Õhtust! Mul tegelikult hullult tegemist, või noh, mitte tegemist, vaid lihtsalt toad vaja koristada, sest emps ju juba homme õhtul mulle külla tulemas. Plaanisin küll päev otsa koristada, aga kuidagimoodi täiesti välgukiirusel möödus mu päev aias tegutsedes. Igale poole, kuhu ma aias ka ei astuks, peaks midagi väheke nokitsema😊. Ja ma pole ju tegelikult isegi mitte alustanud ise oma aia planeerimisega, lihtsalt korrastan siin juba aastaid vanaisa ja -vanaema poolt rajatuid asju🌱🌷. Aga jah, nii mõnus oli väljas, et tulin alles hiljuti lõpuks tuppa ära. Ja nüüd, kui ma korra pepu sohvale maha panin, on ikka megalt raske siit ennast jälle üles saada😳😊.

Aga tegelikult nüüd hoopis midagi muud. Eelmine neljapäev käisime me Iviga tivolis. See, et meie oma väiksesse Põltsamaale lõbustuspark ise kohale tuleb, on ju nii äge. Oleks minu lapsepõlves see nii olnud, oleksin ma arvatavasti õnnelikest õnnelikum olnud. Loogens ju, kui ma isegi nüüd "küpse naisena"😄 ikka sinna nii väga minna tahtsin🙊😊.

Tegelikult pole ma üldse lõbustuspargi inimene. Sel lihtsalt põhjusel, et ma lihtsalt ei julge peaaegu et mitte kuhugi seal minna. Nagu nüüdki, läksime Iviga ühe kõige "jamama" karuselli peale ja ma olin terve see aeg silmad kinni ja karjusin nagu aia vahele jäänud siga🐽😄. Aga mulle meeldib see õhkkond, kõik lõbusad ja õnnelikud inimesed ja palju värve ja suhkruvatti jne jne.

Kahjuks oli küll see seekordne tivoli natuke lahja - vähe atraktsioone ja halva kvaliteediga muusika😊, aga siiski väga äge👍🗾🎠🎢🎡.

Design your blog - select from dozens of ready-made templates or make your own; simply “point & click” - click here!

Likes

Comments

Kui mu eelmine postitus oli lumepilte täis, siis nüüd LÕPUKS on meile suveilmad kätte jõudnud🎉🎉🎉. Olin ise küll reede-laupäev hommikust õhtuni tööl, aga isegi õhtul, peale pikka tööpäeva oli mõnus koju jõuda, peale pesu öösärk ja õhuke hommikumantel selga tõmmata ja aeda sooja hilisõhtut nautima minna😇.

Pühapäeval oli lõpuks ometi mul ka aega peaaegu et terve päev päikese käes lebotada ja ilusat suveilma nautida. Isegi see, et aiamuru üleöö võililledest täis oli kasvanud, ei teinud mu meelt karvavõrdeki pahaks. Suvi on lihtsalt nii 👍👍👍. Lilled ja linnulaul ja õitsvad puud🌸💗👌.

Nüüd jääb ainult loota, et see suveilm püsima jääks!🙏Ja elu oleks kogu aeg lill🌻😊

Likes

Comments

Hommikust! Naudin sohval tv ees veidike ilusat hommikut, et pärastlõunal jälle ennast tööle sättida. Eilsest Eurovisiooni teisest poolfinaalist ei hakka ma rääkimagi, pole lihtsalt sõnu! Olin kindel, et meie laul saab edasi, aga näed, võta näpust. Samas olin ulmeüllatanud, aga samas kuidagi oskasin seda oodata ka. See Eurovisiooni möll on suht lootusetuks läinud viimastel aegadel ja et meiesugune väikeriik läbi seal lööks, peab ikka maailma vägevama lauluga hakkama saama😊.

Aga nüüd siis räägiks väheke ikkagi meie ilmast😊. Aru ma ei saa, mis toimub?!?! Oleme juba nädalaid saanud lund ja vihma ja päikest vaheldumisi. Kui eelmine aasta olid tõesti kõik pruunid teiseks juuniks, siis see aasta tundub, et võime teisel juunil veel suusatama minna⛷.

