MEGFASHION

Cześć !

Jak tam u was Nowym Roku ? Jakieś postanowienia? Mogę powiedzieć że u mnie parę występuje jedną z tych postanowień na mojej liście są Sesje Zdjęciowe bardziej regularnie niż w poprzednim roku chciałabym aby się odbywały. W rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej niż tak naprawdę się planuje , Aczkolwiek myśle jeśli się czegoś bardzo chce to się Tego dokona i tak jest!

Nie mniej jednak Życzę Wam dużo zdrowia spełnienia marzeń, i dużo uśmiechu :) na ten Rok! 2018!

Sesja Zdjęciowa Wilanów ❤️📷
Miłego Oglądania!

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Coraz Bliżej Święta!!!!! ......a jak tam u was przygotowania świąteczne? Ja akurat wszystkie prezenty kupiłam i dodatkowo na sesję zdjęciową się załapałam ! i z tej okazji życzę wam Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2018 !

Likes

Comments

Dobry Wieczór !

Listopadowa sesja zdjęciowa zaliczona, chociaż chłodek się pojawił ​dzisiejszego, Sobotniego dnia nie zmienił planu zdjęciowego !  ;- D 

Zdjęcia wyszły bardzo ładnie i bardzo dobrze !  To był udany dzień !

Miłego Wieczoru <3

Likes

Comments

Cześć ! Witam w niedzielę jesienną porą.Wstawiam zdjęcia z Sesji Zdjęciowej którą udało mi się w końcu zrealizować, powody? najczęściej z braku czasu a także gdy pogoda nie dopisuje a jesienią zazwyczaj tak jest. Mimo tego Jesień jest kolorową porą roku niestety deszczową i chłodną ale nie zawsze .

Zapraszam na nowy wpis ;)


Czarna Stylizacja oraz Czarne Dodatki

Likes

Comments

Cześć  Dobry Wieczór !

Ostatnio miałam okazję zobaczyć na żywo Honoratę Skarbek "Honey", Event został zorganizowany przez Złote Tarasy @wybieramzłote . Były to spotkania kilkudniowe w różnych lokalizacjach Warszawy ( Np. Metro Dworzec Wileński itp.) w godzinach 14.30-15.30. Ostatnie spotkanie odbyło się w czwartek na które na szczęście zdążyłam się załapać . Cieszę się że miałam okazję porozmawiać z tobą to był udany dzień .

Dzięki za zdjęcie !

Likes

Comments