Header

Czarne body PLNY LALA znane jest pewnie wielu z Was. Osobiście mega je uwielbiam, jest wygodne, bawełniane ale nie jest nudne! Wszystko za sprawą efektownych haftów zarówno na szyi, jak i klatce piersiowej. A skoro już o haftach mowa, co powiecie na słodką bomberkę polskiej marki Project Mess ?

fot. Dawid Błaszczak

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Nigdy nie marzyłam o tym, aby zostać "blogerką" . Właściwie to nadal o tym nie marzę, a fakt, że właśnie bloga założyłam w moim mniemaniu w żaden sposób przysłowiową "blogerką" mnie nie czyni. Nie wyróżniam się niczym z tłumu, nie kreuje żadnych trendów, nie jestem znawczynią światowej mody, podróżniczką, czy zagorzałą zwolenniczką zdrowego stylu życia mogącą podzielić się cennymi radami.

Pomimo tego wszystkiego zawsze w jakiś sposób lubiłam się uzewnętrzniać. Lubię dzielić się wieloma rzeczami, wieloma aspektami mojego życia. Począwszy od ulubionych ubrań, kosmetyków, czy też miejsc. Pisząc miejsc mam na myśli zarówno miejsca w których dbam o siebie, jak i te w których mogę dobrze zjeść, ale przede wszystkim miejsca jako te, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci, czyli podróże.

Jakiś czas temu uświadomiłam sobie, że nie pokazałam zbyt wielu rzeczy, które chciałam pokazać, lub pokazałam je niedostatecznie dobrze, w zbyt małej skali. Uświadomiłam sobie, że czas ucieka, a ja zamiast zatrzymać go i uporządkować wspomnienia nie robię nic i najwyższy czas to zmienić.

Na samym początku cofnę się pewnie do wielu rzeczy. Do kilku podróży, stylizacji czy sesji zdjęciowych, ale chcę, aby wszystko znalazło się tutaj uporządkowane w jednym miejscu, w moim miejscu, do którego śledzenia serdecznie Was zachęcam i zapraszam :)

Likes

Comments