U mnie za oknem biało, śnieg prószy coraz odważniej i robi się coraz zimniej. Letnie buty odłożone w kąt, robią miejsce zimowym. Z racji tego, że zawsze mam zimne stopy stawiam na ciepło i wygodę przy ich wyborze. Przeglądając ostatnio Internet, wpadłam na kilka ciekawych modeli, które sprawdzą się nawet dla takich zmarzluchów jak ja :P Chciałam się nimi z Wami podzielić. Mam nadzieje, że Was też zainteresują.


Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Jak wszyscy wiemy, kolorami dominującymi późną jesienią są barwy szare, smutne, przygnębiające. Ludzie odzwierciedlają swoim ubiorem zbliżającą się wielkimi krokami zimę. Na ulicach brakuje uśmiechu, serdeczności, radości. Mi osobiście pora roku, która teraz króluje kojarzy się ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, z klimatem magii, dobroci i miłości. Jest to czas, w którym zastanawiam się głębiej nad swoim życiem. Mijając ludzi na ulicach czujemy wkradającą się depresję, która negatywnie wpływa zarówno na nasze samopoczucie, ale również odbiera chęci wychodzenia z domu. Najprościej założyć coś czarnego, szarego aby nie wyróżniać się z tłumu. Czy aby na pewno o to chodzi? Pomyślmy o ludziach, których mijamy. Ubierając się na czarno dołujemy sie jeszcze bardziej, jeśli założymy coś w odcieniu czerwieni, żółci, zieleni czy bieli, to możemy mieć wielki wpływ na samopoczucie nawet bliskiej nam osoby. Dlatego jesienią kiedy brakuje barw, warto pomyśleć przede wszystkim o kolorowych dodatkach. Osobiście stawiam na czerwień. Bardzo długo nie byłam przekonana do tego koloru, jednak to właśnie w nim znajduje się wiele dobroci i miłości. W swojej szafie posiadam go bardzo malutko lecz skradł moje serce i z czasem będzie go o wiele więcej. Chcę podzielić się z Wami inspiracjami, na które ostatnio trafiłam. Mam nadzieje, że się Wam spodobają . Też kochacie czerwień? Jak często go zakładacie?

Pozdrawiam. <3


Likes

Comments

Cześć!
Na wstępie chciałbym powiedzieć kilka słów o swoim blogu. Zdecydowałam się go założyć aby wypełnić wolny czas, którego mam ostatnimi czasy aż za dużo! 🙈 Będę tutaj pisać o rzeczach, którymi się interesuje, które mnie inspirują. Znajdą się tutaj posty dotyczące m.in. zdrowego trybu życia, mody i fotografii. Będzie on odzwierciedleniem mojej osoby, tego co we mnie siedzi ;) Mam nadzieję, że nie będę znudzac. Zapraszam do przeglądania. Beata ❤️

Likes

Comments