Tsauki! Reede ja laupäev möödusid mul suht vähese unega, pikad tööpäevad (ja -ööd), nii et eilse pühapäevase päeva magasin ma sõna otsese mõttes maha. Vahel peab ju. Ja tundub, et sellest ka ikka veel väheks jäänud, sest kuidagi unine olemine täna ka veel. Eks kiire nädalavahetus nõuab taastumist. Vanust juba nii palju, et ei ole enam nagu noorena, kui jaksas kõike ja kogu aeg😊.

Ja kuigi ma laupäeva hommikul (pärast reedest öösel tööl olemist) väga energilises olekus hommikul tööle ei läinud, suutsid asjad ikka õhtupoole tööl olles sinna maani, et otsustasime tantsima minna💃🏼. Imavere kõrts meie väljavalituks jälle osutus. Ja Hellad Velled once again🙈🙊. Kui ma neid paar kuud tagasi polnud kordagi live' s näinud, siis ma pakun, et nüüd peavad poisid mind juba nende kõige suuremaks fänniks. Kolm korda neile näppu viskamas käinud juba selle lühikese aja jooksul🤘☺️.

Aga meil oli ikkagi hullult lahe, mis sest, et jälle "need" Hellad Velled. Kui endal lõbus, siis muu ei huvitagi, peaasi, et tantsida saab💃🏼.

Sellised ootamatud ja äkilised peod ongi ju tavaliselt need kõige lahedamad! Nii et loodetavasti tuleb neid ette veel ka edaspidi!🎉

Siirrä blogisi Nouwiin - nyt voit tuoda vanhat blogisi - napsauta tästä!

Likes

Comments

Heips! Kuidas teil läheb? Meil siin jälle lumi maas ja väljas kohe kõik palju ilusam ja valgem❄️. Aga seekordses sissekandes lähme veel kord tagasi mu oktoobrikuise Türgi reisi juurde. Mul on osasid pilte siia veel panemata ja paar asja veel ka muljetamata😊.

Appike, ma ei suuda neid pilte lihtsalt vaadata, tahaks nii tagasi!!! Elu võib ikka vahel lill olla🌹. Peab vist uusi reisiplaane palmi alla tegema hakkama🌴. Või noh, plaane olen ma juba teinud, isegi et liiga palju. Aga eks näis, millised neist täituvad ja millest pean esialgu loobuma. Aga nii tore on, kui on, mille nimel neid sombuseid ja pimedaid päevi siin üle elada☀️.

Aga jah, paar sõna veel siis sellest olnud reisist. Ei väsi kordamast, et tegemist oli super kahe nädalaga. Midagi rohkemat ei oskagi nagu tahta - päike, meri, bassein, kokteilid, parim söök, lahedad inimesed ja igaõhtune vägev programm. Tõesti, ma pole nii pikka aega niimoodi naernud, kui neid hotelli õhtuseid show'sid vaadates.

Aga peale tipptasemel komöödiale, oli seal ikka ka väga palju tipptasemel muid ettekavasid ka. Pakun, et vaatasin pooled show'd käsi silmil hoidmas, sest kõik need akrobaatilised trikid jms olid lihtsalt nii vägevad ja täiesti uskumatu, kuidas midagi sellist üldse võimalik teha on.

Peale õhtust show'd ja vahel ka alles peale hotelli diskensit läksime me peaaegu et igal õhtul ka Kemeri vägevatesse ööklubidesse. Eelmine kord aprilli alguses käies ju polnud hooaeg veel alanud ja kõik suured ööklubid veel kinni. Seega, need kuulsad kohalikud klubid, olid meil veel avastamata. Meie tantsuklubidega on neid võrrelda raske, sest sealsed klubid olid ikka päääris suured ja päääris täis ainult meesterahvaid. Aga nagu ma juba maininud olen, siis ei ole mul tantsimise aeg eriti aeda ringi vaadata, seega mind need kohalikud "poisid" eriti ei häirinud😊. Pealegi läksime me klubidesse peaaegu et igal korral kellegi tuttava või mingite teiste meie hotelli klientidega.

