Zastanawiacie się, w jakim stylu dziewczyny urządziły swoje mieszkania? Zapraszamy na house tour!

jeanetelife

Mieszkanie @jeanetelife zostało urządzone w nowoczesnym stylu. Meble w odcieniach bieli, szarości i srebra nadają wnętrzu eleganckiego charakteru, a lustra i połyskujące szafki sprawiają, że każde pomieszczenie wydaje się większe.

paulinabender

Dom @paulinabender to prawdziwa oaza! Błękitna sypialnia na poddaszu, przestronna jadalnia, a do tego sypialnia z ogromnymi szybami i widokiem na las... Czego chcieć więcej?

rudamowi

Mieszkanie @rudamowi jest bardzo ciepło urządzonym miejscem. Jej ulubiony kącik to zdecydowanie "ściana wspomnień", gdzie nic nie znalazło się przypadkiem!

kajsasven

@kajsasven ceni sobie prosty design z naturalnym akcentem. Naturalne, stonowane kolory tworzą spokojną atmosferę tego miejsca. Oczywiście w mieszkaniu nie może zabraknąć świeczek!

joannafingal

@joannafingal ma słabość do czarnych i złotych dodatków. Spójrzcie na ten widowiskowy żyrandol! Prosty i jednocześnie glamour.

yayas

@Yayas ma niełatwe zadanie, bo jej dom musi być przystosowany dla trójki maluchów. Jak widać, doskonale sobie z tym radzi. Bardzo prosty design i przewaga białych mebli idealnie współgra z czarnymi dodatkami. Zwróćcie uwagę na obrazy!