Za oknem mróz,ale taka pogoda nam nie straszna. Mój synek jest od samego poczatku przyzwyczajony do spania w wózku. Lubimy aktywnie spędzać czas. A drzemka na świeżym powietrzu to sama przyjemność. Dzisiaj tylko -2 stopnie. Dzięki takim spacerom dziecko się dotleni i lepiej śpi, a przede wszystkim się hartuje od maleńkiego. A jak to z wami jest?wychodzicie z waszymi pociechami w taka pogode?

Mama korzystając z wolnej chwili zrobiła kilka ujęć podczas spaceru.Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Wracam trochę do przeszłości i sesji nad morzem z Moniką Skrzyńska Noiresouris Photography. <3 <3 <3

Trochę czasu minęło od naszego spotkania ,ale pamiętam jakby to było wczoraj. O mały włos do spotkania i zdjęć by nie doszło. Koniec końców jakoś się rozpoznałyśmy. Zdjęcia robione były na plaży w Gdańsku. To była jedna z moich ulubionych i pierwszych sesji amatorskich.

Zdjęcia wyszły magiczne.Jedyne w swoim rodzaju. A oto efekty naszej wspólnej współpracy.
Likes

Comments

Jednym z wielu marzeń było założenie bloga. A marzenia trzeba spełniać. Lepiej późno niż wcale.Od dłuższego czasu przymierzałam sie do tego by w końcu to zrobić. Od dawna lubiłam pisać i nawet dobrze mi to wychodziło w szkole. 😁😁 Zobaczymy jak to wszystko sie potoczy... planowałam założyć w styczniu ,ale juz jest.


Tak więc na moim blogu znajdziecie wątki kulinarne, modowe , urodowe, macierzyństwo , a także moje przemyslenia życiowe.

To by było na tyle,jak na pierwszy raz. (;

Likes

Comments