Witam was kochani !!!

Wczoraj napisałem ostatni wpis związany ze szkołą, ponieważ teraz nie będę dodawał wpisów, gdyż nie będę miał zbyt dużo czasu.Ale obiecuję wam, że jak znajdę czas to będę dodawał wpisy.Bardzo się ciesze, że tak dużo osób chętnie czyta blog.

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

​Witam was czytelnicy!

Na lekcji języka polskiego Bernard Zygier zaczął recytować Redutę Ordona Adama Mickiewicza.Wtedy zaczęła się we mnie odzywać dusza Polaka.

Po szkole spotkałem Annę.

Likes

Comments

​Witajcie moi kochani.

Muszę sie wam pochwalić, że zaprzyjaźniłem się z Andrzejem Radkiem oraz tym, że wiem jak ma na imię piękna nieznajoma.Zdradzę wam pod koniec jak ma na imię.

Dziś na lekcji historii mój kolega Walecki oburzył się tym co nauczyciel opowiadał o religii polskiej i zbuntował się.Wszyscy z klasy bali się mu przyznać prawdę.Konsekwencją zbuntowania się Waleckiego było usunięcie go z gimnazjum.

Gdy wracałem do domu znów zobaczyłem Annę(tak ma na imię piękna nieznajoma).

Likes

Comments

​Witam was moi czytelnicy!

Dzisiaj w szkole Andrzej Radek pobił kolegę za to, że on wyśmiewał się z niego, ponieważ pochodził z ubogiej rodziny.Dyrektor wydalił go ze szkoły lecz matka Radka ubłagała dyrektora o karę chłosty.Ja także się za nim wstawiłem.Pozostały czas w szkole szybko mi zleciał. W drodze powrotnej do domu ujrzałem piękną dziewczynę wychodzącą z koleżankami z źenkiego gimnazjum.Idąc rozmyślałem o nieznajomej.

Muszę już kończyć.Jutro coś napiszę.

Likes

Comments

​Cześć wszystkim !!!

Nazywam się Marcin Borowicz i chodzę do klerykowkiego gimnazjum do klasy 7.

Na moim blogu będę wam opisywał każdy dzień w szkole.

Likes

Comments