Kolejny film to "Wszystkie kłamstwa Jecka". Mowi o tym jak ważne jest mówienie prawdy niektórzy mogą pytać dlaczego no cóż juz tłumaczę,  Pierwsza rzecz to szczerość jeżeli nie będziemy wobec siebie szczerzy to dlaczego mamy sobie ufać. Druga rzecz to jest to ze kłamstwo ma krótkie nogi czasem ciężko jest sie z tego wyplątać ale każdy da radę. W naszych czasach trudno jest żyć bez kłamstw tych dużych i małych niektorzy kłamią bo chcą byc sławni, popularni czy tez lubiani.  Życie to nie tylko ciężka praca, pieniądze czy może sława. Życie to ludzie którzy nam ufają, kochaja nas,  są przy nas wiec dlaczego mamy ich kłamać. Nasze życie składa się z wielu dziwnych rzeczy ale jedno jet pewne bądźmy sobą to najważniejsze.
zdjecie- jedno z ujęć właśnie filmu "wszystkie kłamstwa Jecka" Produkcja Disney'a

Likes

Comments

Przedstawiam wam film "Papierowe miasta". Bardzo piękny a także pouczający film cytuje "Ale każdy może mieć wspaniałe przygody " to jest prawda każdy ma prawo do milczenia do zdobywania krok po kroku każdego centymetra ziemi nie ważne czy jesteś stary młody czy dopiero sie urodziłeś. Masz prawo do wyboru kim chcesz być gdzie mieszkać i kogo kochać. Ważne tez jest to by mieć niezapomniane chwilę w swoim życiu. Nie marnujecie czasu na kogoś kto was nie docenia i na kogoś kto nie akceptuje was takimi jakimi jesteście. Jesteście soba i to wystarczy.
Cytat na dziś "Walcz o wszystko co kochasz, kochaj wszystko o co chcesz walczyć "
Zdjecie - fragment filmu papierowe miasta

Reżyser Jack Sherier 

Scenariusz Scott Neustander oraz Michael H. Veber

Na podstawie książki Quentin 

Likes

Comments

Cześć jestm tu nowa i nie wiem jak zacząć. Chcam tylko powiedziec że na tym blogu będę wrzucać codziennie jakiś post mam nadzieje że wam sie spodoba. Jak narazie nie pokaze wam sie może w późniejszych postach. Pozatym mam na Imie Oliwia i mam 15 lat.  Na blogu chcem pokazac ciekawe filmu lub seriale i wyrazić moja opinie na ich temat, będą tez nowinki ze świata polskiego rapu moje przemyślenia na niektóre sprawy i mam nadzieje ze bedziecie odwiedzać mojego bloga
( Zdjecie mojego autorstwa przedstawia wsud slonca w Irlandi- Tullow)

Likes

Comments