Istnieje wiele mitów o tym co robią dziewczyny jak się zakochają. Jako, że sama jestem dziewczyną to mogę wam chłopaki coś o tym powiedzieć.

1 Ciągle o tobie myśli. W szkole, w sklepie, w domu, dla niej nie ma znaczenia miejsce i czas. Często myśli z uśmiechem na twarzy, którego nie umie powstrzymać.

2 Kiedy cię widzi często na ciebie patrzy. Oczywiście wtedy kiedy Ty tego nie spostrzegasz, choć istnieją dziewczyny, które robią tak byś je zauważył. Nie starają się wtedy za bardzo tego ukrywać.

3 Gdy jesteś obok, ona zaczyna się stresować. Udaje, że mówi do swojej koleżanki obok, jednak nie ma pojęcia o czym. Mówi, byś nie zauważył, że na twój widok serce jej mocniej bije. Kiedy już odejdziesz, ona przestaje gadać i ukradkiem się uśmiecha. Często też chwile po twoim przejściu opowiada o wszystkim tej koleżance, bo nie umie trzymać tego w sobie.

4 Sprawia wrażenie niedostępnej właśnie dla ciebie. Nie zawsze jest to od niej zależne. Kiedy dziewczyna się w tobie zakochała a nie rozmawiacie zbyt wiele, ona nie potrafi pierwsza powiedzieć "cześć" lub napisać wiadomości. Jest to dla niej stres narzucania się i myśli, że rozpoznasz o co jej chodzi.

5 *Jeśli otrzyma od ciebie pierwszą wiadomość, "turla się po podłodze" (w niektórych przypadkach dosłownie)             *Jeśli ona do ciebie napisze a ty tylko odczytasz, jej się chce płakać                                                                             *Jeśli ona napisze buziaczka a ty odpiszesz bez, jej się robi głupio i chce z tym wszystkim skończyć                             *Jeśli często wysyłasz jej serduszka i buziaczki ale to wszystko, jej się zrobi strasznie smutno. Będzie tylko słuchała muzyki i leżała. Czasem będzie jej się zbierały łzy do oczu, bo zrobiłą sobie za dużo nadziei.


OCZYWIŚCIE NIE BRAĆ SOBIE TEGO DO SERCA :) NIE KAŻDA DZIEWCZYNA TAKA JEST. OPISAŁAM WAM JAK "MOŻE SIĘ ZACHOWYWAĆ W NIEKTÓRYCH SYTUACJACH ALE NIE MUSI. PRZYZNAJĘ, ŻE U WIELU DZIEWCZYN JEST PODOBNIE. WIDAĆ, ŻE DZIEWCZYNY MAJĄ CZĘSTO SWOJE HUMORY ALE ZA TO NAS KOCHACIE!

Likes

Comments