​​​​

Hej!​ W tym poście chciałabym opowiedzieć Wam co mnie denerwuje u Polaków. A więc przejdę od razu do konkretów. Oczywiście nie porównuję Polski do Stanów Zjednoczonych bo w Stanach jest wiele kultur i w ogóle Stany są,że tak powiem ,,tworzone,, przez imigrantów i oni rozumieją, że każdy ma inny styl jeden  lubi ciemne kolory drugi jasne ty się ubierasz na czarno a ja na żółto i nikt nie ma z tym problemu. Druga sprawa tatuaże tobie się nie podobają a mi wręcz przeciwnie są mega fajne i co? Wiem, twoim zdaniem jestem jakaś nieogarnięta przecież tatuaże noszą ludzie z więzienia i to jest NIEPRAWDA! Oczywiście nie mówię że,każdy Polak taki jest pod żadnym pozorem. Ale bardzo mnie to denerwuje bo ludzie w innych państwach starają się zrozumieć inne kraje a u nas? NIC.


przepraszam jeśli kogoś uraziłam nie miałam tego na celu po prostu chciałam na szybko wyrazić swoje zdanie,miłego wieczorku czy popołudnia, hejj.

Likes

Comments

​Hej, nazywam się Marika i witam Cię na moim blogu. W pierwszym poście może przedstawię wam mój plan na bloga. Ale za nim do tego dojedziemy chciałabym powiedzieć troszkę o sobie. A zatem jak już wspominałam jestem Marika interesuję się modą i wszystkim  co z tym związane więc jak się domyślacie blog będzie właśnie o modzie ale nie tylko, jednak głównie będziecie mogli znalezć tu posty związane o modzie. Postaram się również posty wrzucać regularnie co tydzień na moim poprzednim blogu niestety nie było to możliwe. Poprzedni blog który miałam miał średni zasięg mam nadzieje że tu będzie on większy i posty będą wam się podobać. I myślę że tyle jak na sam początek wystarczy a jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania to je zadawajcie i zrozumcie też że,nie na wszystkie będę mogła odpowiedzieć ponieważ nie będę chciała lub znała do końca odpowiedzi,dziękuje.

Marika

xoxo

Likes

Comments