Zastanawiasz się, jak to jest, że niektóre dziewczyny zawsze wyglądają perfekcyjnie? Zdradzamy tajemnicę!

Paznokcie
Warto zadbać nie tylko o dłonie, ale również o paznokcie. Odpowiedni kształt może optycznie wydłużyć i wysmuklić palce. Maluj paznokcie raczej klasycznymi kolorami - czerwony, bordowy lub nude. Jeśli twoje pazurki są słabe lub nie masz na nie czasu, może warto nakładać hybrydy? W końcu lakier zdrapany do połowy paznokci to największe faux pas!

Włosy
Schludna fryzura to podstawa dobrego wyglądu. Nie masz czasu umyć głowy, bo jesteś już spóźniona? Użyj suchego szamponu i zwiąż włosy w klasyczny kucyk, to zawsze się sprawdza!

Makijaż
Nie musisz używać całej kosmetyczki, żeby wyglądać promiennie. Wystarczy odrobina pudru, pomalowane rzęsy i błyszczyk lub klasyczna pomadka. Zachowanie umiaru z makijażem podkreśli twoje naturalne walory.

Ubrania
Podobno człowieka można poznać po butach, my jednak rozszerzamy tę definicję. Ważne są nie tylko czyste buty, ale również uprasowane ciuchy. Nie masz czasu codziennie prasować z ubrań? Zamień w szafie półki na drążki - uprasowane ubrania można wtedy powiesić na wieszaku, a nawet po kilku dniach nie będzie na nich żadnych zagnieceń!

Dodatki
Stawiaj na minimalistyczne, eleganckie dodatki - złota lub srebrna biżuteria, okulary przeciwsłoneczne, zegarek, prosty pasek czy klasyczna torebka to uniwersalne dodatki, które będą pasować do każdego outfitu.

Higiena osobista
Zawsze miej przy sobie gumę do żucia, szczoteczkę i pastę do zębów, dezodorant, chusteczki odświeżające oraz ulubione perfumy. Taki zestaw przyda się w sytuacjach kryzysowych.

Zdjęcia od @Tinamarias