#Nouw30DayChallenge - Zmagasz się z problemem ze znalezieniem inspiracji lub potrzebujesz pomocy w znalezieniu ciekawych tematów na post? Mamy na to odpowiedź!

Często blogowanie idzie gładko, a pomysły same przychodzą do głowy. Są jednak takie dni, kiedy nie mamy pomysłu na wpis. Wypisaliśmy kilka naszych pomysłów na to, jak znaleźć inspirację!

Powrót do początków - Czasem warto jest powrócić do podstaw - dlaczego zaczęliście blogować, jakie było początkowe założenie? Łatwo jest zapomnieć, co chcieliśmy osiągnąć, zakładając blog - a jeśli czujecie się tak, jakbyście o tym zapomnieli, warto jest cofnąć się do początków. Może zaczynaliście od przepisów, mody, fotografii lub urody? Aby ponownie się zainspirować, wróćcie do podstaw!

Przeszukaj magazyny - Jeśli brakuje wam pomysłów na tematykę posta, przeszukajcie swoje ulubione magazyny. Dla przykładu, magazyn wnętrzarski może zainspirować was do wpisu "Najładniejsze wnętrza tygodnia", "Ulubieńcy sklepowi" lub "Wybór najlepszych dodatków". Szukajcie tematów, na które lubicie pisać i dajcie się zainspirować artykułami!

Pinterest - Jeśli nie macie jeszcze konta na Pintereście, załóżcie je NATYCHMIAST! Możecie tam zapisywać inspirujące zdjęcia w różnych folderach, a w mniej kreatywnym dniu zajrzeć i znaleźć wśród przypiętych zdjęć pomysł na wpis.

Używaj aparatu - Nieważne, czy korzystacie z aparatu w telefonie, lustrzanki lub cyfrówki, blogowanie stanie się łatwiejsze, jeśli będziecie robić dużo zdjęć. Uchwyćcie momenty z waszego dnia, zwłaszcza, jeśli dzieje się coś ciekawego. Jeśli macie przynajmniej kilka zdjęć z danego dnia, dużo łatwiej jest stworzyć post. Większość czytelników docenia wpisy, które pokazują kawałek waszego prywatnego życia.

Zdjęcie w tle: @juliajaensson