Heips! Kiire sissekanne teile siia😊. Eelmise nädala reedel tähistasime me meie maja koka Maily 30ndat juubelit🎉🎂. Ja nagu meie tööseltskonna peod ikka ja jälle on, siis oli ka seekordne igati tormikas ja tore ja tantsu- ja naljarohke õhtu🙃.

Kui aus olla, siis mul eriti midagi head pildimaterjali sellest õhtust pole, sest unustasin peohoos selle peaaegu ära, et oleks vaja pilte klõpsida, aga no ühe ahvatleva pildi ma ikka pakun teile: sünnipäevalapsest maiustamas😜🙊😊.

Ei oskagi tegelikult midagi rohkemat kirjutada, sest kes see ikka viitsib kellegi teise pidutsemisest palju lugeda🙃. Igatahes saime jälle kõhud naermisest valusaks, kui kõike järgmistel päevadel meenutasime☺️.

Likes

Comments

Õhtust! Teate, mul on just kolm pikka päeva järjest vaba olnud ja natuke selline tunne tuleb, et hakkan töötegemist unustama😊. Mul pole selle Eestis oldud 8 kuu jooksul veel kordagi enne olnud kolme vaba päeva, kus ma lihtsalt kodus olen. Muidu on ikka sellistel pikematel vabadel päevadel mingi reis või minek kuhugi olnud, aga nüüd siis olin tõesti esimest korda nö täiesti plaanideta ja vaba lausa kolm päeva jutti.

Jõudsin nende päevade jooksul lõpuks jõulud majast välja koristatud. Tänu Tupsule, olid mul juba kuuseokkad voodis teki all ka🎄😳😊. Ja kuigi ma hullult hoolikalt tolmuimejaga kõik kohad üle käisin, siis ilmub nagu võluväel neid okkaid ikka ja jälle kuskilt välja?!😊

Eile käisin Iviga Tartus nats alesid luuramas. Ja midagi ikka sain ka, aga rohkem siia koju, kui endale riidekappi. Ja see iseenesest on täitsa tore, sest riideid pole ikka kuskile enam panna, kõik kohad on neist nii nii pilgeni täis👗👒👠.


Ja teate mis ime veel eile juhtus? Ma käisin pärast piiiikkka piiiikka pausi trennis. Arvake, kui valusad mul kõik kohad täna on.....no väga!!!💪😩. Täna käisin veel Iviga jalutamas ka ja esmaspäeval ujumas. Ehk hakkan seda trennipisikut jälle vaikselt leidma🙏. Või no tahtmine on mul alati suur, aga kuidagimoodi ei saa seda esimest sammu tehtud. Leiaks kuidagi selle rutiini juba. Mõelda vaid, et Soomes ma käisin neli korda nädalas jõusaalis ja peale selle veel jalutused jm aeroobsed trennid ja siin ei jõua isegi korra nädalas trenni?!?!☹️. Aga no see tüdruk, kes sealt peeglist mulle vastu vaatab, hakkab järjest hirmsamaks ikka minema, nii et tuleb ennast kiiresti kätte võtta🙊🙈.

Täna sain endale poolest päevast Lee ka külla. Käisin tal lasteaias järel ja siis jalutasime koos minu juurde. Ma ju suht lähedal ta lasteaiale ja ilm oli ka ilus, nii et päris tore oli jalutada.

Ja kui me siis minu juurde jõudsime, siis ootas Leed üllatus - Tupsu loomulikult😻. Nii et saime kõige muude tegevuste kõrval ka nats Tupsut paitada ja poputada.

Igatahes jah, mul on eriti mõnusad ja lõõgastavad kodupäevad olnud. Ja nüüd juba täitsa ootan tööle minemist😊. Teile kõigile head peagi algavat vaba nädalavahetust ja mulle toredaid tööpäevi!😉😊 Kuulmiseni💋.

