Header

MEXICO: TULUM & COBA
MEXICO: TULUM & COBA
MEXICO: TULUM & COBA
MEXICO: TULUM & COBA

Meksyk zawsze był dla mnie niczym marzenie. Ale nie tylko ze względu na piękną plażę i kolorowe miasta. Dzisiaj pojechaliśmy zwiedzać i poznać kulturę Majów oraz odrobinę historii. Niektórzy z Was pytali mnie, abym zrobiła wpis z a'la przewodnikiem po Meksyku, ale potrzebuję więcej czasu, aby przygotować go najlepiej jak tylko potrafię. Nadal jestem tutaj, więc teraz chcę czerpać jak najwięcej z każdej chwili, toteż będzie to krótki post. Plaża ze zdjęć jest jedną z najpiękniejszych plaż na świecie - w Tulum. Jest otoczona przez mury świątyń i stare miasto Majów. Następne dwa zdjęcia zostały zrobione w Coba. Coba jest tzw. "ucieczką do dżungli"! Niesamowite przeżycia i wspomnienia, które zostaną na wieczność.

// Mexico has always been like a dream to me. But not only because of beautiful beach and colorful cities. Today we went sightseeing to meet the culture of Mayas and a bit of the history. Some of you were asking me to make a post with Mexico Travel Guide, but I need more time to prepare it the best way I can. I'm still here so I want to take every moment right now, so it's a short article. The beach in the pictures is one of the most beautiful beaches in the world - in Tulum. It is surrounded by walls of the temples and old city of Mayas. Next two pictures were taken in Coba. Coba is a jungle escape! Amazing experience and memories which are forever.

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - kliknij tutaj!

Likes

Comments

To był nasz pierwszy dzień tutaj w Meksyku, więc cały dzień odpoczywaliśmy po długim locie. Ja niechcący troszkę się rano za mocno opaliłam, kiedy poszliśmy z Karstenem na spacer wzdłuż plaży, tak więc moja skóra potrzebuje trochę odpoczynku. Wieczorem poszliśmy na meksykańską kolację. Nasz hotel mieści się w samym centrum rozrywki, tak więc udaliśmy się na mały rekonesans. Jest mega ciepło i cudownie! Życzę Wam cudownej niedzieli!

// It was our first day here in Mexico and we've been relaxing all day after the long flight. I accidentally got a bit burned this morning when Karsten and I went on a walk through the beach, so my skin needs some rest. In the evening we went on a dinner to the mexican restaurant. Our hotel is situated in the center of entertainment, so we went on some exploration. It's very hot and amazing here! I wish you a wonderful Sunday!

Likes

Comments

Dzień Dobry! Jestem na nogach już od jakichś czterech godzin... Obudziłam się o 5:00.. Co się wydarzyło? Jadę właśnie do Warszawy na lotnisko i spędzę dziś cały dzień w chmurach, 12 godzin lotu! ✈️ Tak więc do później, mam nadzieję, że będziecie mieli cudowny dzień, buziaki! Obserwujcie moje InstaStory (@moniquerehmus).

// Good morning! I've been awake for four hours already though... I woke up at 5:00.. What happened? I'm going to Warsaw AirPort and I'm gonna spend this day in clouds, 12 hours of flight! ✈️ I'll talk to you guys later, hope you'll get an amazing day, hugs! Follow me on my InstaStory (@moniquerehmus).

Likes

Comments

Copenhagen
Copenhagen
Copenhagen
Copenhagen

Chciałam na chwilę zawitać tutaj i powiedzieć, że żyję. Chociaż nie czuję się zbyt dobrze, z powodu lipcowej pogody... Nie mogę już znieść tych ciągłych zmian pogody. Rankiem mamy słoneczny dzień, a popołudnie jest deszczowo-burzowe... Potrzebuję już wakacji! Ale nareszcie zostały już tylko 3 dni do mojego wyjazdu. Jestem ciekawa kto zgadnie gdzie się wybieram?

Mam nadzieję, że macie dobry poniedziałek! Tutaj dodałam kilka lotniskowych zdjęć z Kopenhagi. Najbardziej podoba mi się pierwsze zdjęcie z samolotu, gdzie widać wschód Słońca.

// I just wanted to update here and say that I’m alive. Even though I don't feel very well, because of the weather in July... I can't stand this weather changes. In the morning sunny day and afternoon is rainy and stormy.. I need holidays now! But finally there are only 3 more days to my trip. I'm curious who guess where am I going?

Hope you’re having a good Monday! I'm publishing here some airport pictures from Copenhagen. I like the first airplane picture the most, where you can see the sunrise.

Likes

Comments

paprocki&brzozowski
paprocki&brzozowski
paprocki&brzozowski
paprocki&brzozowski
Daniel Wellington Classic Petite

Minimalistyczne zegarki Daniel Wellington są zdecydowanie w moim guście. Noszę model Classic Petite Bondi w wersji rosegold. Zegarek DW pasuje do każdej stylizacji, zarówno tej eleganckiej, jak i takiej codziennej. :-) Classic Petite z białym, skórzanym paskiem jest najnowszym ich modelem. Myślę, że jest idealny na lato!

Jeśli spodobał Ci się, któryś z tych zegarków, upewnij się, by użyć kodu monique15 podczas zakupów na danielwellington.com/pl - to daje Ci 15% zniżki na wszystko!

// Daniel Wellington's minimalistisc watches are definitely my taste. I’m wearing the Classic Petite Bondi in rose gold. DW’s look nice with every outfit, elegant so like a casual ones. :-) Classic Petite with white leather strap is the newest model. I think it is perfect for summer!

If you like any of their watches, make sure to use the code monique15 when shopping at danielwellington.com – it gives you 15% off on everything!

Likes

Comments