Kui ma eelmine nädalavahetus sain väljas päikese käes istuda ja mõnusas soojuses raamatut lugeda, siis üleeile oli meil siin täistalv. Nii hirmutav!😳😊

Ma ei julge enam lootagi, et ilmad soojaks läheks. Elan päeva korraga ja püüan iga päeva nautida, kas siis lume või päikese ja suvesoojusega😇.

Aga muud vist midagi selleks korraks, lebotan veel veidike aega kodus, sest ees ootab töökas ja tegus nädalavahetus. Laupäev peoöö pubis ja pühapäev emadepäeva brunch restos. Ootame kõiki mõlemale üritusele. Luban, et te ei pea pettuma!😉😌

Likes

Comments

Õhtust! Mul täna selle nädala ainuke vaba päev olnud ja põhimõtteliselt ainult lebotasin terve päeva. Nats pesin pesu ja nats hoolitsesin enda eest - tegin turbamaski ja pediküüri. Aga ülejäänud aja tõesti vahtisin telku ja arvuti ees. Väljas on meil jälle ju nii külm, et minu aknapesu plaanid said sinnapaika jääda. Käed oleks lihtsalt jääpurikaks külmunud.

Aga mõned päevad tagasi oli meil siin täitsa hea soe ilm ka ikka vahelduseks ja sel päeval olin koguni nii tubli, et käisin jooksmas. Ainult vähe üle 5 km jooksin ja ega rohkem poleks jõudnud ka. Ma kohe ei tea, mis selle jooksmisega on?!😊 Mulle iseenesest täitsa meeldib joosta, hea muss kõrvaklappides ja ilus päikesepaisteline ilm, mõnus ju! Aga no kuidas ma kohe kuidagi ei taha paremaks minna? Ikka ja alati sama raske ja väsitav😊.

Täna käisin ikka ringtrennis ka. See mulle meeldib isegi rohkem kui jooksmine. Aga sinna ma lihtsalt oma töö tõttu iga kord ei jõua☹️. Aga täna oli siis selline hea päev, kus mul oli võimalus seal ennast jälle hingetuks ja pildituks pingutada💪😄.

Ja kuigi meil vastikult külm on hetkel, siis vähemalt päike on terve päeva paistnud ja päris mõnus oli trenni ja koju jalutada.

Aga ok, vaatan nüüd jalkat ja eurovisiooni esimest poolfinaali kordamööda. Muideks juba sel laupäeval, kui on eurovisiooni finaal, on meil kavas Hullava naise pubis üks ühine eurovisiooni vaatamine teha ja peale seda ka väike tants ja trall, kus me Iviga dj-deks hakkame 😂😂😂. Imeveres küll Patune pool, aga no proovime veel patusemad olla ja mõned inimesed ikka endaga koos pubisse meelitada😇. Nii et olete kõik laupäeva õhtul pubisse oodatud, et Eestile eurovisoonil kaasa elada (jah, olen niikindel, et oleme finaalis😊)! Ja kes teab, ehk isegi võidupidu tähistada🎉😊.

Likes

Comments

Reede oli mul vaba päev ja lõpuks ometi sattus ka üks ilus päiksesepaisteline päev just õigele ajale😊. Sättisin ennast maja taha päikese kätte toolile ja lugesin kõiges rahus üle pika pika aja raamatut. Superluks!👍😊

Lõuna paiku tuli Lee mulle külla, nii et rahuhetked olid selleks päevaks läbi😄. Ja no kuna väljas selline imeilus kevadilm oli, siis otsustasin õhtuks ülejäänud pere ka külla kutsuda, et väike grill ja chill maha pidada🔥.

Olin Pellele juba kaua kaua lubanud kooki küpsetada, kuna ta mind remondiga palju aidanud, nii et lõpuks suutsin ka oma lubadust täita ja küpsetasin Pelle tema soovitud mudakooki. Lee tahtis ka oma lemmikut küpsisetorti teha, nii et küpsetasime ja kokkasime sellel pärastlõunal kogu südamest👩‍🍳.