Ei suuda ikka mainimata jätta, et nägin ühel õhtul live's ära ka siin väga popiks saanud Burak Yeteri👌. Tuesday on tõesti siiamaani veel ülikõva laul😊.

Ja kuna me tervelt kaks nädalat seal olime, siis lõpuks ometi oli, meil aega ka hotelli kõik a'la carte restoranid ära proovida (kahel esimesel korral ju ei jõudnud?!?!). Ja issake, millise vea me eelmistel kordadel ikka teinud olime, kui neid restosi ei külastanud. Söök oli lihtsalt superhea. Lemmikuks oli itaalia resto, lihtsalt keelt allaviiv toit. Ja Türgi restos hakkas mulle hullult baklava meeldima, eriti hea oli see jäätisega😋.

Linnapeale jõudsime ka tervelt kahel korral😂😂😂. Poodlemisele me eriti ei panustanudki, sest kohvrid olid enne juba pilgeni täis, aga niisama ringi tahtsime käia küll. Sest Kemer on tegelikult ikka hullult ilus ja nunnu väike linn. Need ümbritsevad mäed on lihtsalt uskumatult ilus vaatepilt🏔.

Oeh, mul oleks nii palju veel kirjutada ja muljetada, aga lihtsalt ei jaksa. Ja midagi peab ju enda teada ka jätma😜. Aga jah, seal olles tekkis mul peaaegu juba selline kodune tunne. Rahvas sai aina rohkem tuttavaks, linn aina selgemaks jne jne. Nagu teine kodu!😍😍😍

Jah, üks vägev reis ja vägevad mälestused aastateks!!! Ja reisikaaslane oli ka muidugi et super! Need õhtused kiired kiired sättimised (aega oli ju alati liiga vähe😊), hommikused vaevalised ärkamised (magamistunde ju ei tulnud väga palju, hilja voodi ja vara üles), higised higised basseini chillid, elu üle järgi mõtlemise arutelud, miljonid nearud (ja ka mõned nutud) ja need lõputud tantsuõhtud👏🍾. Parimat kaaslast oleks raske leida😘.

Likes

Comments

Õhtust! Ja head esimest adventi! Pole kaua enam jõuludeni jäänud ja aastavahetuseni. See aeg ikka möödub liiga kiiresti!
Mul on olnud täna, peale töist nädalat, lõpuks ometi vaba päev. Olen püüdnud igati seda nautida ja lihtsalt olla, sest pole aimugi, millal mul küll see järgmine vaba päev tulemas on. Järgmised kaheksa päeva olen igatahes raudselt tööl, edaspidist töögraafikut ei tea veel, aga arvestades seda, et jõulukuu on restodes selline kiire aeg, siis pole mul eriti vist enne jõule mitmeid vabasid päevi loota😳.

Aga pole hullu, raha kulub mulle ära....palju ja rohkemgi veel😊. Remont läheb vaikses tempos edasi ja nagu arvata võib, siis remondi käigus kaob raha nagu mutiauku.

Kuna meil lumi mõned ajad tagasi ühtäkki ära kadus, siis ilmusid kõik mu sügisesed lehed lume alt jälle välja, seega sain täna natuke lebotamisele vahelduseks ka aias ringi rügada🍂. See lehtede riisumine ei õnnestunud mul õigel ajal kohe kuidagi, oktoobri alguses olin mitu nädalat puhkusreisil, tagasi tulles palju tööl ja peaaegu kohe tuligi lumi ka ju maha . Nii et jõudsin ainult umbes pooled oma aia lehtedest kokku riisuda. Täna siis lõpuks sain selle tööga ühele poole.

Aga egas muud midagi, ma vaatan nüüd veel telekat ja valmistun kiireks tööperioodiks. Viimseks pildiks veel teile mu eileõhtune üritus head pilti saada - oma uuest maniküürist koos shampaklaasiga😂.

Uskuge mind, selle pildi tegemine polnud kohe üldse mitte kerge, eriti veel, kui oled varahommikust saati tööl olnud ja kell hakkab kesköö kanti jõudma. Peanupp ei toimi selleks ajaks enam mitte just kõige erksamalt. Aga vähemalt oli meil lõbus.

