Mam ciągłą potrzebę dodawania postów, chyba lepiej mi na sercu jak się tutaj wypiszę💁
Tak więc staram się dziś czegoś nauczyć i nie tracić dnia. Każdego dnia staram przybliżać się do swoich celów i realizacji marzeń.
To wszystko jest takie trudne. Ulepszanie siebie, opanowywanie, pozytywne myślenie... czasami naprawdę nie mam na to siły. Usłyszałam wczoraj, że jestem "za delikatna na ten świat". Nie wiem, może coś w tym jest, ale nie poddaję się.

lovelifefirst :)

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Wpisano w: Życie

Najważniejszą rzeczą, którą chcę w sobie jak najszybciej ulepszyć jest pewność siebie... a raczej jej brak. Mam wrażenie, że im starsza jestem, tym gorzej jest mi przystosować się do życia. Wszystko mnie przeraża, dosłownie. Nowa szkoła, nowa praca, nowi ludzie... jak o tym myślę, to cała się trzęsę. Nie rozumiem, nie było tak zawsze i nie wiem dlaczego teraz tak jest, ale naprawdę chcę to zmienić. Nie chcę odczuwać stresu za każdym razem, gdy muszę porozmawiać z kimś obcym lub po prostu iść ulicą i mijać nieznajomych. To chore. I strasznie utrudniające życie.
Przez ten strach nie mam ochoty nic robić, ale pytanie, czy chcę tak wspominać kiedyś swoje "najlepsze lata"? To chyba proste. Dlatego staram się zmienić i liczę na to, że kiedyś czytając moje dawne wpisy, nie będę mogła uwierzyć, że taka właśnie byłam.
Dodaję post dość wcześnie - również z powodu zmian, które wprowadzam, śpię zdecydowanie za dużo i muszę się od tego odzwyczaić. Tak więc zostawiam was z pytaniem: Co ty dziś zrobisz dla lepszej wersji siebie? 

lovelifefirst✨
Likes

Comments

Nie jest łatwo walczyć w jakiś sposób z samą sobą każdego dnia. Nie mówię, że mam ciężkie życie i okropne problemy, nie jest tak. Ale każdy z nas ma problemy, z którymi ciężko mu sobie radzić, każdy ma swoją miarę ich "ciężkości".
Jak wczorajszy dzień przybliżył mnie do lepszej wersji siebie? Cóż, nieznacznie. Wykonałam jeden mega stresujący mnie telefon i w jakiś sposób takie małe, z pozoru nieważne rzeczy również budują moją pewność siebie. Tak więc jestem jakiś jeden krok do przodu. Mam tylko nadzieję, że się nie cofnę....
Powiem Ci, że uszczęśliwić drugą osobę to jedno, ale uszczęśliwić kogoś i żyć w zgodzie z samą sobą to druga i niezwykle trudna rzecz. Do tej pory nie mam pojęcia jak to zrobić, ale chcę każdego dnia się tego uczyć, aż w końcu mi się uda. Wierzę w to, mimo wszystko.

lovelifefirst

Likes

Comments

Hej. Tak więc to mój pierwszy wpis tutaj i kompletnie nie wiem od czego zacząć.
Hm, może napiszę po co właściwie ten blog powstał. Jesienią, jak z resztą wielu ludzi, dopada mnie dziwny nastrój. Jednak bardzo lubię tą porę roku, jest w niej jakiś urok, jakaś magia...
Chcę po prostu od czasu do czasu móc podzielić się tutaj swoimi przemyśleniami. Myślę, że taki blog to dobry sposób, by każdego dnia ulepszać jakoś samą siebie, pracować nad własną osobą i możliwe, że również pomóc komuś, kto akurat tutaj wpadnie.
Mam nadzieję, że nikogo nie zanudzę! Zapraszam do czytania.

lovelifefirst💕Likes

Comments