Likes

Comments

Pöördume veel korra tagasi vana aasta juurde ja siin teile veidike pilte minu jõuluõhtust nr. 2! Siis olime me minu juures...koos empsu ja Jari ja kõikide teistega😊. Nagu te kõik teate, siis kööki mul ikka veel pole (peaks nüüd jaanuaris õnneks kohale jõudma) ja söögitegemine oli peaaegu et suht võimatu. Aga väheke peamurdmist ja asjaajamist ja voilaa, saime ikkagi päris korraliku jõululaua lõppude-lõpuks😇.

Ja kuna me eelmine õhtu juba nii palju head ja paremat puginud olime, siis mina isiklikult ei jaksanudki väga enam midagi palju süüa. Rohkem pöörasin tähelepanu Birgiti tehtud üliheadele margaritadele hoopis🍸🙊.

Ja kingitusi loomulikult jagasime ka jälle🎁. Nii tore on kingitusi saada, aga veelgi toredam teha, onju? Eriti siis, kui tead, mida keegi soovinud on ja näed kinki avades tõelist rõõmu ta näost. Mina igatahes sain täpselt neid asju, mis ma soovinud olin või siis mida teised kõrvalt salaja tähele olid pannud, mida mul hädasti vaja oleks😊. Suur aitäh, jõuluvana!🎅🏼

Nüüd on mul ainult hull mure - mul on kilode kaupa komme ja maiustusi jõulust jäänud. Mida ma küll nendega teen?!?!😳 Või pigem peaks küsima, et mis must küll siis saab, kui ma need kõik pintslisse pistan😛.

Nooh, üritan need äkki kogu aasta peale võrdselt ära jaotada (ise ka naeran hetkel oma rumala jutu üle😁). Kahju hakkab endast kohe🙃.

Aga mis ma siin ikka ennast haletsen, tegelikult on kõik kõige paremas korras ja tore uus aasta juba alanud!😉😊.

Likes

Comments

Tere hilisõhtut! Kiire sissekanne, enne, kui teki alla poen ja unenägude maale suundun💤. Mul on täna vaba päev olnud ja olen selle tõesti ainult lebotades mööda saatnud. Ei mäletagi, millal selline päev mul enne viimati oli (peojärgsed päevad ei lähe arvesse☺️). Aga mida rohkem õhtupoole kell tiksus, seda rohkem tundsin vajadust kasvõi korrakski värsket õhku hingata.

Nii ma siis lõpuks kella 20.30 paiku otsustasingi tubli olla ja läksin tunnisele jalutuskäigule. Väljas on meil lõpuks talvekraadid saabunud, nii et pakkisin ennast enne korralikult riidesse. Ja polnudki kõige hullem, täitsa mõnus hoopis. Sain ka lõpuks oma tegudevaesesse päeva särtsu✨😊.

Mul ju hetkel üks nunnukas ka siin kodus🐯😊. Hoolitsen Tupsu eest, niikaua, kui ta emme ja issi reisil on. Ja meil läheb täitsa hästi, sest Tupsu on ka samasugune lebokunn nagu ma isegi, nii et täna, kui me mõlemad kodus olime, saime võidu pikutada😊.

Aga mida sa ikka teed, kui väljas on külm külm ja sees põleva kamina ääres mõnusalt sossu. Iseenesest tuleb tunne ju ennast kerra tõmmata ja silm kinni panna😘.

Likes

Comments

Oi ups, olen blogikirjutamise täitsa ära unustanud, või noh, mitte unustanud, olen kogu aja plaaninud ikka paar rida kirja saada, aga kuidagimoodi on nii läinud, et pole selleks ikka aega leidnud😳.

Aga hea vabandus ju olemas ka - jõulud ja aastavahetus olnud ja need on aastas ühed kiiremad ajad vast meil kõigil. Ja vaatamata sellele, et need pühad ka minu puhul küllaltki töökalt ja tegusalt möödusid, siis sain ma samal ajal ka neid täiel rinnal nautida😉.

