Czy jest coś lepszego niż sobotni wieczór w towarzystwie przyjaciół, przekąsek i ulubionego serialu? Mamy dla was 5 seriali, które są absolutnym must-watch!

Plotkara

Serial, którym większość dziewczyn dosłownie żyła w czasach szkolnych. Jeśli go nie widzieliście, natychmiast nadrabiajcie, a jeśli już oglądaliście plotkarę, jesteśmy pewni, że chcecie to zrobić jeszcze raz! Opowiada on o bogatych nastolatkach mieszkających na Upper East Side, których życie obserwuje (i często komplikuje) plotkara - tajemnicza postać blogująca o każdym kroku naszych bohaterów. Kim jest plotkara? Tego sekretu nie zdradzimy. xoxo!

Słodkie kłamstewka

Potrzebujecie dreszczyku emocji? Dostarczy wam go Pretty Little Liars! 5 przyjaciółek umawia się na babski wieczór, podczas którego znika jedna z nich. Rok później dziewczyny dostają tajemniczy SMS od "A", który na zawze zmieni ich życie. Rozpoczyna się gra, podczas której wyjdzie na jaw wiele sekretów. Jesteście gotowi?

Życie na fali

Ryan, chłopak z biednej dzielnicy, trafia pod opiekę bogatej rodziny Cohenów. Poznaje Setha - nieśmiałego nerda, który wprowadza go w świat kalifornijskiej bogatej młodzieży, oraz Marissę - piękną imprezowiczkę, która ciągle wpada w kłopoty. Czy Ryan przekona się do takiego życia i uda mu się zdobyć przyjaciół?

Beverly Hills 90210

Tradycyjna amerykańska rodzina przeprowadza się do Beverly Hills. Musi przystosować się do kalifornijskiego stylu życia, w którym nie brak będzie dramatów i romansów, ale również prawdziwych przyjaźni. Młodzi bohaterowie dorastają na naszych oczach zmagając się z różnymi problemami, a obserwując Jima i Cindy Walsh (rodziców głównych bohaterów) roztapia nam się serce. Nie bez powodu ten serial zebrał tysiące widzów!

Przyjaciele

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć naszej wisienki na torcie. Serial, który widzieli już chyba wszyscy i wciąż do niego wracają. Szóstka przyjaciół o zupełnie różnych charakterach mieszka w Nowym Jorku. Każdego dnia gromadzą się w restauracji Central Perk lub jednym z mieszkań i spędzają razem czas. Co nas urzeka w tym serialu? Przede wszystkim naturalność. Masa komediowych sytuacji, ale również kłopotów, w których żaden bohater nie zostaje sam, bo w końcu ma przyjaciół!

Zdjęcia: @moamattsson