Chcecie się dowiedzieć, jak Kornelia edytuje zdjęcia, bez czego nie może przeżyć nawet jednego dnia, a także gdzie chciałaby spędzić wymarzone wakacje? Koniecznie przeczytajcie nasz wywiad!

Jak wyglądały Twoje początki na instagramie?

Profil założyłam dość niedawno, bo około 2 lata temu i na początku kompletnie nie przykładałam uwagi do tego, co tam wrzucam. Zdjęcia były losowe i nie skupiały się na niczym konkretnym. Dopiero, gdy zauważyłam, że mój profil jest coraz częściej odwiedzany, zaczęłam przykładać wagę do tego, co tam umieszczam i co tak na prawdę mnie interesuje :) mój profil przechodził przez rożne "fazy" począwszy od częstych essentials, maniakalnego przemycania różu w zdjęciach, po selfie w lustrze aż do zdjęć street style i czuję, że to nie koniec metamorfoz :)

Jak edytujesz swoje zdjęcia?

Do niedawna używałam tylko filtrów instagramowych a teraz przerzuciłam się na popularny VSCO Cam :) najczęściej używam filtrów a5 i j2 :)

Ile czasu zajmuje Ci stworzenie jednego wpisu?

To zależy. Niekiedy zdjęcia są całkowicie spontaniczne i wtedy zajmuje mi to 3 minuty. Jednak kiedy robię wpis na kampanię, skupiam się bardziej nad tym, żeby umieścić w opisie wszystko co być powinno i aby dobrać odpowiednią kolorystykę. Wtedy potrafię siedzieć nawet pół godziny nad jednym wpisem.

Jakimi blogami/instagramami się inspirujesz?

Uwielbiam takie profile i takich ludzi , od których przede wszystkim mogłabym się dużo nauczyć, jak na przykład @songofstyle , która rownież wydała książkę na temat instagrama.

Wymarzone wakacje?

Dla mnie idealne wakacje to gorąca plaża, drinki pod palemką i "nic nie robienie". Malediwy albo Bali.

3 rzeczy, bez których nie mogłabyś przeżyć nawet jednego dnia?

Chyba nie mam takich! Telefon jest ze mną non stop, ale kiedy trzeba, zapominam o jego istnieniu, podobnie inne rzeczy.

Ulubione miejsce na:

randkę - Klimatyczna, luźna knajpka z dobrym jedzeniem.
wyjście ze znajomymi - Klub i zabawa :) lub domówka we własnym gronie.
relaks - zdecydowanie SPA

Gdzie widzisz siebie za 10 lat?

Dokładnie tu, gdzie jestem teraz, dalej realizując swoją pasję jaką jest prowadzenie bloga i instagrama, dalej u boku mojego męża, we własnym mieszkanku, ale dodatkowo z psem, kotem i co najmniej dwójką dzieci :)