Õigel jõululaupäeval olime me kõik issi ja Ülle juures. Nagu ikka, sõime ja jõime ja jutustasime jne jne😊. Ja kingitusi jagasime ka otseloomulikult🎁. Tundus, et kõik meist olid läinud aastal hullult head lapsed olnud, sest kõik olid saadud kingituste üle seekord kuidagi ekstra õnnelikud😊.

Likes

Comments

Õhtust! Kas kõigil jõulutunne juba sees?🎄 Mul nagu on ja nagu ei ole ka😊. Selline rahutus on sees, nii palju oleks veel enne jõule teha, aga mingitel põhjustel ei saa ma neid asju lihtsalt teha. Nii ma siin istun, aga peas käib täismöll et mis ja kuidas ma kõigega hakkama saan?!?!😳

Aga küll kõik laabub, nagu alati😉😊. Kuusk on mul igatahes ehitud ja oma arust sai täitsa nunnu🎄😊. Eriti, kui arvesse võtta, et selle kiiruga ära ehtisin ja pikalt plaane ette ei teinud, et milline küll mu kuusk välja võiks näha. Kusjuures täiesti juhuslikult, ilma sellele mõtlemata, juhtus nii, et tegin oma jõulu ja aastavaehtuse küüned ka sama värvi nagu mu kuuseehted🙊. Aga tõesti, ma näen oma küüntega ka peaaegu nagu ehitud jõulukuusk välja- nii ilusad on lihtsalt!💅🏼😍

Aga ega siis midagi rohkemat hetkel. Toredat jõuluootust ja olge mõnusad!😘

Likes

Comments

Hellouuu rahvas😊! Kas te saate ikka aru, et jõulud ongi juba sellel nädalal? 😳 Tahaks nii kõike seda ilusat aega rohkem nautida, aga nagu alati, siis läheb kõik tore ja äge ja hea nii kiiresti mööda. Pean veel nii paljuga valmis enne jõule jõudma, et arvatavati, kui ma ükskord maha saan istuda ja rahulikult võtta, on jõulud juba möödas😊. Vähemalt jõulukuuse sain täna endale majja! Minu (ja ainult minu) elu esimene päris oma kuusk🎄😊 Ei olnud just kõige lihtsam seda koju saada ja veel ilusti püsti panna, aga õnneks aitas issi mul selle koju transportida ja remondionu sirgelt tuppa seisma panna😊. Kui kunagi selle ära jõuan ehitud, siis teen pilti ka ja uhkustan ka😉

Nüüd aga nats möödunud nädalavahetusest. Nii reedel, kui ka laupäev oli meil sees sünnipäevapidu. Nii et saime ühel päeval ühe kõva eesti dj mussi saatel leti taga häbelikult peput sheikida ja laupäev Marco taktis sama korrata💃🏼😊.

Ja kuna me olime endale umbes nädalakese tagasi uute tööriiete ostul Iviga käinud, siis pidime loogens ka pilte ikka endast tegema....enne, kui riided juba suurest töötegemisest kulunud ja koledad ja mustad on😊.

Oskame poosetada küll, onju? Ok, nali naljaks, tegelikult on ikka jube keeruline midagi head välja võluda nendest ise tehtud taimeri piltidest.

Kuna laupäevane sünna algas juba peaaegu et hommikutundidel, siis ei pidanudki me öö otsa tööl olema, vaid saime selle asemel otse pubisse minna ja öö otsa hoopis seal olla ja minu issi sünnat tähistada.

Tundub, et seal oli meil kõigil ka igati lahe, sest koju sain ma alles hommikutundidel🙈. Aga pole hullu, tore oli tantsida jälle ja sain ennast pühapäev peaaegu et täitsa välja puhatud😊.

Nüüd tuleb nagunii väike paus enne, kui pidutseda saab. Jõulud peaks ikka rahulikult võtma, aga uus aasta tõotab see-eest vägevamalt tulla. Võtan selle see aasta vastu Berliinis.....i know, vähe scary, aga mis siin ikka ette karta ja muretseda. Naudime selle asemel elu, nii kaua kui saame!😉 Tsau ja kuulmiseni!