Ma ise veel proovisin elus esimest korda focacciat teha ja isegi see kukkus päris👌 välja. Peaks ikka rohkem jälle köögis aega veetma hakkama, eriti nüüd, kus mul päris oma uhiuus ilus köök olemas🙃.

Nii et jah, sain ühe mõnusa sooja kevadõhtu koos oma inimestega maha peetud💗. Ei jõua kohe kuidagi neid ilusaid suveõhtuid ära oodatud✨🌅.

Likes

Comments

Tsauki! Ei tea, kas nüüd, kui päris õige eurovisioon juba ukse ees, oleks õige aeg lõpuks ka Eesti eurolaulu finaalist paar sõna rääkida?🙊😊. No igatahes, juba mitu kuud tagasi, märtsi alguses, käisime empsu ja Pelle, Birxiga ise esimest korda kohapeal seda suurt muusikavärki uudistamas.

Kuna selleks ajaks, kui me ükskord avastasime, et sinna minna võiks, olid kõik tavahinnaga piletid juba otsas, ostsimegi seekord väheke hinnalisemad piletid. Saime veidi paremad kohad, head süüa ja juua ja mis põhiline lähedal lihtsa vaevaga pissimas käia🙃.

Ja tõesti, õhtu oli hullult lahe. Kõike oli nii palju kogu aeg jälgida ja kogu aeg juhtus nii palju, et pidin selle show kõik veel rahulikult kodutelekast hiljem üle vaatama, et seda kõike uuesti nautida. Seal oli kogu aeg ainult üks hämming teise otsa ja kõik see tore ja äge möödus liiiiiga kiiresti😊.

Võidulooga jäime ka kõik väga rahule. Ma ise olin küll natuke kahevahel, sest Kerli oli ka hea oma ülivägeva lavashow'ga....aga natuke kuskil sügavas hinges lootsin ikka Koidu ja Laura võitu☺️. Midagi üli eurovisioonilikku selles laulus on👍😊.

Loodetavasti läheb neil juba järgmine nädal seal Ukrainas ülihästi ja saame neile ka suures finaalis täiega kaasa elada🤘🎉.

Ja no kogu õhtule pani superpunkti veel see, kui ära minnes treppidel Rootsi meganunnu megastaari ja Eurovisoonivõitja Månsiga kokku jooksime😍. Mis veel sellelt õhtult rohkemat tahta👌.

Likes

Comments

Õhtust! Ma pole veel teile oma mõne nädala tagusest restoraniskäigust rääkinud. Ja no ega igast restost käigust ei peagi ju rääkima, aga arvan, et seekordne käik väärib natuke suuremat tähelepanu😊.

Lihavõtete ajal, kui kogu pere koos oli, külastasime kõik koos Tallinnas olevat Argentiina restorani. Olin juba enne "küla paelt" kuulnud😊, et tegemist on ühe päris 👌 kohaga, seega tahtsin ka ise proovima ja vaatama minna.

Ja tõesti, kõik oli ulmehea!!!👍 Isegi lihtne roheline salat viis keele alla😄. Teenindus ja interjör olid ka ütlemata mõnusad, nii et istusime seal lõppkokkuvõttes 5 tundi, hea, et meid lõpuks sealt välja juba ei visatud😊, kohe üldse ei tahtnud ära minna. Aga tõesti, meil oli hullult tore ja mõnus seal olla! Soovitan soojalt!!!😉😊

Likes

Comments

Heips! Kiired kuulumised😊. Mul on see nädal kuidagi üllatavalt mitu vaba päeva sattunud ja olingi nendele päevadele palju aiatöid ja tegemisi planeerinud. Aga no see ilm?! Ma ei saa aru, mis see aasta toimub?!😣 Tõesti kohe võib ühel ja samal päeval peaaegu et kõik neli aastaaega ära näha. Kui eile hommikul paistis päike ja sai natuke aias puuoksi lõigata, siis juba lõunapaiku saime korraliku rahe- ja lumesaju kaela❄️🌨.

