Macierzyństwo.. Czy byłam na nie gotowa?
Zdecydowanie nie!
Ciąża zaskoczyła Nas bardzo.. Dużo myślałam, miałam w głowie mętlik. Ciągle zadawałam sobie pytanie.. Jak ja sobie poradzę z tym wszystkim? Chociaż nie zostałam z tym sama bo był ze mną Łukasz, który mnie bardzo wspierał chociaż też wiedział, że będzie ciężko..
A teraz? Teraz nie wyobrażam sobie życia bez Bartusia!
Niedługo po porodzie pierwszego synka zaczęliśmy się zastanawiać nad drugim dzieckiem..
Gdy Bartuś miał 5 miesięcy zaszłam w kolejną ciąże. To było kolejne zaskoczenie kiedy lekarz oznajmił mi, że to ciąża bliźniacza.. Znowu w głowie pojawiło się milion pytań. Podwójne szczęście? Czy My sobie poradzimy mając już jedno dziecko? Odpowiedź była prosta.. Kto jak nie My?!
Także dwa miesięce temu urodziłam Nasze bliźniaki i przyznam się szczerze, że lekko nie jest ale dajemy radę! 
Chociaż nieraz dostajemy po d***e to nie wyobrażamy sobie życia bez Naszych pociech. Kochamy Ich bardzo! 

Czym, że byłby Nasz świat bez nich?
Do zobaczenia w kolejnym wpisie!

Likes

Comments

Witajcie!
Postanowiłam, że poprowadzę bloga i podzielę się z Wami moimi życiowymi przeżyciami. A więc może zacznę od tego, że mam na imię Patrycja i jestem mamą trójki wspaniałych dzieci. W moim życiu jest jeszcze jedna ważna osoba. Łukasz.. Kto to taki? Mój wspaniały narzeczony, bez którego nie wyobrażam sobie życia.

Syn Bartuś który ma 16 miesięcy i Nasze bliźniaki które mają 2,5 miesiąca to Najcudowniejsze istoty, bez których nie możemy żyć!
Mam nadzieję, że czas pozwoli na to bym mogła tutaj zaglądać.. Bo jak niektórzy wiecie, przy trójce dzieci to nie jest łatwo.

Wprowadziłam Was w skrócie do mojego życia a na resztę zapraszam do kolejnego wpisu.
Do zobaczenia!

Likes

Comments