Header

wesele, ślub, suknia ślubna, wedding, wedding dress
wedding
wedding decorations
wedding decorations
wedding decorations
wedding decorations, wedding table
wedding decorations, menu
short wedding dress
wedding decorations
wedding decorations, wedding menu
wedding decorations
monique rehmus
wedding cars, old school cars
wedding suit
wedding rings
diamonds wedding ring
weselnik
wedding decorations
wedding dress
wedding decorations, wedding dresses
wedding decorations
wedding hair decorations
wedding decorations
weselnik, wedding
wedding decorations, wedding table
wedding decorations
wedding hair decorations
targi ślubne weselnik

W trakcie trwających jesienno-zimowych targów ślubnych w pełnym rozkwicie, Weselnik powitał mnóstwo przyszłych Pań i Panów Młodych u drzwi Ergo Areny. Wielu fantastycznych wystawców wypełniło to miejsce wspaniałymi inspiracjami ślubnymi. Po prostu nie mogłam przegapić tego wydarzenia. Jeśli spytacie mnie o moje wesele - nie jest to jeszcze nic oficjalnego, ale powoli szukam inspiracji.

Tak jak każda kobieta nie mogłam przestać przyglądać się tym wspaniałym sukniom ślubnym. Myślę, że to nie będzie łatwy wybór... Czuję, że potrzebuję kilku lat, aby wybrać tą jedyną i idealną dla mnie. Ale obecnie jestem już niemalże pewna, że będzie ona w rodzaju sukienek na zdjęciach tutaj. Po prostu długa i prosta do dołu. Chociaż myślałam także o krótkiej. Ale kto wie, która z nich będzie mi się podobać w przyszłości? Gdybyście zapytali mnie, kiedy byłam dzieckiem - prawdopodobnie odpowiedziałabym, że najbardziej pożądana byłaby sukienka w rodzaju "księżniczki". Teraz kompletnie zmieniłam zdanie.

Moim zdaniem najbardziej skomplikowaną sprawą jest wybór motywu przewodniego. To jest rzecz, którą należy wybrać na wstępie i być świadomym tego podczas całych przygotowań. Targi ślubne przedstawiają wiele sugestii, ale naprawdę trudno jest się zdecydować. Widnieje tam wiele pastelowych, różowych, niebieskich, złotych i srebrnych odcieni.

Kolejną ważną sprawą są obrączki. To decyzja, która będzie Was dużo kosztować i trwać z Wami prawdopodobnie przez całe życie. Należy zatem wybrać rozsądnie. Kobieca obrączka powinna wg mnie pasować do pierścionka zaręczynowego oraz do dłoni. Jeśli mamy krótkie palce to najlepiej wybrać cieniutki model, a przy dłuższych palcach lepiej będzie wyglądała szersza obrączka. Mi osobiście spodobała się ta cieniutka z drobnymi diamencikami.

Jeśli myślisz o ślubie, nie zwlekaj i wybierz się na targi ślubne! To najlepszy sposób na zainspirowanie się - możesz całkowicie zaplanować swój dzień. To było moje pierwsze doświadczenie z takim eventem, ale jestem praktycznie pewna, że pojadę na kilka następnych, zanim poczuję, że jestem gotowa, aby zacząć planować mój własny ślub.

// In time of the autumn-winter wedding fairs now in full swing, Weselnik welcomed lots of future brides and grooms through the doors of the Ergo Arena. Many fantastic suppliers filled that place with wonderful wedding inspirations. I just couldn't missed out this event. If you ask me about my wedding - it's not so official now, but I'm slowly looking for some inspiration.

Just like every woman I couldn't stop looking at those stunning wedding dresses. I think it won't be an easy choice... I feel like I need a few years to choose this one and perfect for me. But right now I'm almost sure that the kind of dress will be just like dresses on the pictures here. Just a long and straight down. Althought I thought about the short one also. But who knows which one will I enjoy in the future? If you asked me when I was a child - I'd rather say that the princess dress was the most wanted. Now I completly changed my mind.

The most complicated in my opinion is choice of the leitmotif. It is the thing you need to choose first and be aware of that all time during preparations. Wedding fairs show you so many suggestions, but it is really hard to decide. There are a lot of pastels, pink, blue, golden and silver shades.

Another important thing are wedding rings. It's a decision that will cost you a lot and lasts with you probably for a lifetime. So choose them wisely. The feminine wedding ring should fit the engagement ring and hand. If we have short fingers it is better to choose a thin model, and with long fingers a wider one. I'm personally fond of this thin wedding ring with tiny diamonds.

If you think about getting married don't hesitate and go on a wedding fairs! This is the best way to get inspired – you can totally plan your day there. It was my first experience of such event, but I'm almost sure I'll go on a few next before I feel I'm ready to start planning my wedding day.

