Hommikust! Ja toredat Eesti vabariigi sünnipäeva!!!!🇪🇪🇪🇪🇪🇪 Panin ka elus esimest korda oma kodule oma väikeste kätega lipu välja ja kuidagi ägedalt uhke tunde tekitas!😊 Proud estonian, forever and always!😇😊

Nagu näha, pole ma jälle pikalt midagi kirjutada jõudnud. Pole isegi suutnud ühtegi pilti ega muljet meie ägedast aastavahetuse Berliini reisist kirjutada?!😕 Aga luban peagi sellega hakkama saada. Täna hoopis natuke mu Soomes käigust. See juhtus ka juba tegelikult üle kuu aja tagasi☺️.

Aga jah, jaanuari lõpus tekkis mul mitu vaba päeva järjest ja kuna emps oli just siinmail käimas, otsustasingi temaga koos paariks päevaks Soome minna ja poodides ringi kimada😊.

Ühel päeval kihutasime Tampere Ikeasse mulle igasugu vajalikku uude koju vaatama. Mõned leiud ma sealt tegin ja nii mõndagi jätsin nö. igaks juhuks meelde...kui Eestist midagi etemat ei leia, siis hea empsul tuua lasta😊.

Teisel päeval läksime 150 km teisele poole Soomet ->Tuuri, mu Soomes elamise üks lemmikuid poodlemise kohti☺️. Nii palju kõikvõimalikku ühes ja samas kohas ja tihti päris soodsalt. Nii et sealt tulin ka mõne päris asjaliku leiuga tagasi👍😊.

Samal õhtul jõudsin veel ikka "oma tüdrukutega" ka kokku saada. Niiiiiii tore oli jälle üle pika aja jutustada ja muljetada💗. Miss you like hell!!!🎈😊

Ja järgmise päeva hommikul oligi aeg juba Eesti poole tagasi sõitma hakata. Ühesõnaga need päevad olid täis hullult palju sõitmist ühest kohast teise (umbes 1700 km kokku nelja päeva jooksul), aga samas sai nii palju olulist tehtud👍😊.

Likes

Comments

Tere õhtust! Valentinipäev läbi ja tavaline igapäevaelu taas käes😊. Mina ei kurda, kuna mul seoses remondi ja igasugu muude asjadega kogu aeg sada asja meelel, nii et rahulikust igspäevaelust on asi praegu kaugel.

Näiteks seda nädalat alustasin sellega, et proovisin, kuidas oleks ennast Jeesusena tunda ja vee peal käia😄. Tõsilugu! Ivi kutsud mu powerwalkile ja see sisaldas ka jõe jää peal käiku. Natuke oli alguses närv sees, aga see kadus kohe, kui esimesed sammud jää peal tehtud said. Aga tõesõna, jõel oli must jää peal, seega oli päris äge tunne seal käia, kuna jää paistis läbi. Isegi veevoolu nägime mõnes kohas.

Aga jah, kasutasime vist täpselt viimase jääle mineku päeva ära, sest nüüd on juba nii mitu kevadist päeva olnud ja jää hoogsalt sulanud💦.

Likes

Comments

Õhtust, õhtust ja ilgelt toredat Valentini päeva kõigile!💋💗 Loodan, et see on kõigil möödunud just sel viisil nagu teie hing ihaldanud on😊. Ise olen igatahes päris õnnelik🙃. Hommikul ärkasin koos imeilusa päikesepaistega ja päeva peale näitas juba tervelt 6 kraadi sooja väljas...no täielik kevade tunne🌷.

Tööle minnes leidsin ukse tagant (taas kord) üllatuskingutuse🎁. Aitähhhh, Ivi sa kohe oskad mulle kõrvuni naeratust näole saada😄. Ja isegi lilleõie olen see aasta ära teeninud😜.

Tööl tähistasime ka ikka natuke seda tähtsat päeva kõigi meie toredate töökaaslastega🍾🥂🍰.

