Ujemne temperatury z pewnością nie zachęcają do wyjścia na zewnątrz. Jednak jeśli zależy nam na zachowaniu fit sylwetki, musimy znaleźć sposób, aby ćwiczyć przynajmniej 2 razy w tygodniu. Sprawdźcie, co można robić zimą, aby utrzymać kondycję!

Narty

Jeśli planujecie wyjazd w góry, koniecznie spróbujcie jazdy na nartach! To idealny sposób na spalenie kalorii oraz poprawienie koordynacji, a przy tym świetna rozrywka. Może miniecie się na stoku z @olakoperska ?

Spacer

A może na spacer? Weźcie ze sobą rodzinę, faceta, przyjaciółkę lub psa i podziwiajcie zimowe widoki! @MoniqueRehmus i @jeanetelife już znalazły towarzystwo ;)

Bitwa na śnieżki

Zdziwieni? Bitwa na śnieżki to nie tylko dobra zabawa, można przy niej spalić nawet 500kcal! @Yayas wie, jak zachęcić całą rodzinę do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Siłownia

Potrzebujecie porządnego treningu, a mróz skutecznie was odstrasza? Polecamy siłownię! @Fitnessjulia doskonale odnajduje się w treningu indywidualnym, a @olakoperska stawia na grupowe aktywności- jumping fitness potrafi naprawdę zmęczyć!

Home workout

Nie macie w pobliżu siłowni? No cóż, w takim razie... Ćwiczcie w domu jak @Blogbysandra i @cornelliaas! W internecie znajdziecie mnóstwo planów treningowych oraz filmików, jak wykonywać poszczególne ćwiczenia. Pamiętajcie- żadnych wymówek!