Õhtust õhtust! Olen viimased päevad kõvasti tööd vihtunud teha😊 ja seega pole palju arvuti taga istumiseks aega jäänud. Aga kuna ma ikka pikisilmi ootan, et kolima saaks hakata ja nö. "kodutu" olen, siis olen suurima hea meelega tööl, mitte ei passi tegevuseta kodus. Ja viimased tööpäevad on veel kõige tipuks nats ägedamad olnud, kui tavaliselt😊. Näiteks reedel oli meil restos tantsuõhtu Ivo Linna ja Anti Kammistega👌. Kuigi ma samal ajal töötama pidin ja ei saanud ise jalga keerutama minna, siis vaikselt baarileti taga nautida sain ikka🙃.

Ja no muidugi pidime ikka fännipilti ka paluma, millal me ikka nii lähedalt selliseid eesti muusika legende veel näeme😊.

Laupäeval jõudsin veel peale tööd Birgiti ja ta ema sünnipäevapeole ka. Väga mõnus oli üle pika aja jälle pere ja tuttavatega pika laua taga istuda, niisama lobiseda ja head sööki-jooki nautida.

Okei, ei rohkemat selleks korraks. Pean kohevarsti jälle tööle jooksma. Järgmise korrani!😉

Siirrä blogisi Nouwiin - nyt voit tuoda vanhat blogisi - napsauta tästä!

Likes

Comments

Õhtust! Homme on mul vaba päev ja saan ehk lõpuks ometi rahulikult reisimeeleolust ennast kuidagimoodi tavaellu tagasi suunatud🙂. Tulin ju reisilt otse tööle, nii et kui aus olla, siis olen need kaks tööpäeva päris hajevil olnud.

Aga jah, tegelikult on viimased päevad tundunud just nii, nagu oleksin kuskilt imedemaalt pilve pealt alla tõmmatud ja hops karmi igapäevaellu topitud. Kui paar päeva tagasi elasin ma veel sellistes tingimustes:

Siis nüüd olen ma tagasi elus, kus mul ikka veel ei ole oma kodu (lootus on kohekohe sisse saada, õnneks🙏), elan ikka juba viiendat kuud ajutistes kohtades ja see hakkab kergelt öeldes mul üle jõu käima. Täna näiteks sisustasin oma tööjärgset õhtut endale magamiskoha "valmistamisega"😄.

Puhusin nii, et veremaik oli suus😁. Aga nüüd on mul vähemalt magamisase valmis tänaseks ööks🙂. Ma ei kujuta ausalt enam ettegi, mis tunne on päris oma voodis magada, oma köögis süüa teha, oma vannitoas dušši nautida jne jne. Oi, kuidas ma ootan!!!

Likes

Comments

Tervitused!!! Läks nii nagu ma ka oodata juba oskasin - blogimisest reisil ei tulnud midagi välja😳. Plaan oli küll kasvõi väike tilluke sissekanne teha iga päev, aga näed, isegi sellega ei saanud ma hakkama. Nii et nüüd pange end valmis, sest hakkate koormates sissekandeid saama mu puhkusest😊.

Ma ei jõua taas kord ära kiita, kui hullult lahe reis meil oli, aga lühidalt ja kiirelt: OLI!!!👌😄 Arvasin küll, et kaks nädalat seal olles tuleb juba koduigatsus peale, aga kus sa sellega. Ju ma siis olen nii suur päikese ja ranna ja rõõmsate inimeste armastaja, sest just seda oli seal rohkem kui küllaga💗.

Nii palju uusi tutvusi ja lahedaid inimesi ja ilusaid kohti on ikka maailmas olemas, et kohe jumal tänatud, et tänapäeval on reisimine nii lihtne, et saab seda kõike kogeda.

Aga pikamalt juba teine kord. Praegu olen ma nii metsikult väsinud (pole ju kerge 2 nädalat jutti ainult päevitustoolis lamada😂), et poen kohe peale tööpäeva lõppu kiirelt voodisse puhkama.

Ilusat õhtu jätku kõigile! Kuulmiseni!😉

Likes

Comments

Tervitused paradiisist!🙋🏻😊 Ma siin üritan hullult välja mõelda, mida ma teile siia ruttu kirjutaksin, aga mu aju on ka vist minuga koos puhkusel, sest kohe mittekuimidagi ei taha välja mõelda!🙃.

