Masz już za sobą kilka wypadów ze znajomymi, relaks na plaży i imprezy w mieście? Sprawdź, co jeszcze zrobić w te wakacje!

1. Zorganizuj podróż autostopem - zabierz swoją najlepszą przyjaciółką na wyprawę autostopem! Możecie wybrać się do innego miasta a nawet kraju, a przy okazji przeżyć przygodę życia. Pamiętajcie jednak o zachowaniu ostrożności.

2. Weź udział w wyprzedaży garażowej - możesz zarówno zorganizować własną, aby pozbyć się zbędnych rzeczy, lub odwiedzić jedną z garażówek w twoim mieście! To doskonały sposób na zdobycie ciuchowych perełek.

3. Idź na ognisko - wieczór w górach lub na plaży, gitara i rozmowy do rana ze znajomymi, a do tego jedzenie prosto z ogniska? Brzmi wspaniale!

4. Naucz się czegoś nowego - to mogą być proste rzeczy, np. kręcenie hula hop, czy zrobienie ciasta, ale wakacje to również doskonały czas na nauczenie się nowego języka, bądź udział w ciekawych warsztatach teatralnych. Niech wyobraźnia cię nie ogranicza!

5. Przełam strach - boisz się pająków lub skoku na bungee? Znajdź sposób, aby pokonać ten strach!

6. Poznawaj ludzi - wakacje są idealnym czasem na zawieranie nowych znajomości, które często przeradzają się w przyjaźń (a nawet miłość) na całe życie.

7. Zrób coś, czego nie robiłaś od dawna - nie kolorowałaś od czasów przedszkola? A może nadszedł czas, aby przejrzeć szafę i pozbyć się ciuchów, które zalegają od lat? Sama zdecyduj!

8. Zadbaj o siebie - wybierz się do kosmetyczki, masażysty, lub spędź relaksujący dzień w parku. Pomyśl, czego potrzebuje twoje ciało i dusza i po prostu się tym zajmij.

9. Nadrób zaległości - masz do przeczytania książkę, którą odłożyłaś na bok kilka miesięcy temu? A może jesteś w tyle w oglądaniu jakiegoś serialu? Czas nadrobić zaległości!

Ile punktów już odhaczyłaś? A może masz swoje do dodania?