Head ööd! Ja ärge unustage väikestest asjadest rõõmu tunda!😉 Nagu mina eelmine nädal, kui Ivi mind töö juures nimepäeva lilledega üllatas. Nii tore, naeratus kohe kogu päevaks näol ja tuju parimast parim🌹

Likes

Comments

Tervitused! Mul on jäänud kirjutama, et siis, kui mul emps veel külas oli ( novembri alguses), käisime me kõik koos Põhjaks mõisas söömas. Kuna ma siin ikka veel "taasavasta Eestit" perioodi elan, siis kõik need popid ja kuulsad kohad, on mul veel omal nahal suuremal jaol kogemata. Aga ma luban, et üsna tempokalt proovin seda viga parandada😊.

Ühesõnaga, just sellepärast tegingi empsule ka ettepaneku lõpuks seal "kuulsas" Põhjaka mõisas söömas ära käia....tunnen ennast jälle natuke harituma inimesena ja saan inimestega sel teemal kaasa rääkida😊.

Ja kuna ma nagunii siin Schmidtis pea iga päev söön.....ja ega meil seda valikut siin Põltsamaal suurt rohkem polegi, siis ei pidanud kaua empsu ega Jari ka nõusse nuruma😊.

Hinnad on seal suht soolased, aga kui nüüd aus olla, siis vastasid ka pakutavale. Söögid olid hullult maitsvad ja iga senti väärt😊. See pole võibolla tõesti selline igapäevane koht, kuhu sööma minna, aga vahel võib ikka lubada. Ise sõin ma hautatud põtra, aga empsu küpsetatud searibi meeldis mulle rohkem😋. Mitte, et minu praad kuidagi halb oleks olnud, aga põdraliha on väheke erilise maitsega, nii et see nõuab minult veel harjumist. Pealegi on mul peaaegu alati nii, et kõigi teiste toidud tunduvad palju paremana, kui see enda tellitud valik😆.

Aga jah, igati positiivne kogemus. Lahe nõukaaja atmosfäär ja keelt alla viivad söögid. Tasub külastada!😉

Likes

Comments

Tervitused! Kuidas teil pühapäev möödunud on? Loodetavasti ikka nii nagu üks õige pühapäev välja peab nägema - pannkoogid hommikusöögiks ja ülejäänud päev rahulikult kodus lõõgastudes. Ise olen pidanud natuke ikka ennast liigutama, tööl käima paar korda, remondiasjadega tegelema ja isegi nii tubli olin, et lehti riisusin kõva poolteist tundi🍂.

Aga nüüd mu reede õhtust. Käisime töökaaslastega nimelt Viljandis. Peale tööd kiire pesu ja valmispanek ja olingi väljaminekuks valmis. Või noh, nii ladusalt see päris ei möödunud😳, teate küll ju et kiiruga ei leia kunagi midagi üles ja midagi ei sobi selga ja juuksed ei istu hästi ja meigi tulemuseks on rohkem rikutud nägu kui enne meiki?!😄 Ühesõnaga suutsin oma enam-vähem korras kodu kiire ajaga täielikuks seapesaks muuta.

Aga see-selleks, kuidagi ma ennast ikka enam-vähem kõlblikuks sain ja olingi valmis, et tüdrukud mu auto peale võtaks ja sõit Viljandi poole saaks alata. Kui nüüd järgi mõelda, siis polnudki ma ju elu sees enne Viljandis kuskil väljas tantsimas käinud. Sööma sinna olen mõnel korral jõudnud, aga mitte sellesse kuulsasse Fellini kohvikusse, millest nii palju head ja paremat kuulnud olin. Ja ma ei pidanud pettuma, hullult mõnus ja hubane koht ja mu veiselihapasta oli tõesti üks parimaid pastasid, mida ma oma elu jooksul söönud olen👌.