Kõigele tipuks sain veel oma tellitud vannitoamööbli ka täna kätte....oh seda õnne!😊 Mu koduke hakkab täitsa ilmet võtma juba👍😊. Aga jah, kui nüüd Sõbrapäeva juurde tagasi pöörduda, siis olen hullult õnnelik kõikide oma kallite sõprade üle. Mida ma küll ilma teieta teeksin ja kuidas hakkama saaksin? Olete kullast kallimad!!!! Suured suured kallistused teile seal kaugel ja siin lähedal!💕💋😊

Likes

Comments

Õhtust õhtust! Olen sel nädalal jõudnud töö kõrvalt natuke ka "Põltsamaad avastada"😊. Meil on siin viimasel ajal taasavatud Adavere Tuulik ja päris linnas sees Kati kohvik☕️.

Adavere Tuulikus käisime kogu Shcmidti Maja töörahvaga. Kuna me ise toitlustuse valdkonnas töötame, siis on ju igati huvitav ka teisi sarnaseid kohti uudistamas käia, eriti veel, kui nad siinsamas lähedal on.

Tuulikus tellisin mina endale kanapasta ja see oli igati maitsev😋. Ja kõik teisedki jäid oma tellitud valikuga väga rahule😉. Tegelikult, ega me toidu headuses eriti ei kahelnudki, meie maja kunagine kokk seal nüüd tööl ju😊. Aga interjöör ehk ei ole päris minu maitse. Saan aru loomulikult, et selline nõukaaegne sisustus käib selle koha juurde, aga oma seisukohalt vaadates eelistan natuke "soojema" ja mugavama sisustusega kohti.

Ja reede õhtul käisime Iviga ka korra Kati kohviku tantsuõhtul. Ka täitsa 👌 koht, snäkid olid 👍 ja shampus maitses ka hästi😊. Tantsuõhtu polnud päris meie maitse...ikka rohkem vanemale generatsioonile, aga nemad ju tahavad ka pidutseda, nii et neile kindlasti meeldis. Kui meie pidu tahame ja kaugemale sõita ei viitsi, siis peame vist jälle pubis ise peo käima panema...seda me juba oskame😜.

Likes

Comments

Tsauka kõik! Mul on päääris töökas nädalavahetus seljataga. Või õigemini tegelikult olin ainult laupäeval pika päeva tööl, aga kuidagi juhuste kokkusattumistel juhtus nii, et koju puhkama jõudsin üliharva. Pühapäeva ma tõsiselt veetsin ainult voodis ja isegi esmaspäeval olin veel väga vähese energiaga tööl...aga täna lõpuks on juba täiesti normaalse inimese tunne peal.

Igatahes laupäeval olime koos Iviga (üksi seal tööl olla tundus liigagihirmutav🙈😊) pubis tööl. Ja kuna meile teadmata oli "keegi tore inimene" selleks õhtuks peoõhtu välja reklaaminud, siis ei saanud me ju kõigile neile armsatele klientidele ära öelda....seega, disko it was🎉💃🏼😊. Ise ka ei tea, kuidas, aga hakkame me selle lõputuna tunduva tööpäevaga lõpuks saime. Ja endale üllatuseks, polnudki kõige hullem, päris tore kohe😊. Nii et nelja aeg hommikul ajasime viimased peolised uksest välja, panime maja valvesse ja saime lõpuks ometi oma hullult mugavasse voodisse tuttu minna😇.

Likes

Comments

Tervitus! Olen peaaegu juba terve, või noh igatahes nii terve, et käin teist päeva tööl. Suur edusamm😊. Enne seda suutsin ju ainult teki all peidus toriseda ja padjaga tõtt vaadata☺️.

Aga kogu sellele vastikule haiguseajale vastukajaks on mul ikka rõõmustavaid asju ka juhtunud - sain ju nii nädal-kaks tagasi oma kaua oodatud köögi lõpuks kätte🙌.

Oeh, kuidas ma seda oodanud olin😇. Ja nats häbi tunnistada🙇🏻‍♀️, aga pole seda siiamaani veel nö. korralikult kasutusse võtnud....eile kasutasin pliiti esimest korda ja keetsin pelmeene😄. Aga jah, kõik kapid on veel nõudest tühjad ja suured koogiküpsetamised ka tegemata. Tööl olid kiired päevad ja siis panin otsejoones mõneks päevaks Soome ja tagasi tulles jäin kohe haigeks, nii et jah, pole aega olnud nautidagi mu ilusat kööki veel.