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Ergo Arena Sopot
botki Renee
The Oversized PU Jacket by NA-KD
The Oversized PU Jacket by NA-KD
Aioli inspired by Gdańsk

Oto moja dzisiejsza stylizacja. Kurtka pochodzi z NAKD, a buty są z Renee. Byliśmy w Gdańsku - na Ergo Arenie i spędziliśmy tam miły dzień na targach ślubnych. Podzielę się z Wami szczegółami na temat tych targów w następnym poście. To była dość spokojna niedziela, spędziliśmy tam prawie pół dnia, a potem udaliśmy się do Aioli inspired by Gdańsk, aby zjeść późny obiad (miałam makaron z chili i kaparami oraz Aperol Spritz - nigdy nie mam go dość!). Życzę wszystkim miłego jutrzejszego poniedziałku i dobrego tygodnia. Postaram się dołożyć wszelkich starań, aby jutro opublikować dla Was wpis na temat targów ślubnych. Mam więc nadzieję, że do zobaczenia wkrótce. Dobranoc!

// Here you can see my today’s outfit. Jacket is from NAKD and shoes are from Renee. We were in Gdańsk - Ergo Arena and spent a nice day there at wedding fairs. I'll share with you more details about those fairs in the following post. It was quite calm Sunday, we had been there almost half day and then went to Aioli inspired by Gdańsk to eat a late lunch (I had some pasta with chili and capers and Aperol Spritz – I can never have enough of that!). Wish you all a nice Monday tomorrow and a good week. I'll try to do my best to finish the post for you about wedding fairs tomorrow. So hope to see you soon. Good Night!

Likes

Comments

Halloween Decor
Halloween Food
Halloween Decor
Halloween Nails
Halloween Drinks
Halloween Makeup
Halloween Makeup
Halloween Decor
Halloween Food
Halloween Makeup
Halloween Decor
Halloween Food
Halloween Nails
Halloween Makeup
Halloween Makeup

Już bardzo długo mnie tu nie było, więc pomyślałam, że nadszedł czas, aby podzielić się z Wami inspiracjami na Halloween "na ostatnią minutę". Przez godzinę polowałam w Internecie, aby znaleźć przykładowe dekoracje, straszne jedzenie i pomysły na makijaż i paznokcie. Wszystko co udało mi się znaleźć złożyłam razem w tym poście. Mam nadzieję, że to pomoże Ci się trochę zainspirować. Udanego Halloween!

// I haven’t been here for so long, so I thought it is finally the time to share with you some last minute Halloween inspired things. I went on the hunt for last hour to find some decorations, scary food and some makeup and nails ideas. I’ve put everything I’ve found together in this post. I hope to give you a bit of inspiration. Happy Halloween!

Likes

Comments

Flounce Sleeve Knitted Sweater
autumn
autumn
Park Oliwski Gdańsk
Flounce Sleeve Knitted Sweater
rockowe botki Renee

sweter: NAKD | buty: Renee

Jesień z pewnością nie jest moją ulubioną porą roku, ponieważ wiele dni jest szarych i ponurych. Ten weekend pokazał mi jednak piękną stronę tego sezonu. Liście zaczynają opadać i cały Park Oliwski zmienia się w piękne odcienie. Spacerowałam tamtędy w niedzielę i byłam pod wielkim wrażeniem. Ale jesień to także najlepszy sezon mody. Wszystkie te płaszcze, swetry i botki, pasują praktycznie do wszystkiego co nosimy i dopełniają całą stylizację. Korzystajmy i bawmy się modą. 😊 Życzę wszystkim miłego tygodnia, mam nadzieję, że nie minie tak samo szybko, jak ten poprzedni.

// Autumn is for sure not my favourite season, because a lot of days are so gray and sad. This weekend has showed me the pretty side od this season. The leaves start to fall and all Park Oliwski turn into beautiful shades. I was walking there on Sunday and I was so impressed. But autumn is also the best season for fashion. All those coats, sweaters and ankle boots, as they pretty much go with anything you wear and fulfill the outfit. Let's enjoy and have fun with fashion. 😊I wish you all a nice week, I hope it won't go bye so fast as this one before.

Likes

Comments

Ambasadorki Lumene
Catering
Instagirls
Kosmetyki Lumene
Molo Hotel Sopot
Lumene Natural Glow
Fashionable
Kosmetyki Lumene
Blogerki
Catering
Giftpack

Wśród wielu stoisk podczas See Bloggers wpadła mi w oko pewna marka kosmetyczna. Widząc zainteresowanie wielu skupionych przy stoisku kobiet i ja stanęłam zaciekawiona, by zobaczyć o co chodzi. Wtedy właśnie ukazały mi się półki wypełnione bardzo ładnymi opakowaniami produktów, które od razu wzbudzały pożądanie. Stojąc w gronie wielu dziewcząt dowiedziałam się, że prezentowana jest tam seria kosmetyków hybrydowych oraz pielęgnacyjnych. Jako, że od lat borykam się z problemem suchej skóry - każda seria nawilżająca jest dla mnie niczym zbawienie.

