#Nouw30DayChallenge - Dobre zdjęcie może szybko stać się tym idealnym dzięki edycji. Jest wiele aplikacji, lecz my wybraliśmy pięć najlepszych. Wszystkie są za darmo!

Pixlr. Aplikacja ma imponujący wybór efektów spośród 600 filtrów i ramek. Możecie również wykadrować zdjęcie, usunąć czerwone oczy, tworzyć kolaże, dostosować kolorystykę lub użyć podwójnej ekspozycji.

Dostępne na: Android & IOS

VSCO print screeny od @mariellelindahl

VSCO. Prawdopodobnie najpopularniejsza aplikacja do edycji, pomijając tą Instagramową. VSCO posiada wiele filtrów i funkcji dostępnych za darmo, ale macie również możliwość zakupu szerszej wersji. Poprzez aplikację możecie stworzyć własne kolaże, skąd będziecie je mogli pobrać po edycji. To tak jak blog z waszymi zdjęciami z VSCO!

Dostępne na: Android & IOS

Snapseed. Aplikacja, która ułatwia skupienie się na detalach. Pośród wielu funkcji, możecie usuwać elementym których nie chcecie na zdjęciu a nawet zmieniać tło. Jednym z kluczowych elementów tej aplikacji jest to, że możecie edytować zdjęcia trzymając telefon zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej, jest to więc unikalna funkcja spośród wymienionych aplikacji.

Dostępne na: Android & IOS

Instagram. Od czasu pojawienia się Instagrama stworzono wiele aplikacji do edycji. Ostatnio jednak Instagram podniósł poprzeczkę i po kilku latach pracy nad aktualizacją wygląda naprawdę nieźle. Tworzenie pięknych zdjęć stało się proste i czasem aplikacja posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz.

Dostępne na: Android & IOS

Photo Splash. Ta aplikacja jest świetna do zmiany kolorów w konkretnych fragmentach zdjęcia. Tak jak powyżej, mimo iż róża wciąż jest czerwona, cała reszta pozostaje czarno - biała.

Dostępne na: IOS

PhotoSplash print screeny od @mariellelindahl

Zdjęcie w tle: @rebeckasofie