Zastanawiałam się o czym dzisiaj napisać. Mam wiele pomysłów, więc trudno wybrać co napisać ;)
Może wiecie, miałam wcześniej bloga, którego pisałam w kratkę. Raz mi się chciało a raz nie. Wszystko to było takie śmieszne. Chciałam trochę nawiązać do tego w dzisiejszym poście.
Chyba wszyscy mają marzenia, pasje. I połowa z tych osób nie ma motywacji do robienia tego. Ja sama mam wiele takich dni, momentów. Siedzę na lekcji i mówię sobie poćwiczę, nagram filmik na YouTube, pouczę się normalnie. I pewnie wiecie jak to się kończy? Przychodzę do domu i jednak stwierdzam, że seriale i filmy są lepsze. Od kilku tygodni staram się wykonywać wszystko co chcę, co wcześniej zaplanowałam. Spróbuj przez chociaż tydzień planować sobie kilka rzeczy i wykonać je. Uwierz mi, będziesz z siebie dumna i szczęśliwa, że to wykonałaś.
Druga rzecz, którą chcę Wam przekazać: rób to co kochasz i nie patrz się na innych. Wiele osób ma tak, że przed zrobieniem czegoś zastanawia się co pomyślą inni. Ale czy to ważne? Decyzja należy do Ciebie i to są Twoje marzenia w Twoim życiu. Nie poddawaj się. Chcesz zrobić tatuaż? Zrób, jeśli chcesz. Chcesz nosić kabaretki? Jeśli ci się podobają, to dlaczego nie? Nikt nie może Ci mówić, że czegoś nie możesz. Chyba, że jest to głupia rzecz. To owszem, zastanów się.
Ale pamiętaj o jednym. Podążaj za marzeniami. One są jedną z ważniejszych rzeczy w życiu.
Do zobaczenia w kolejnej notce!

Likes

Comments

Cześć wszystkim :) A więc... Powracam na bloga! Pełna motywacji i chęci. Strasznie tęskniłam za pisaniem postów, więc postanowiłam powrócić. Nie chce się rozpisywać w tym poście, więc jak narazie to koniec. Do zobaczenia niebawem!

Likes

Comments