Ühesõnaga meil läheb siin ülihästi ja kõik on kõige paremas korras. Võtame puhkusest kõike, mida saame võtta ja naudime elu täiel rinnal😊. Kuulmiseni! Loodetavasti järgmine kord mul on väheke rohkemat kirjutada!😊

Likes

Comments

Heips! Nagu ma juba eelnevalt ka kirjutasin, siis otsustasin ma pärast pikka siia ja sinna kaalutlemist oma juuksepikendused välja võtta ja enda juustele vähe puhkust anda. Mul olid pikendused ikkagi nii 1,5 aastat ja oma juustest hakkas kahju lihtsalt. Kuigi nats kahju on ka sellest, et need ära võtsin, sest pikk juus lihtsalt teeb naise ilusamaks...vähemalt minu arvamus on selline. Loomulikult on ka lühikeste juustega imeilusaid inimesi olemas, aga nii üldpildi koha pealt on pikad juuksed ikka kenamad ju???☺️.

Ja no just sellepärast otsustasin endale ka klipsidega pikendused tellida. Et ennast vähemalt vahel ilusaks teha😄. Kuna ma neid ka kunagi varem kasutanud olen, siis olen asja päris käppa saanud ja saan endale pikemad juuksed kõigest mõne minutiga. Ja sama kiiresti peast nad ära ka. Nii et igati mugav ja käepärane variant.

Enda pikendused tellisin ma seekord Rapunzel of Swedenilt. Ja kõiki ilublogisid jms lehti lugedes peaks need igati superhead pikendused olema. Valisin 50 cm pikad pärisjuustest (euroopa) ombre stiilis pikendused. Kokku 7 erineva laiusega pikendust, kogukaal 110 g. Igapäevaselt (nagu ka piltidel) ma päris kogu pakki pähe pole pannud (paar-kolm riba jätan panemata), nii et juukseid on rohkem kui küll 😊.

Ise olen päris rahul nendega, kvaliteet tundub super ja loodetavasti peavad vastu ka mõnda aega. Nii et julgen soojalt soovitada kõigile neile, kes oma juust nö. päris pikendustega koormata ei taha, aga samas vahetevahel pikemaid juukseid sooviksid👌😉.

Likes

Comments

Tervitused! Meil oleks siin viimastel päevadel peaaegu nagu suvi tagasi tulnud, nii hea soe ja päikesepaisteline. Aga hommikud ja õhtud on jahedad, ikka küll juba täielik sügis, nii et oleks õige aeg oma suveriided kokku pakkida ja nende kastide vahele, kus mul sügis-kevad riided on, luurele minna🍂🍁.

Muidugi see pole just kõige lihtsam ülesanne, sest remont käib veel täies hoos, aga väike lootus on, et juba selle nädala lõpp saab vähemalt nii palju valmis, et saan oma tavaari garaažist ja kuurialustest sisse viia ja kuidagimoodi seal olesklema hakata😊.

Nädalavahetus möödus suhteliselt töiselt. Eile oli kergem tööpäev ja sain töö kõrvalt ka natuke muidu asjalik olla, pesin mitu masinatäit pesu ja kiirkoristasin oma elamist. Issi ja Ülle juurde jõudsin lõunale ka. Ilm oli ju imeilus, nii et loomulikult oli päevakohane grill ja lõuna väljas värskes õhus päikesepaiste käes☀️.

Täna on mul selle nädala ainuke vaba päev olnud. Ja kuna arvatavasti on üks viimaseid nii ilusaid sügispäevi, siis käisin maja juures ja niitsin veel viimast korda sel "suvel" muru. Bensu oli mul just ja just masinas ja kuna ma sellel aastal rohkem arvatavasti muruniidukit ei kasuta, siis oli mul kindel plaan selle vähese bensuga täna hakkama saada. Oleksite te mind näinud, ma peaaegu et jooksin selle niidukiga kogu oma aia läbi😅. Ja hakkama ma sain👍. Piltidelt on näha, kui õnnelik ja rahulolev ma endaga olin🙃.

