Moja mama zaproponowała mi, żebym poleciła ten produkt szczególnie osobom które mają problem ze spalaniem tkanki tłuszczowej, mimo że ma jakąś szczególną dietę. Mama stosowała te tabletki po ciąży gdy trudno jej było zrzucić brzuszek po ciąży. Na stronie, którą podam piszą, że trzeba stosować co najmniej 3 miesiące żeby zobaczyć prawdziwy rezultat. Zwykłe kłamstwo. Wystarczy 1 opakowanie i można spokojnie odłożyć zażywanie. Link: http://www.burnbooster.pl/

Do tego najlepiej zjadać codziennie jedno jajko na twardo, które wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Z tym jajkiem szczerze polecam.

Likes

Comments

Cześć, to mój pierwszy wpis na blogu. Nie wiedziałam dosłownie jak się za to zabrać. Jeżeli chodzi o treści na moim blogu, to będą głównie w temacie urodowym i zdrowotnym. Chociaż nie jestem jakimś okazem piękności. (śmiech).Na pewno znajdą się u mnie przepisy na maseczki oraz opinie o najróżniejszych kosmetykach. Będą i takie, które z chęcią wam polecę. Jeżeli spodobają Ci się moje wpisy, zostań ze mną na dłużej i zobacz co mam do zaoferowania.

Likes

Comments