Aga nii ainult peale vaadates olen oma valikuga väga rahul😇. See tuli just nii ilus nagu oodata oskasin....nats isegi parem🙃. Tegin ju ikkagi algsele variandile vähe muudatusi sisse, et hinda mõnevõrra odavamaks saaks, aga õnneks näeb mu köök ka peale seda muutust vägagi 👍 välja, vähemalt mu enda arvates🙊.

Nüüd jääb ainult üle järgmisel vabal päeval köögikapid kraami täis toppida ja saan kokkama hakata👨‍🍳. Olen nii mõnedki koogid ja tordid lubanud kokku valmistada🎂🍩😊.

Likes

Comments

Tervitused haigelt lapselt🤧🤒. Ma ei saa siiamaani aru, kuidas see juhtus, aga eelmise nädala reede hommikul ärkasin ma üles mitte just kõige parema enesetundega...ometi veel neljapäeva hilisõhtul käisin trennis ja tundsin ennast igati hästi. Aga jah, ööga oli siis mingi pisik minusse pugenud. Reede pingutasin veel tööl käia, sest arvasin, et küll see väike palavik üle läheb päevaga, aga sel korral ei läinud. Nii ma siis olengi siin nüüd terve nädalavahetuse sõna otseses mõttes maha maganud.

Täna on esimene päev, kus ma ennast juba veidi inimesena taas tundma hakkan. Ülejäänud päevad on küll möödunud ainult teki all...isegi pissile minek on suurt kokkuvõtmist ja ettevalmistust nõudnud😊. Otseselt polegi paha olla ega nõrkust, aga lihtsalt on tahtmine aint liikumatult olla ja paremaid aegu oodata😊. Pea on nonstop valutanud kõik päevad, kõrge palavik, maitse ja lõhn kadunud, veremaitse kurgus, kael nii pinges, kogu keha ja nahk valus ja ebameeldiv.....ühesõnaga endalgi hakkas minust kahju😊.

Nii et olen siin kodus need päevad üpris kurb ja mossis olnud☺️. Eile õnneks sai mind üks asi ikka rõõmsaks ka - mul käis päkapikk🎅🏼. Oli mulle ukse taha armsa pakikese jätnud🎁😊. Kõike head ja paremat haigele lapsele😋. Niiiiiiii nunnu, aitähhhh IVI!!!😇😘 Ma kohe ei tea, millega ma selliseid toredaid inimesi enda ümber ära olen teeninud!!!

Igatahes tundub, et sain oma pakikesest nii palju lisajõudu, et täna tunnen ennast juba tükk maad paremini, mitte veel tippvormis, aga suund on tasa ja targu sinnapoole. Ja olekski viimane aeg, mul on juba nii villanud nelja seina vahel olemisest. Tahan tööle ja inimeste sekka!😊

Likes

Comments

Heips kõik! 😊 Mul on viimasel ajal taaskord äärmiselt kiire olnud, nii et blogikirjutamine tahaplaanile jäänud. Eelmise nädala laupäev algas kòigepealt vanaisa 85 aasta juubeliga, kohe sinna otsa tädi 50 aastane juubel ja mida kõike veel💃🏼, nii et koju jõudsin ma alles hommikul vähe enne kella seitset hommikul🙊.

Loomulikult ei saanud ma pikalt magada, sest tahtsime Iviga spordipoisse Felikshalli vaatama minna😜. Nii et pärast paaritunnist und jõudsin ma veel siva kohvri pakkida, et võrkpalli mängule siva joosta.

Kahjuks sain ma ainult ühte mängu vaadata, sest empsu ootas juba ukse ees ja sõit algas Soome poole teele. Kiirvisiit Ikeasse ja Tuuri, sõbrantsidega kokku korra ja eile bussi peale ja Eesti poole tagasi.