Ok, vist rohkemat polegi kirjutada. Ilusat nädala algust kõigile ja olge nunnud!😜😘

Likes

Comments

Tervitused voodist. Jep, mul on vaba päev ja olen kogu oma tänase päeva voodis veetnud😳. Vahel tohib selliseid päevi ka teha, onju?😊 Eile oli mul ka vaba ja võtsin ette Tallinna sõidu ja poodlemispäeva. Ma ei tea, mis toimub, aga sain endale ainult paar-kolm väikest asja?!?! Kohe kuidagi ei taha endale enam midagi leida. Augustis Lätis käies samamoodi, maailma suurim ostukeskus, aga no midagi kohe ei meeldi või sobi. Saan täiesti hakkama oma kohvritäie riietega, tundub nii😊.

Nüüd aga hoopis midagi muud. Eelmine pühapäev, peale imavere pidu, hommikul töötamist ja peale paari unetundi, sõitsime tüdrukutega Tartu, et vähe Üllel ja tema organisatsioonil (EENA - Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsatsioon) aidata käevõrusid meisterdada. Nendel ettevõtlikel naistel on ees aastakonverents Zürichis ja sinna müümiseks me neid käevõrusid meisterdasimegi (kes oranisatsioonist rohkem tahab uurida, siis kodukas on neil siin: http://www.bpw-estonia.ee/bpw_estonia ).

Pole ennast kunagi loovuse koha pealt eriti andekaks pidanud, aga need käevõrud kukkusid meil kõigil küll väga hästi välja👍😊. Oleks täitsa endale neid ka tahtnud teha. Igaüks tegi midagi omanäolist ja just endale meelepärast, nii et neid võrusid tuli küll pea sada huvitavat ja erinevat. Ivi lõi meil rekordeid ja tegi selle paaritunnise ajaga koguni 21 käevõru, mina sain hakkama 16-ga ja olin auväärsel teisel kohal😄.

Pärast näputööd pidime ikka kuskilt restost ka läbi minema ja ennast toreda pühapäeva õhtu auks premeerima ja midagi head kõhtu pistma. Ivi pannkoogid nägid küll liigagi isuäratavad välja, nii et peab seda kohta (Dorpet) teinekordki külastama.

Igatahes oli mul üle ootuste aktiivne ja tore "peojärgne" pühapäev. Ja tundub, et mulle sobibki see palju palju paremini, kui terve päev voodis telku ees vedelemine (kuigi see on ka ülimõnna☺️). Aga lihtsalt enesetunne on nii palju parem tegutsedes, kui kogu päev teki all olles.

Likes

Comments

Heihei! Mul on üks äärmiselt tihusise nädalavahetus seljataga. Olen kõigil nädalavahetuse päevadel tööl olnud, aga samal ajal lõbutsenud ka ikka jõudnud🎉.

Laupäeval kohe, kui ma tööpäeva lõpetasin, läksime me tüdrukutega Imavere kõrtsi. Olen sadu jutte ja lugusid sellest kohast kuulnud, aga ise mitte kunagi sinna jõudnud. Nii et nüüd, kui ma siinkandis tagasi olen, oli viimane aeg see "kuulus" koht üle vaadata😊.

Hellad Velled olid täitsa tiptop, kuigi võrreldes kõigi teistega, tundsin ma seal ennast ikka väga väljaspoolsena🙂. Mitte siis otseses mõttes, aga kui kõik elu eest kõiki laule kaasa laulsid, teadsin mina neist ehk paari☺️. Aga küll ma õpin!😉

Tantsida igatahes sai ja nalja kah. Kuigi ootasin/kartsin hullemat- kaklused ja "huvitava välimusega" maainimesed jäid nägemata! Aga see on ainult positiivne🙃. Tore meil oli ja arvata võib, et juhtun sinna mõnel korral veel tagasi ka🙃.

Likes

Comments

Tere päikeselist hommikut! ☀️ Loodetavasti teie kõigi päev on rõõmsalt alganud. Mul on muidu ka kõik tiptop, aga enda liigutamisega näen suurt vaeva🙊. Käisin teisipäev üle pika pika aja ringtrennis ja arvake ära, kas mul on nüüd kõik kohad julmalt valusad. Isegi voodis enda ümberpööramine tekitab probleeme. See on see, kui nii harva trenni jõuab🙃.