Peale mõnetunnist istumist oligi aeg ööklubi Red poole liikuda, et nats tantsu lüüa ja Tanel Padari ja The Suni saatel näppu visata. Järjekordselt olin ma laulusõnadega hädas, isegi natuke häbi oli Tannule lavale otsa vaadata. Teistel kõik sõnad peas ja mina ei osanud isegi suud õiges suunas liigutada🙈. Järgmine kord pean ikka kodutööd enne tegema.

Aga muidu oli ikkagi tore, viimase lauluga oskasin isegi refrääni kaasa laulda (welcome to estonia🇪🇪) ja no tantsu sai ka ilma laulmata lüüa😊. Kindlasti peame teinekordki selliseid õhtuid kordama! Mis võiks veel toredam olla, kui meeldivate inimestega mõnusas kohas süüa ja jutustada ja õhtu lõpuks ka väike tantsumöll teha💃🏼😉.

Likes

Comments

Heips! Kuidas teil nädalavahetus edeneb? Minul töiselt, aga samal ajal olen pidutsema ka jõudnud...aga sellest juba järgmine kord. Seekord hoopis paar pildikest eelmisest teisipäevast, kui minu 7-aastane õde elus esimest korda minu juurde ööseks jäi. Nii et tegime ajalugu😊- esimest korda ainult meie kahekesi kogu õhtu, öö ja hommiku. Kui aus olla, siis polegi meil eriti sellist võimalust enne tekkinud, sest mina olin ju Soomes ja kui tagasi nüüd mais kolisin, siis ööbisin ju ise külalistemajas tükk aega ja peale seda meie vanas korteris, mis oli ka suhteliselt tühi sisustusest. Ja nüüd siis lõpuks olen sinna maale jõudnud, et saan külalistele öömaja pakkuda. Ega mu praegune kodugi on ikka väga pooleli veel, nii et, kes mulle külla tahab tulla, siis tingimuseks on see, et peab minuga voodit jagama😜.

Leel oli muidugi et terve kohvritäis igast mänge ja mänguasju kaasa veetud, aga lõpuks osutusid ikka multikad ja My Tomi arvutmängud kõige huvitavamateks. Natuke ikka tegime midagi muud ka, sõime pitsat (söögitegemise võimalust mul ju pole siiani), joonistasime seinale, või tegelikult mu korstnajalale, mis on üle värvitud kriitvärviga, et ma saaksin endale sinna meeldetuletuseks asju kritseldada🖌.

Siis meisterdasime veel Lee sünnipäevaks saadud koera kallal. Mulle meeldis seda liigagi palju teha☺️. Hoidsin ennast ikka kõvasti tagasi, et mitte kõike kohe ja ruttu valmis teha😊.

Kui me juba mõlemad ära hakkasime väsima (mina muidugi sada korda kiiremini), siis sättisime ennast teki alla ja vaatasime kuni magamajäämiseni multasid. Öö möödus ka suht hästi, kui välja jätta see asi, et Lee ikka tõeline laiutaja on. Ma olin täitsa valmis juba keset ööd maha magama kolima, sest ma ei mahtunud lihtsalt oma voodi enam ära! Ja mul on suur voodi! Aga no Lee oli ennast niimoodi ilusti üle voodi risti keeranud, nii et mul oli tükk tegemist, et endale üks tükike padjaäärt ja vaba voodiriba leida🙃.

Hommikul vaatasime taas multikaid, sõime, vaatasime multikaid, pesime hambaid, vaatasime multikaid, panime riide, vaatasime multikaid, punusime patsi ja ikka muidugi vaatasime multikaid😄.

Väikese hilinemisega ikka jõudsime lõpuks lasteaeda ka. Pärast seda sain veel tulla koju lund lükkama, sest seda sadas muudkui iga päevaga aina juurde. Uskumatu, et tänaseks on see kõik ära sulanud❄️😔.

Likes

Comments

Eelmine nädal plaanisime me tüdrukutega Tartu tantsima minna, aga nagu alati, siis kõik ei lähe nagu plaanitult...ühesõnaga matsime väljaminekuplaanid maha ja valmistusime ette vaikseks nädalavahetuseks.

