ŚNIADANIE. To najważniejszy posiłek dnia jaki musi być. Przede wszystkim śniadanie musi być: bardzo obfity, pełnowartościowy, zawierać dużo witamin i przede wszystkim nie powinno być zbyt wielkiego tłuszczu.

Shake: Truskawki, lody śmietankowe, mleko, cukier.

Jajecznica: pomidor, szynka, cebula, szczypiorek + chleb ciemno ziarnisty z margaryną + sok wyciskany z pomarańczy [świeży]Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Od 2 klasy gimnazjum zaczęłam interesować się modą. Bardzo mnie to cieszy. Daje mi bardzo dużo satysfakcji to co lubię robić. Nie narzekam. Bardzo dużo się uczę. I myślę że "chyba" mam za to wielki plus. Bardzo dużo od osób słyszę na swój temat ze względu na to jak ja się ubieram do szkoły. Stosownie czy nie stosownie? Sama nie byłam przekonana. Bardzo mnie to ciekawi jakie osoby mówią na mój temat odnośnie mojego ubioru. Dobrze czy źle.? Ale czas swój pokaże. Nigdy nic nie wiadomo co może się stać. Ale jednak może stać się coś dobrego :) Jakie rodzaje ubrań najbardziej lubię ? Najbardziej preferuje ubrania eleganckie. Dlaczego? Mają w sobie tyle klasyki, tyle pasji. Niekoniecznie ubiór może ładnie wyglądać ale przede wszystkim trzeba sie czuć bardzo dobrze i przede wszystkim żeby były wygodne dla nas. A wy?Jakie wolicie stroje eleganckie, sportowe, hipsterskie czy hip-hopowe? I Dlaczego? Co widzicie w nich wyjątkowego?

Bluzka - Via Pollative

Buty - Kazar

Spodnie - Freesia

Torebka - CD

Likes

Comments

Od zawsze chciałam podróżować po całym świecie. Daję mi dużo radości, szczęścia a przede wszystkim zabawy. Od zawsze chciałam polecieć do Hiszpanii. Nauczyć się języka hiszpańskiego. Może dla nie których język hiszpański wydaję się trudny, a dla niektórych łatwy. W zależności kto co lubi i kto w jakim języki lepiej się czuje. Moim zdaniem ja się lepiej czuje w języku angielskim. Osoby, które chcieliby się bardzo uczyć języka który by chcieli przede wszystkim muszą się nauczyć podstawy. Najlepszym rozwiązaniem uczenia się języka jest np: słuchanie piosenki ( po angielsku, albo jakie byście chcieli ) i zacząć od tłumaczenia, ; od czytania książek, ; od oglądania filmów i od konwersacji. Ale kto co woli. Nic na siłę. Dlaczego podróże ? Bardzo lubię podróżować. Sprawia to dla mnie wielką "nagrodę" ale bardziej zabawę.

Do podróży zaliczają się takie jak:

Duże: Las Vegas, Canyon, London, Toronto, Canada

Małe: Warszawa, Zakopane, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kraków


Likes

Comments

Czym jest początek ? Początek jest nowym życiem, nowym stylem i trybem życia. Początek mojego dawnego bloga, był troszeczkę trudny. Ale powoli przyzwyczajam się. Moją pasją bądź hobby było i dalej jest: moda, zdrowe odżywianie się, a przede wszystkim uprawianie sportu, ale też bardzo lubię gotować i podróżować po świecie. A dla was czym jest początek? Od czego zaczęły się wasze początki? Witam i zapraszam na moją stronę. Thank You ! :)

Likes

Comments