Aga nüüd hoopis teise teeme juurde. Veel viimane sissekanne augustikuisest weekend balticust🎉. Nagu ma juba ka eelnevalt kirjutasin, siis oli see üks vägev kolmepäevane möll. Arvestades sellega, et me nendel kolmel päeval väga vähese unega hakkama saime, pluss kogu see mitmete ja mitmete tundidene lava ees näpuviskamine juurde liita, siis võtan küll meie ees mütsi maha😊....me pole ju enam oma esimeses nooruses😜. Me pidasime ikka ülihästi vastu, üle ootuste hästi kohe👍🙂. Ju siis saime nii palju energiat kõigilt esinejatelt vastutasuks ja jõudsime "lõdva randmega" selle nädalavahetuse üle elada.

Esimesel festivali päeval üritasime me ikka drinkidest endale "peomeeleolu" tekitada. Aga kuna järjekorrad olid meeletud ja ei tahtnud ju oma poolt õhtut järjekorras istumisega sisustada, siis andsime me suht ruttu alla ja pühendusime selle asemel hoopis esinejate fännamisele🤘. Ja no tõesti, see oli super õige otsus, sest sellisel üritusel pole üldsegi alkoholi abi vaja. See muusika ja need esinejad tõmbavad inimesed (vähemalt minu) täiesti iseenesest käima ja endaga kaasa elama👏.

Ja hoolimata sellest, et jäime ühel õhtul ikka korraliku paduvihma kätte, siis isegi see ei teinud meid kurjaks ja pahaseks....loogens, et nats märja ja räsitud välimusega me seal lõpuks olime, aga nii olid kõik teised ka😊.

Ootan juba järgmist weekendi - ilusaid suveilmasid, mõnusat seltskonda, Pärnu randa ja kõike muud head ja paremat💗☺️.

Likes

Comments

Heipparalla! Meil on siin ikka superilusad sügisilmad viimastel päevadel olnud. Päike paistab ja......suvi kestab veel☀️👌😊. Täna olen ma vaba päeva nautinud, käisin väliterrassil lõunat söömas ja seejärel maja juures muru niitmas. Iga kord mõtlen, et nüüd on vist küll viimane kord sel aastal muruniitmisega, aga ei, tundub, et saan seda veel ja veel teha🍀.

Muidu möödub mu eluke ikka tööd tehes😊. Aga see on ainult tore, küll ma varsti-kohe puhata ka saan😜. Trennitegemisega on asjad küll ikka vägagi untsu läinud. Hea, kui olen suve jooksul paaril korral ringtrenni/jooksma/rullitama jōudnud🙁. Aga ehk sügise tulekuga kõik normaliseerub, elurütm rahuneb ja jõuab trenni ka jälle💪. Tunnen sellest nii puudust.

Eelmine nädal korra isegi jõudsin jooksma...ja no vaevu vaevu elasin üle selle. Võib öelda, et isegi ei elanud, kuna pidin poolel maal paarisaja meetrise kõndimispausi tegema, et koju tagasi jõuaks joosta😤.

Ahjaa....oma juuksepikendustest olen ma ka loobunud💇🏻🙆🏻. Vähe kahtlane olemine on küll - pooled juustest ju kadunud ja enda omad tunduvad ikka väga hõredad peas olevat😊. Aga oh, milline rõõm on pead pesta ja juukseid kuivatada....see on nüüd ikka täiesti kökimöki võrreldes pikendustega. Mõtlesin küll uued pikendused asemele panna, aga pärast pikka pikka endaga nõupidamist otsustasin, et ei.....loomulikkus ka ju ilus (ennast peab ju kuidagi lohutama🙊). Kui ennast peoleminekuks vms "hotiks" tahan teha, siis edaspidi kasutan klipsiga pikendusi😉.

Ühe vägeva sünnipäevapeoga saime me ka reedel töörahvaga maha, aga kõik pildid on sellest õhtust kuidagi "mitte avalikustamist väärt" välja kukkunud😜. Aga hullult tore oli, nii et ei muud, kui järgmist korda ootama🎉😊.

Likes

Comments