Nii et saime Iviga jalutamas olles poolel teel ka lumememme meisterdada⛄️😊. Õhtuks paistis jälle päike ja kui uksevahelt nina välja ei topiks, siis võiks öelda, et oli ilusa suveilma päikeseloojang🌅. Aga no hommikul jälle uue hooga kõik - maa valge ja väljas külm. Ühesõnaga, võin vist aiatööd unustada ja niisama lebotada. Õnneks olen endale sel nädalal näo- ja ripsmehoolduse ja massaži ajad broneerinud, nii et saan ikkagi üsna mõnusalt oma vabad päevad sisustatud👌.

Lõpuks ometi olen oma kodu viimase toa remondiga ka algust teinud ja juba mai kuu jooksul peaksin viimaks ometi "päris oma magamistoas" tududa saama😇. Ootusärevus on igatahes suur☺️.

Aga tsau - pakaa selleks korraks. Kuulmiseni jälle....loodetavasti juba õige pea☺️.

Likes

Comments

Õhtust! Nüüd siis eelmise nädala reedest, Suurest Reedest kusjuures🐣. Kuigi tegemist oli punase päevaga ja enamikel meil sel puhul vaba päev, siis tegime meie suure hooga tööd. Mul on ju peaaegu et terve aasta majas remont käinud ja kogu see remondi träni ja praht ikka veel suures osas maja ümber igal pool hunnikutes laiali. Nii et nüüd, suve saabudes, oli viimane aeg kõik sõbrad ja tuttavad kokku koguda ja ühed korralikud talgud korraldada😊.

Ja teate, kõik läks kuidagi nii lihtsalt ja libedalt. Mehed vedasid kärude viisi prahti minema ja naised tegelesid rohkem aiatöödega. Aga jah, kui on ikka piisav kogus rahvast, siis läheb kõik kuidagi nii ruttu ja iseenesest. Pealegi on veel tore ka kõigiga koos aega veeta👌.

Ja muidugi, nagu igale talgupäevale kohustuslik, siis ei puudunud ka väike grill ja chill🔥. Ja Lee oli isegi meile munasid värvinud, nii et ei unustanudki lihavõtteid täiesti ära.....saime kõik omavahel ka mune koksida🥚🍳.

Igatahes, hullult tore oli ja hullult palju sai tehtud. Nii meeletult hea meel kõigi teie abi üle! Aitäh!!!😘 Kuni järgmise korrani!😜

Likes

Comments

Heips! Kiire ja tegus nädalavahetus seljataga ja päris palju asju korda aetud selle ajaga, aga sellest järgmine sisekanne, mille loodetavasti jaksan juba homme kirjutada...nimelt paar vaba päeva tulemas ja aega kirjutamiseks nagu peaks olema😊.

Sellel korral aga veel mõned read ja mõned pildid meie Pärnu spa nädalavahetusest. Teist spa päeva alustasime me mõlemad massaažiga. Ma ei oskagi kohe midagi öelda, massaaž ei või kunagi paha asi ju olla, isegi mitte "raskel" peojärgsel hommikul. Ühesõnaga superluks ja mõnus oli.

Pärast seda läksime linnapeale poodlema ja nii mõndagi me sealt endale ka leidsime ja ära ostsime. Isegi solaariumis jõudsime käia ja õtupoole nautisime hmmm kui häid pitsasid Steffanis😋.

Ja peale seda suurt söömist läksime veel hilisõhtutundidel spamõnusid nautima. Päris mõnna oli seal lebotada....pühapäevaõhtune aeg ja peaaegu et kogu spa ainult meie päralt🛁👌.

Viimase päeva hommikul saime veel korra massaažimõnusid nautida ja oligi käes check-out'i aeg. Igati mõnus pikk nädalavahetus igatahes. Kuigi jah, sellist värsket puhanud tunnet küll polnud😊. Lihased ja nahk massaažist ja veeteraapia basseinides istumisest valus, vähesed ööune tunnid, raske olemine suurest söömisest jne jne🙊🙃. Aga ikkagi meeldis, kellele siis ei meeldi süüa ja mõnuleda ja pidutseda🤓.

Likes

Comments