Laupäeval aga tuli tööl olles meil ikkagi kahtlaselt suur tantsutuhin peale, nii et Tartu asemel lõpetasime me hoopis "kohalikus" Imavere kõrtsis😄.

Imavere kõrts lihtsalt sobis meile sel nädalavahetusel palju paremini, ikkagi kõigest 15 km kaugusel js hea lihtne koju tagasi saada. Pühapäeval ootas meid ees ju first ever Isadepäeva brunch😊. Nii me siis jäimegi osade töökaaslastega peale tööd istuma, justustama ja avadrinke tegema.

Ja natuke hiljem siis läksidki tublimad meist ka edasi tantsima💃🏼. Oma tantsutuju sain ma jälle selleks korraks rahuldatud, aga järgmine kord peaks ikka kõvemini üritama sinna Tartu poole minemist. Sest see vastassugupoole valik on siinmail ikka kasin🙊. Kuigi, mis ma siin nüüd ikka targutan, ega ma eriti ei vaatagi kunagi väljas olles "sellise pilguga" kedagi (kui just kedagi imeilusat ei näe, kellest lihtsalt pole võimalik mööda vaadata🙃). Naudin tantsimisest ja sõbrantsidega olemist nii palju, et unustan selle tähtsa ülesande, kellegile "silma visata", lihtsalt ära😳.

Proovin siis edaspidi valvsam olla😊. Aga tegelikult, mis seal ikka, mu väljamineku põhjus number üks ongi ju tantsimine. Kes neid "korralikke" mehi seal baaris ikka kohtab😅.

Aga okeika, ma poen nüüd teki alla tuttu. Homme tööl tähtis päev ja veel tähtsamad kliendid!😉

Likes

Comments

Heips! Ma polegi vist oma valmis tapeeditud toast pilti üles saanud? Ja ega ma pole korralikku veel teinudki ja pole nagu mõtet tehagi, sest mööbel peaaegu kõik veel vale sees, voodi elutoas jne. Aga väike sneak peek teile siiski😉.

Tapeet muudab asja juba ikka palju paremaks, kohe kuidagi hubasem tunne on. Ja muidugi akende ees rulood ja kardin teevad ka oma töö kodusema oleku poole. Saaks ainult juba nii kaugele, et köögi ka olrmas oleks. Aga sellest võin ma ainult unistada hetkel. Pole veel tellimisegagi maha saanud, rääkimata siis veel sellest, millal see ükskord valmis tehakse ja mulle üles paigaldatakse. Aga asi igatahes liigub paremuse poole, olen oma soovid ära rääkinud ja pakkumisegi saanud, mõndadest oma soovidest loobunud (sest hind läks ikka liiga kõrgeks juba😳) ja uue pakkumise saanud ja nüüd olen sammu kaugusel sellest, et kõik ametlikult valmis oleks ja minu köök tegemisse saadetaks👍. Köögist ka üks salajane pildike teile - sai selline lihtne ja just minu majja sobiv köök.

Maja on küll hullult tore ja mõnus sisustada, oleks ainult seda raha ka hunnikute viisi. Nii palju, mida tahaks, aga ei saa. Vähemalt mitte hetkel, ehk võidan kunagi lotoga ja saan endale kõike, mida hing ihaldab, lubada😊. Ok ok, nali naljaks....kuiikka millegi nimel palju pingutada, saab peaaegu et kõike, onju? Mitte võibolla kohe ja nüüd, aga kunagi ikka😉😊.

Ilusat õhtut kõigile! Mina lähen kohevarsti ja võtan Lee peale ja toon ta enda juurde öökülla. Esimest korda, kui niimoodi ainult päris kahekesi oleme. Väheke teistmoodi girlsnight seekord💗😊👭.

Likes

Comments

Õhtust! Uus nädal ja märkamatult on juba novembri keskpaik käes, varsti on juba jõulud ja aastavahetus ja aasta 2017?!?! Mäletate, see oleks just kui eile olnud, kui milleniumi vahetust ootasime...."kõigest" 17 aastat on sellest juba möödas, täitsa julm ikka😳.

