Jestem dobra, zawsze o wszystkich myślę. Drugi człowiek jest u mnie na pierwszym miejscu, dlaczego ja zawsze jestem gdzieś w tyle. Straciłam przyjaciół, bo nie pije, nie pale, nie imprezuje. Dlaczego nikt nie akceptuje tego jaka jestem? Przestałam udawać. Zaczęłam być sobą, ale chyba tak już nie wolno, bo od razu o tobie zapominają i olewają. Teraz żeby być normalnym, trzeba być jak wszyscy. Co się stało z tym światem?

Likes

Comments