Nonii, ei vähem, kui 15 päeva möödas mu viimasest sissekandest😳. Nii palju siis sellest, et tahtsin aktiivsem blogija olla. Kohe kuidagi ei jõua seda tundi endale igast päevast rebida, et arvuti ette istuda ja veidike oma eluolu teistega jagada. Pean vist alla andma ja blogimise rohkem enda jaoks tegema. Kui aega on, siis kirjutan ja kui mitte, siis ei tunne selle pärast ennast halvasti, et jälle nii suur paus sees. Vähemalt kunagi hea endal lugeda, kes ja mis ja kus😊.

Olen lõpuks koju tagasi jõudnud. Terve nädala pole ma oma voodis magada saanud, nii et tänane öö saab arvatavasti eriti magus olema😇. Ringi rännata on küll hullult tore, aga oma koju jõudmine kõige parem☺️.

Selle äraoldud nädalaga on mul aias muru peaaegu et põlvini kasvanud, aialilled poolenisti väljasurnud ja kasvuhoones tomatid ja kurgid metsikuks kasvanud. Nii pisike aeg ja nii palju "kahju". Raske see üksi oma maja ja aiaga majandamine😊. Aga samal ajal siiski nii mõnus. Paar sammu toast välja ja värske salati materjal olemas, lilled ümberringi õitsemas, õunapuud õuntest lookas ja isegi paar kirssi on "armsad" linnud mulle suvatsenud alles jätta🍒🍎🥒🍅🌶.

Olgugi, et mul pole maailma parim tuju täna olnud, oli kojujõudmine mõnusalt rahustav ja tujutõstev. Nüüd jääb üle ennast tv ette pehme teki alla kerra tõmmata ja midagi head telekast vaatamiseks otsida. Head ööd!😘

Design your blog - select from dozens of ready-made templates or make your own; simply “point & click” - click here!

Likes

Comments

Ma ei tea, kas ma juba kirjutanud olen, aga mul on nüüd lõpuks ometi (tegelikult küll juba paar nädalat tagasi) remont valmis....jeiiii🎉. Peaaegu terve aasta läks sellega aega, aga asja lõpuks õnneks ka sai😊. Nüüd jääb veel üle "õiget" sisustust ostma hakata. Kõik vana ju nii valet värvi ja kohe üldse ei sobi....naiste värk, teate küll😉.

Aga pilte tubadest põhalikumalt juba mõni teine kord. Praegu pakun teile paari pilti, kui ükskord ometi olin toad enam-vähem korda saanud ja üritasin kööginurgqst elu hinnaga ilusat sisustuspilti teha😄.

Likes

Comments

Õhtust! Mul pole hetkel erilist kirjutamistuju, seega mõned pildid ainult 24. juuni jaanipäeva peolt Põltsu lossihoovis🔥🎉.

Ilm oli terve päeva üle ootuste hea, aga lõpuks siiski tuli õhtupoole see kaua hirmuga oodatud vihmasabin ära. Nii et Helladele Velledele pidime me vihmasajus kaasa elama. Õnneks oli tuju sedavõrd 👍, et isegi vihm ei rikkunud tuju ära. Saigi ennast hoogsamalt kuivaks tantsida💃🏼😊.

Likes

Comments

Täna juba järgmine ülitähtis suvepüha käes, aga seekord ühest eelmisest, ja mitte vähem tähtsast😊, päevast - minu sünnipäevast🎉🎂. Sellest juba küll peaaegu et kuu aega möödas, aga parem hilja kui mittekunagi, onju?😊

Tegelikult, ega ma suurelt seekord ei tähistanudki, perekond ja mõned kõige lähedasemad tüübid veel😊. Polnud ju mingit suurt numbrit tähistada ka ja üleüldse tähistaks ma juba mitu mitu aastat iga aasta oma nii 27ndat sünnipäeva, selle vanuse kanti oleks ju täitsa tore mõneks ajaks toppama jääda🙃.

Aga kingitusi on ju alati päris tore saada🎁...ja no tsipake tore on ju ka mõnel päeval veidi rohkem tähelepanu saada☺️.

Aitähhhhh kinkide eest, alati nii nii head kingutused!!! Ja aitäh, et mul olemas olete!😘💕

Likes

Comments

Tervitused! Täna on olnud üks ütlemata jama vaba päev😊. Peale selle, et hommikul ripsmehoius käisin ja peale seda nats filmitähte😄 mängisin, pole mittekuimidagi asjalikku teinud. Ilm on õues kehv (loomulikult, jaanipäev on ju tulekul👏😡) ja see ka kogu meeleolu suht nullilähedal hoidnud.

Aga paar positiivsemat nooti ka tänasesse sissekandesse. Kui emps mul siin oli ja käisin ümbruskonna ehitus- ja remondipoode tuhlamas, jõudsime ka Viljandi Fellinisse sööma. Kes seal veel käinud ei ole, siis see selline mõnus hubane, armas kohvik, kus keelt allaviivaid toite valmistatakse.

Toidud on seal tõesti head, vähemalt nende paari korra põhjal, kui ise seda kohta külastanud olen. Valik võibolla võiks veidi suurem olla. Ma proovin suhteliselt harva midagi erilist (tean, olen igaaaav....aga (peaaegu) alati, kui selle "hulljulge" sammu olen teinud ja midagi uut tellinud, siis ikka kahetsen hiljem, et miks oma kindlat ja turvalist sööki ei tellinud😊. Ühesõnaga, nende menüüst peaksin ma valiku tegema alati ainult nii paari-kolme asja vahel.

Aga teistele julgematele maitseb seal kindlasti kõik 🙂.

