Co powiesz na odświeżenie wyglądu swojego bloga na lato, nie poświęcając na to zbyt wiele czasu? Dzisiaj dajemy wam kilka rad, jak w mgnieniu oka zmienić swój design.

Zmień nagłówek
Pierwszą rzeczą, którą widzą twoi czytelnicy, jest nagłówek. Nieważne, czy na górze swojego bloga masz zdjęcie, czy tekst, fajnie będzie je co jakiś czas zmienić. W ten sposób twoi czytelnicy natkną się na coś nowego, gdy wpadną na bloga. Chcesz nagłówek z fotką, czy wolisz napis? Wypróbuj kilka opcji, zanim zdecydujesz!

Na blogu @gertrudes pierwsze, co rzuca się w oczy, to wiosenna fotka w nagłówku

@daramuscat zdecydowała się na nagłówek z kolażem i ilustracjami

Dodaj moduły
Dodanie modułów do twojego bloga nie tylko urozmaici jego wygląd, lecz również zwiększy praktyczność. Taki moduł możesz na przykład połączyć ze swoimi najnowszymi postami, lub tymi najpopularniejszymi - może zainspirują wtedy jeszcze więcej osób? Masz również możliwość dodania modułu Instagrama, który po załadowaniu zdjęć stanie się częścią nowego designu. To wspaniały sposób na połączenie bloga z innymi social mediami.

@Matildadjerf dodała u góry swojego bloga post puff, połączony z najnowszymi wpisami na blogu

@theamandajournal ma swoje najnowsze fotki z Instagrama tuż pod nazwą bloga

Zmień kolory fontów i tekstu
Czasami wystarczy tylko zmienić kolory fontów i nagłówków. Mały wysiłek, który wprowadza spore zmiany w wyglądzie całego bloga. A wydawałoby się, że to tylko zmiana fontów.

@elinskoglund ma na swoim blogu jasne fonty...

...a @madickennilsson pogrubiła fonty, nadając totalnie odmienny look

Writer
Editorial staff