Likes

Comments

Tere õhtust! Homme jälle juba nädalalõpp käes ja paljudel kindlasti tuju nii palju parem, kuna vabad päevad ees ootamas. Mina loomulikult olen ikka tööl ka nädalavahetusel, aga tuju on mul ikkagi hea, mis sest et tööl😊. Ainult nats kardan, et hakkan haigeks jääma, kuidagi kahtlane olek - pea ja kael valus ja kõrvad nagu vilistaks😳, no igatahes pole mul aega haigeks jääda, sest töö ootab ja üks sünnipäevapidu ka😜.

Töö juures oleme juba see nädal tegelikult ühte sünnat tähistanud ja laupäeval ootab juba järgmine🎉🍾.

Aga tegelikult tahtsin seda hoopis kirjutada, et olen see nädal peale tööd tervelt kahel päeval järjest kontserditest nautida saanud. Teisipäeval käisin oma vanas koolis heategevuskontserdil. Esiteks oli jube lahe oma vanasse kooli jälle minna...pole ju seal peale 9ndat klassi vist kordagi käinud, ehk siis see on juba peaaegu et 18 aastat tagasi?! Oih, miks ma nüüd seda arvestama hakkasin üldse, see number tundub kuidagi väga hirmutav, oma arust ju alles olin siin õppimas😳. Kool nägi isegi ilusam välja, kui minu ajal ja kõik mu vanad õpetajad nägid ka välja minu arust justkui sama vanad?! Nii et tundub, et see Põltsu kool on üks noorendav koht, koolimaja on ainult uhkemaks läinud ja kõik töötajad koos koolimajaga😊.

Esinejad olid ka muidugi igati tasemel. Nii hea on ikka ilusaid ja andekaid inimesi vaadata!!!

Eile see-eest käisin Pearu Pauluse akustilist kontserti kuulamas. No tema kohta pole vaja kiidulaulu kirjutada, sest kõik eesti inimesed teavad, kellega on tegemist, nii et külalistel jäi ainult pilet osta, kontserdisaali ennast toimetada ja hea muusika nautimine saigi alata.

Igatahes jah, sain see nädal suure kultuuriannuse ja olen sellega ülimalt rahul☺️. Kui siia väikelinna nii toredaid esinejaid koju kätte tuuakse, siis on ju lausa kohustuslik käia. Ärge seda unustage!!!😊

Likes

Comments

Tervitused! Pühapäeva õhtu ja juba kolmas advent!? Varsti-kohe ongi ju jõulud🎄. Nii tore, aga samas ka mitte, kõik tuleb kuidagi liiga ruttu. Pole aega seda jõuluaega kohe kuidagi rahulikult nautida.

Aga neljapäev oli mul nädala ainus vaba päev ja kuna Ivil oli ka imekombel sama päev vaba, siis tegigi Ivi ettepaneku vastavatud spasse Tartu minna. Otseloomulikult olin ma käpp - vaheldus Põltsamaa elule ja pealegi pole ma ju Eestis veel üheski spas käinud😊. Pakun, et neid inimesi võib küll kahe käe sõrmedel üles lugeda, kes pole Eestis mõnes spas käinud...nii et võin ennast ainulaadseks pidada😂.

Mul mingit võrdlusmomenti teiste Eesti spadega pole, aga arvan, et see uus Tartu Vspa on täitsa tiptop koht. Isegi palju parem😊. Sisustus hästi ilus, mõnusaid lebotamispaiku iga nurga peal, 11 eri sauna (me ei jõudnud kõigis ära käiagi), mullivannid, basseinid, mõnus hubasus ja vee kenad klienditeenindajad ka😜.

Mulle endale meeldis kõige rohkem just see soola osakond. Soolavee bassein, kus sai vee peal hõljuda ja soola -aurusaun....pärast soolaga määrimist ja saunas higistamist oli kogu keha nagu üks suur beebi pepu👶🏻🍑😊.