Likes

Comments

Kas olete juba sellega ikka kursis, et aias ei lõppe tööd kunagi otsa, alati on midagi teha😄? No ja veel eriti siis, kui nii nädal aega nii kõval töölainel olnud, et pole hetkekski aeda jõudnud. Nii et võite ette kujutada, mis vaade mul hetkel siin ümberringi otsa vaatab. Täis kaos! Natuke juba selline tunne, et peaks puhkuse ekstra selle pärast võtma, et aias järjele jõuda👩🏻‍🌾😊. Õnneks on mul vähemalt kaks vaba päeva tulekul ja saan ehk niigi palju tehtud, et mu aed natukenegi esinduslikum välja näeks😇.

Kui emps siin oli, siis saime üldmuljet juba täitsa palju paremaks. Koos käib ikka kõik palju lihtsamalt. Üksi jooksen siin pea laiali otsas, ei tea, kust alustada ja mida teha😄.

Kaevasime ja rohisime empsuga kõnniteid puhtamaks, alustasime grillikoja ülevärvimisega, paar peenart sai korda tehtud, suvelilli ostetud jne.

Ja tegelikult panime me veel mu magamistuppa tapeedi ka ära, aga sellest mul ühtegi pilti pole. Ei tulnud meeldegi pilte klõpsida, sest selle tapeedi seina saamine oli sel korral ikka üks omaette ooper😡. Ei taha meelde tuletatagi😊.

Aga homme siis proovin terve päeva aias veeta.....loodetavasti ei pikuta ainult päikese käes ja naudi vaba päeva, vaid saan ikka midagi tehtud ka🌱🦋☀️. Tsau ja kuulmiseni😗.

Likes

Comments

Tervitused! Ma pakun, et pole vist juba mitu mitu nädalat oma nägu siia näidanud. Aga tõesti, nüüd ka poolvägisi võtsin blogi lahti, et siia midagigi kirja panna. Suvi on ju käes ja tööd on rohkem, igasugu pidusid ja istumisi on rohkem, aias on tööd kohe paaalju rohkem ja muidu oleks ka ju hea meelega hoopis väljas, mitte arvuti ees.

Aga jah, kogu selle paari nädala jooksul on jõudnud emps ja mõned muudki külalised mul külas käia, sünnipäeva olen tähistanud, empsuga poodides ringi tuuseldanud, aias kõikvõimalikke töid teinud, tööl tähtsaid pidustusi teenindanud ja teiste sünnipäevi ka tähistanud🍾🎂🎉. Ühesõnaga päris palju kõike.

Kui emps oli mul tervelt nädala jagu külas, siis Jari ja empsu õed - Inga ja Margit, olid ka mul siin mõned päevad külas. Loomulikult kasutasime me kohe ilusat ilma ära ja tegime väljas grilli ja chilli.

Tädi Inxil on selline tore koht nagu kostüümilaenutus ja seepärast oli ta Jarile "väikse"😜 kingituse kaasa toonud. Teate küll, kui sortiment uueneb, on vanadest ja kõige rohkem kasutuses olnud kostüümidest hea mingil ajal lihtsalt lahti saada!🙈🙊

Nagu piltidelt näha, Jari oli ülimalt rahul oma kingiga🤣. Aga kui natuke ka tõsisemalt rääkida, siis Ingal tõesti üks täitsa tore kostüümilaenutus seal Tartus. Mina sain sealt väga kerge vaevaga endale Pelle "great gatsby" stiilis sünnipäevaks peoriided. Nii et kui teil kunagi midagi vaja, astuge Väikse Nõia kostüümilaenutusest läbi ja Inx aitab teid suurima hea meelega!😉

Tsauki selleks korraks! Ma luban järjekordselt, juba sajandat korda, ennast paremast küljest näidata ja siia ikka tihedamini midagi kirja panna😇.

Likes

Comments

Õhtust! Mul tegelikult hullult tegemist, või noh, mitte tegemist, vaid lihtsalt toad vaja koristada, sest emps ju juba homme õhtul mulle külla tulemas. Plaanisin küll päev otsa koristada, aga kuidagimoodi täiesti välgukiirusel möödus mu päev aias tegutsedes. Igale poole, kuhu ma aias ka ei astuks, peaks midagi väheke nokitsema😊. Ja ma pole ju tegelikult isegi mitte alustanud ise oma aia planeerimisega, lihtsalt korrastan siin juba aastaid vanaisa ja -vanaema poolt rajatuid asju🌱🌷. Aga jah, nii mõnus oli väljas, et tulin alles hiljuti lõpuks tuppa ära. Ja nüüd, kui ma korra pepu sohvale maha panin, on ikka megalt raske siit ennast jälle üles saada😳😊.

Aga tegelikult nüüd hoopis midagi muud. Eelmine neljapäev käisime me Iviga tivolis. See, et meie oma väiksesse Põltsamaale lõbustuspark ise kohale tuleb, on ju nii äge. Oleks minu lapsepõlves see nii olnud, oleksin ma arvatavasti õnnelikest õnnelikum olnud. Loogens ju, kui ma isegi nüüd "küpse naisena"😄 ikka sinna nii väga minna tahtsin🙊😊.

Tegelikult pole ma üldse lõbustuspargi inimene. Sel lihtsalt põhjusel, et ma lihtsalt ei julge peaaegu et mitte kuhugi seal minna. Nagu nüüdki, läksime Iviga ühe kõige "jamama" karuselli peale ja ma olin terve see aeg silmad kinni ja karjusin nagu aia vahele jäänud siga🐽😄. Aga mulle meeldib see õhkkond, kõik lõbusad ja õnnelikud inimesed ja palju värve ja suhkruvatti jne jne.

Kahjuks oli küll see seekordne tivoli natuke lahja - vähe atraktsioone ja halva kvaliteediga muusika😊, aga siiski väga äge👍🗾🎠🎢🎡.

Likes

Comments