Aga ok, aitab selliste hirmutavata asjade peale mõtlemisest😊. Räägime parem millestki hoopis toredamast - eilsest isadepäevast. Minul endal möödus see sel aastal töiselt, aga samas ka põnevalt, sest korraldasime Schmidti Maja ajaloo esimese brunchi😊.

Kes veel aru pole saanud, siis ma armastan brunche, olen neist siin blogis ikka ja jälle kirjutanud ja nii mõnelgi brunchil ennast "paksuks söönud"🙃. Ja just seetõttu tegingi ettepaneku ka meil seda proovida. Riski peale minek see oli, sest nagu väikelinnas ikka, pole just kerge inimesi kodudest väljs sööma meelitada. Nagu me ka mitmekesi seal pühapäeval laua ümber istudes tõdesime, siis tundub, et küsimus polegi niivõrd rahas, kuivõrd rohkem lihtsalt sellise väljas söömise kultuuri puudumises. "Maainimesed" pole lihtsalt harjunud väljas söömas käima.

Aga hoolimata sellest jäime me esimese korra kohta kõigega väga rahule. Inimesi oli piisavalt ja tundus, et kõik jäid vägagi rahule👍. Mõned asjad saaks järgmine kord paremini teha ja organiseerida (esimese korra väikesed möödapanekud on ju loomulikud), aga muidu oli köik tip top😊. Laud rikkalik ja kõik väga maitsev, vähemalt minu jaoks😋. Proovime ikka traditsiooni jätkata ja edaspidi veelgi rohkem inimesi kodudest välja saada, et stressivabalt pidupäeva nautida, lihtsalt rikkalikult kaetud lauda istuda ja üksteise seltskonda nautida💗.

Likes

Comments

Tsauka! Naudin hetkel oma vaba päeva täiel rinnal. Aknast paistavad lumehanged ja puudelt marju söömas käivad linnukesed, ise istun kaminaga soojaks kütetud toas ja sobran netipoodide valikut - uude koju on ju uusi asju vaja, palju ja veelgi rohkem😊.

Emps on ka mulle Soomest appi tulnud. Paar päeva oleme poodides käinud ja vajalikke asju kokku ostnud ja eile saime lõpuks koos empsu ja Jariga mu elutuppa tapeedi pandud...jeiii👍.

Uskuge või mitte😊, aga see tapeedi valimine pole just kõige kergem ülesanne. Mida suurem valik, seda raskem on - liiga palju ilusaid, mille vahel valida. Kuna ma tahan oma elutoa suhteliselt heledaks ja pastelseks jätta, siis valisin tapeedi, mis mu sohvaga kokku sobiks ja muidu ka muid mööbliesemeid kerge juurde valida oleks....kuigi jah, nii suur kiusatus oli ühe pastelse roosa kasuks otsustada, aga emps tõi mind mu roosamannast maailmast päris ellu tagasi ja otsustasin ikka lõpuks teise tapeedi kasuks, et mitte oma kodust liiga plikalikku teha👸🎀. Aga see roosakas tapeet pole mul siiski veel mälust kustutatud, äkki magamistuppa ikka võiks sellise osta🙊🙈.

Igatahes, elutoatapeet on nüüd seinas ja näeb väga 👍 välja, paarile aknale on rulood pandud....veel on vaja üks kardinapuu üles saada ja teleka seinakinnitus ja paar muud asja, enne kui abistav emmekäsi ära jälle läheb😊.

Köögi- ja vannitoa mööbel oleks ka tore ära osta. Aga no kohe kuidagi ei leia midagi sobivat😊...või noh, ikka leiab, aga sellise raha eest, mida mul hetkel ei ole võimalik välja käia🙁. Kellegil äkki häid soovitusi köögimööbli koha pealt? Olen küll väga ilusaid pakkumisi saanud, aga nii suuri summasid ei tahaks kohe kuidagi välja käia😊. Aga eks näis, usun, et küll ma kuidagi ikka saan just selle oma soovitud köögi 😇.

Tsau selleks korraks. Lähen nüüd lõunatama ja siis jätkame viimistlustöödega! Kuulmiseni!😙

Likes

Comments