W jakim kraju chciałaby zamieszkać na dłużej, jaki posiada talent i co jest jej podróżniczym must-have? Poznajcie naszą blogerkę tygodnia!

Hej @olakoperska, co u Ciebie?
Hej, hej, nie mam na co narzekać, wszystko u mnie dobrze. Muszę jednak przyznać, że czekam z niecierpliwością na jakieś wolne dni. Łączę pracę i studia, więc czasami łatwo nie jest!

Jak zaczęła się Twoja przygoda z blogowaniem?
Do blogowania przekonała mnie moja koleżanka z pracy, która sama wpadła w to po uszy. Zaczęłam, ponieważ moim zdaniem pisanie na blogu to fajna opcja, żeby zatrzymać wspomnienia oraz jednocześnie się nimi dzielić. Początki były dla mnie łatwe, bo zawsze mogłam liczyć na wskazówki i pomoc.

Które z odwiedzonych miejsc wywarło na Tobie największe wrażenie?
Zdecydowanie Indie! Razem z chłopakiem spędziłam w tym kraju miesiąc, podróżowaliśmy jak prawdziwi backpackersi, nastawieni na przygodę życia... Nigdy nie zapomnę tej wyprawy!

W jakim kraju chciałabyś zamieszkać na dłużej?
Nie zwiedziłam jeszcze na tyle, by podejmować takie decyzje, ale może Włochy... Ludzie wydają się tam być zupełnie inni, mają w sobie większą radość życia, żyją zgodnie z "passegiatta"! Uwielbiają długie wieczory przy pysznym jedzeniu z butelką wina, bądź butelkami... Jako mała dziewczynka co roku jeździłam z rodzicami we włoskie dolomity, mam dobre wspomnienia.

3 rzeczy, bez których nie może odbyć się żadna podróż?
Osoba towarzysząca, która nas uszczęśliwia, iPhone oraz przewodnik Lonely Planet.

Jaki masz talent?
Hmm mam talent do sportów, dobre ucho do muzyki, a taniec towarzyszył mi od dziecka!

Idealny wieczór to?
Pyszna kolacja z przyjaciółmi, zakrapiana alkoholem, koniecznie w miłym miejscu! Do tego gry planszowe i nielimitowany czas!