2017 YEAR, new way, life

2017

Nareszcie nowy rok.

Wkraczam w niego z nadzieją, że ten rok będzie o wiele lepszy od tamtego. Mnóstwo rzeczy się wydarzyło ważnych w moim życiu, zmieniających je i mnie.

2016 był dobrą nauką życia teraz trzeba to tylko wykorzystać!

👋🏼👋🏼👋🏼

Miłego poniedziałku

W. 💋


Likes

Comments

MY LIFE

PASJA

Od dzieciństwa ciągłe podróże były nieodmienną częścią mnie. Nauczyli mnie tej cudownej rzeczy moi rodzice.

Żyję podwójnie, uczę się, poznaję bliżej samą siebie, doznaje często diametralnych zmian w swoim życiu, doceniam wszystko to co mam.


Chciałabym się dzielić z wami swoimi myślami, odczuciami i przeżyciami. 🌙


Nie jestem tą samą osobą odkąd zobaczyłam blask księżyca na drugim końcu świata – Mary Anne Radmacher

Życzę miłego weekendu 😉

Do zobaczenia!

Likes

Comments

all
  • all
  • 408 czytelników

Likes

Comments

travel, Africa, Senegal

17.12.2015 r.

Teraz mija od tego wyjazdu prawie 10 miesięcy, a ja nadal nie mogę się po nim otrząsnąć. Był to z pewnością wyjazd mojego życia. To co ja przeżyłam zostanie ze mną do końca.

Przebywałam w jedym z 'bogatszych" państw Afryki czyli Gambii, i nawet nie chcę się domyślać co się dzieje w biedniejszych państwach ..

Dzieci chodzą tam przeważnie na boso, a ich zabawką jest opona czy puszka po konserwie na sznurku. Turystów, błagają, prawie zabijając się .. o jedzenie, przybory szkolne czy gumki do włosów.

Nigdy nie przeżyłam tyle rzeczy ile przez ten tydzień tam, nauczył mnie ten wyjazd dystansu do wszystkiego.. do siebie, do swojego życia, do Polski, do pieniędzy. Pierwszy raz wracając do Polski cieszyłam się, że wracam! i do tej pory nigdy nie narzekam na nią tak jak przed wyjazdem narzekałam... upss. Każdemu z was życzę takiego wyjazdu, po nim czuję się inna... zdrowsza, zmienił mnie całą.

Nie mów mi jak bardzo jesteś wykształcony, powiedz mi jak dużo podróżowałeś – Mahomet

Likes

Comments

Instagram@mcyalla