Eile õhtul hilja jõudsin Põltsu tagasi, hommikul tööle ja tänase päeva lõpetasin ma meie linna julmas ringtrennis 🏋🤸🏻‍♀️💪. Igatages nüüd olen ma omadega vsjooo😊. Puhkan kamina ees ja vaatan eesti muusikaauhindu. Veiniklaasi vääriksin ka, aga jätame selle nädalavahetuseks, homme uus tööpäev😉.

Likes

Comments

Heips! Kiire sissekanne teile siia😊. Eelmise nädala reedel tähistasime me meie maja koka Maily 30ndat juubelit🎉🎂. Ja nagu meie tööseltskonna peod ikka ja jälle on, siis oli ka seekordne igati tormikas ja tore ja tantsu- ja naljarohke õhtu🙃.

Kui aus olla, siis mul eriti midagi head pildimaterjali sellest õhtust pole, sest unustasin peohoos selle peaaegu ära, et oleks vaja pilte klõpsida, aga no ühe ahvatleva pildi ma ikka pakun teile: sünnipäevalapsest maiustamas😜🙊😊.

Ei oskagi tegelikult midagi rohkemat kirjutada, sest kes see ikka viitsib kellegi teise pidutsemisest palju lugeda🙃. Igatahes saime jälle kõhud naermisest valusaks, kui kõike järgmistel päevadel meenutasime☺️.

Likes

Comments

Õhtust! Teate, mul on just kolm pikka päeva järjest vaba olnud ja natuke selline tunne tuleb, et hakkan töötegemist unustama😊. Mul pole selle Eestis oldud 8 kuu jooksul veel kordagi enne olnud kolme vaba päeva, kus ma lihtsalt kodus olen. Muidu on ikka sellistel pikematel vabadel päevadel mingi reis või minek kuhugi olnud, aga nüüd siis olin tõesti esimest korda nö täiesti plaanideta ja vaba lausa kolm päeva jutti.

Jõudsin nende päevade jooksul lõpuks jõulud majast välja koristatud. Tänu Tupsule, olid mul juba kuuseokkad voodis teki all ka🎄😳😊. Ja kuigi ma hullult hoolikalt tolmuimejaga kõik kohad üle käisin, siis ilmub nagu võluväel neid okkaid ikka ja jälle kuskilt välja?!😊

Eile käisin Iviga Tartus nats alesid luuramas. Ja midagi ikka sain ka, aga rohkem siia koju, kui endale riidekappi. Ja see iseenesest on täitsa tore, sest riideid pole ikka kuskile enam panna, kõik kohad on neist nii nii pilgeni täis👗👒👠.


Ja teate mis ime veel eile juhtus? Ma käisin pärast piiiikkka piiiikka pausi trennis. Arvake, kui valusad mul kõik kohad täna on.....no väga!!!💪😩. Täna käisin veel Iviga jalutamas ka ja esmaspäeval ujumas. Ehk hakkan seda trennipisikut jälle vaikselt leidma🙏. Või no tahtmine on mul alati suur, aga kuidagimoodi ei saa seda esimest sammu tehtud. Leiaks kuidagi selle rutiini juba. Mõelda vaid, et Soomes ma käisin neli korda nädalas jõusaalis ja peale selle veel jalutused jm aeroobsed trennid ja siin ei jõua isegi korra nädalas trenni?!?!☹️. Aga no see tüdruk, kes sealt peeglist mulle vastu vaatab, hakkab järjest hirmsamaks ikka minema, nii et tuleb ennast kiiresti kätte võtta🙊🙈.

Täna sain endale poolest päevast Lee ka külla. Käisin tal lasteaias järel ja siis jalutasime koos minu juurde. Ma ju suht lähedal ta lasteaiale ja ilm oli ka ilus, nii et päris tore oli jalutada.

Ja kui me siis minu juurde jõudsime, siis ootas Leed üllatus - Tupsu loomulikult😻. Nii et saime kõige muude tegevuste kõrval ka nats Tupsut paitada ja poputada.

Igatahes jah, mul on eriti mõnusad ja lõõgastavad kodupäevad olnud. Ja nüüd juba täitsa ootan tööle minemist😊. Teile kõigile head peagi algavat vaba nädalavahetust ja mulle toredaid tööpäevi!😉😊 Kuulmiseni💋.

Likes

Comments