Kui alguses tundus, et vaevalt jaksame seal kolme tundi kohapeal olla, siis tegelikult tuli isegi ajast puudu. Ma oleks küll seal veel mõnulenud tunni-kaks. Teinekordki, hea lähedale minna ja igapäevaelust üks mõnus turgutav-lõõgastav päev teha vahelduseks👌.

Likes

Comments

Tervitused! Tööpäev just otsakorral ja ees ootab homne vaba päev....jeiiii...ma ei teagi kohe, mida sellega ette võtta, sest järgmine vaba on alles 9 päeva pärast ootamas😳😊. Aga ei hädalda, varsti juba saab minipuhkusele minna🎉😜.

Aga nüüd siis tänase sissekande juurde, ehk minu "tasa, aga targu" valmiva kodu juurde. Mõtlesin küll kunagi tulevikus sellise ühe pika enne ->pärast sissekande oma kodust teha, aga juba nüüdseks on mul neid pilte ikka julmalt palju....pealegi, seda aega, kui mu kodu kunagi päris valmis on, ei jõua keegi vist ära oodata. Ma ei tea, kas mina isegi🙊😊.

No igatahes, enne, kui vanaisa seal veel sees elas, siis nägi see maja välja selline nagu üleval olevatelt piltidelt näha. Mitte midagi kõige hullemalt, aga noorele inimesele....jaaa, pean ennast ikka veel nooreks (ja ilusaks😄), mitte just kõige sobivam. Ühesõnaga suur remont ootas mind ees.

Remont muidugi nõuab jälle palju palju kannatust ja palju palju raha😊. Olin täiesti valmis panustama sellele, et pean kopsaka laenu võtma, aga see plaan läks mul ka vett vedama. Kuna mul siin Eestist mingit sissetulekut näidata ei olnud, siis ei saanud ma ka laenu võtmisega arvestada. Õnneks on mul toredad ja abivalmid vanemad ja mõningane oma raha (sain ju oma auto müüdud jms) ka varuks, nii et õnneks õnneks sain ikka remondiga kohe suve algusepoole alustada.

Ja kokkuvõttes tuli sellest ikka kohe päris suur remont. Palju uksi ja seinu maha lõhutud ja kõik köögid/vannitoad/wcd/toad ümber teise kohta viidud. Jällekord->ÕNNEKS on mul igati asjalikud ja oskajad inimesed kujundusel ja ehitusel abiks olnud, nii et olen igati ägeda pesa kokkuvõttes endale saanud. Ja lõpptulemus saab kindlasti veelgi lahedam olema. Ei jõua kohe kuidagi ära oodatud seda🙃.

Kerge see olnud muidugi ei ole. Tean, tean, et tuleb kannatlik olla jne, aga ikka ju tahaks, et kõik plaanitult läheks. Igatahes pika ootamise ja edasilükkumise järel sain lõpuks oktoobri keskpaiku oma uude kodusse sisse kolida. Oh seda õnnetunnet!😇😇😇

Hetkel on elutuba ja vannituba/wc enam vähem valmis. Mööbel puudub veel osaliselt nendestki kohtadest, aga olemasolev ajab hetkel ilusti asja ära. Köögimööbel on tulemas jaanuaris. Ei jõua ära oodata, et saaksin oma köögis midagi süüa teha. Arvatavasti on minust selle poole aastaga täiesti alla arvestust kokk saanud - olen ju ainult väljas söömas käinud😧.

Ülejäänud toad valmivad ka tasa tasa, nii et loodetavasti saan juba õige pea ka oma voodiga elutoast ära kolida😊.

Kokkuvõtteks võin öelda, et isegi kui mu kodu on selline pooleliolev ja sassis, on ta ikkagi miljoneid kordi parem, kui kuskil hotellitoas elamine. Nii ûlimõnus on õhtul töölt koju tulles kaminasse tuli teha ja veiniklaasi ääres tv-d vaadata👌😍.

Likes

Comments