Okazało się, że marka szuka ambasadorek. Podjęłam się wyzwania i zgłosiłam się. Otrzymałam produkty do przetestowania, które są po dzień dzisiejszy moimi ulubieńcami w pielęgnacji. Używam ich niemalże codziennie i co ważne, do tej pory nie znalazłam nic lepszego dla mojej cery. Nie wierzyłam, że marka odezwie się do mnie i zaprosi do spędzenia wspólnego weekendu. To było jak prawdziwy sen, z którego właśnie wróciłam i piszę dla Was ten post z relacją.

W ten weekend influencerzy związani z urodą, pojawili się w Sopocie (w Hotelu Molo) na spotkaniu ambasadorek marki Lumene. Lumene jest fińską marką kosmetyczną. Ich produkty nadają się do suchego typu skóry i nie są badane na zwierzętach, ponieważ niektóre z was już mnie o to pytały. Wszystkie produkty zawierają ekstrakty arktyczne. To najważniejsze powody, za które uwielbiam tą markę.

Nie był to zwykły event, ale intensywna dawka wiedzy. Podczas warsztatów specjalistka produktów Lumene podzieliła się informacjami z zakresu makijażu hybrydowego i wskazówkami na temat dbałości o skórę. To było naprawdę przydatne. Mieliśmy też przyjemność uczestniczenia w warsztatach fotograficznych i filmowych, a także w wykładach dotyczących SEO i marketingu w sieci.

Głównym uczestnikiem spotkania była Anna Zając - autorka bloga Fashionable.com.pl - pierwsza polska ambasadorka Lumene. Wraz z mężem przeprowadzili bardzo interesującą mowę o współpracy z markami selektywnymi. Inni uczestnicy to: blogerzy urodowi i lifestylowi, YouTuberki i influencerki instagramowe. To była znów świetna okazja do poznania nowych, inspirujących ludzi. Jestem pewna, że niektórymi z nich spotkamy się wkrótce i częściej.

Każda ambasadorka otrzymała małą paczuszkę z upominkami. Już je testuję i wkrótce podzielę się tutaj opinią o nich. A już teraz możesz zobaczyć post z produktami do pielęgnacji skóry: kliknij tutaj.

Szczerze mówiąc spędziłam niesamowity czas na spotkaniu Ambasadorek Lumene. Nie mogę się doczekać, aby mam nadzieję, uczestniczyć w kolejnym wkrótce. Chciałbym również podziękować organizatorom za zaproszenie i zaufanie.

// Among the many stands at See Bloggers one cosmetic brand caught my eye. When seeing the interest of many women in front of the stand, I was curious to see what was going on. Then I saw shelves filled with very nice-packaged products, which immediately aroused desire. Standing in the circle of many girls I learned that there is a series of hybrid and care cosmetics. As I have been struggling with dry skin for years, every moisturizing serie is like salvation to me.

It turned out that the brand is looking for ambassadors. So I took the challenge and reported myself. I've received test products which are my favorities till today. I use them almost every day and what is more, I have found nothing better for my skin so far. I couldn't believe that the brand would come to me and invite me to spend a weekend together. It was like a real dream from which I've just come back and now I write for you this post with photo story.

This weekend beauty influencers met in Sopot (Molo Hotel) for Lumene ambassadors meeting. Lumene is a cosmetics brand from Finland. Their products are suitable for dry skin type and are not tested on animals, because some of you had already asked me. All products contain arctic extracts. That's the main reasons I adore them.

It wasn't just a casual event, but an intensive dose of knowledge. During the workshops, Lumene beauty trainer shared information about the hybrid range and shared some tips about the importance of taking care of our skin. It was really helpful. We also were lucky to attend the photography and movie workshops as well as SEO and marketing lecture.

The main attendee of the meeting was Anna Zając - author of the blog Fashionable.com.pl - first polish Lumene ambassador. Together with her husband they conducted very interesting speech about cooperation with selective brands. Other attendees included: beauty and lifestyle bloggers, YouTubers and instagram influencers. It was once again a great opportunity to meet new, inspiring people. I'm sure that with some of them we will meet soon and often.

Every blogger also got a little goodie bag. I am already testing them and soon you can read some reviews about them here. Right now you may see the post with their skin care products: click here.

I honestly had an amazing time at Lumene Ambassadors Meeting. I can't wait to hopefully be attending another one soon. I would also like to thank all the stuff for inviting me and trust.

Likes

Comments