Tsauki kõigile! Sellest on ka nüüdseks juba rohkem kui nädal möödas, aga jah, Schmidti majas oli 11ndal märtsil üle pika aja jälle üks meie enda korraldatud pidu. Tavaliselt on ju meil ainult tellitud sünnipäevad jms peod, aga seekord siis jah tegime ise ja kogu linna (või ka Eesti😊) rahvale.

Pidu iseenesest oli väga lahe ja sisutihe ja rõõmus ja tore😊, aga tõesti kogu see vaev ja töö, mis selle nimel tegema peab, on ikka meeletu. Kohe kuidagi ei õnnestu iseenesest sõrmenipsuga seda rahvamassi kohale meelitada. Ja siis veel hädaldatakse, et miks midagi ei toimu ja miks midagi ei korraldata🤔.

Aga no õnneks oli kogu selle suure vaeva nägemise peale meil ikkagi saal rahvast täis ja loodetavasti kõigile meeldis. Mulle endale vähemalt küll oleks meeldinud, kui oleksin saanud vabalt võtta. Ja meeldis muidugi tööl ka🙃. Meil juba üks töökaaslane naerab mind ja Ivi, et ta pole elu sees enne selliseid töötajaid näinud, kes ei mõtle peoõhtust kui raskest ja pikast tööpäevast, vaid ikka võimalusest ise ka salaja peput sheikida ja peost osa saada☺️. Ühesõnaga, käib töö ja lõbu koos🎉.

Esinejaid oli meil seekord kohe palju palju. Laulu ja igasugu esitlusi ja mida kõike veel. Õhtu naelaks olime tellinud meeste erootilise tantsushow🕺🏻🕺🏻🕺🏻. Väga tublid tantsupoisid, aga sellist mehist musklilist olekut, mis jalad nõrgaks võtaks, jäi minu arust nats nappima. Aga no võibolla see tundus ainult mulle nii...olen ju Soomes nii mitu korda Hunkse näinud ja neile on raske midagi vägevamat vastu panna😜.

Pärast saime veel kõik hommikutundideni dj saatel tantsida.....ja meie veel peale seda paar-kolm tundi koristada😊, nii et üks vägev õhtu, öö ja hommik oli.

Proovime ikka edaspidi ka midagi lahedat aeg-ajalt korraldada ja loodetavasti linnarahvas hindab natukenegi meie pingutusi ja tuleb iseenesest ja suurema palumiseta meile kaasa elama😉💋.

Move your blog to Nouw - now you can import your old blog - click here!

Likes

Comments

Tervitused! Märtsi alguses oli emps mul nädalaks Eestis külas. Nii mõnus, et kohe kahju oli teda jälle sinna Soome ära lasta. Kuna suhtleme igapäevaselt kogu aeg messengeri või telefoni teel, siis saan "emmeigatsuse" vaos hoitud, aga kuna ta nüüd niimoodi nädala minuga koos oli, siis harjusin juba nii ära😇, et kohe raske oli teda minema lasta jälle😢.

Aga olen super tänulik selle koosveedetud nädalakese eest ka. Saime natuke poodides ringi rännata, kinos isegi jõudsime käia ja loomulikult sõime palju kooki....ja muud head ka☺️.

Kõige õnnelikum olin ma loomulikult selle üle, et emps tõi mõned asjad mulle ära, mis ma Ikeast välja valinud olin....nii et nüüd mul on köögis korralikud sobivad toolid olemas ja esikus kingakapp. Pilte mul neist hetkel pole, aga jõuan neid siis veel kindlasti edaspidi panna.

Ja kõige tähtsam oli see, et saime koos ka ühe toa valmis viimistleda....tapeetida ja värvida. Nii et nüüd lõpuks sain ma oma voodi elutoast välja ja magan juba teist nädalat korralikult magamistoas. Edaspidi jääb see küll külalistetoaks, aga nii kaua, kui järgmine tuba valmib, on see mu magamistoaks😴.

Pilti mul jällegi valmis toast pole, aga luban, et juba varsti panen😉. Tapeedivalik pole päris 100% õnnestunud, aga õnneks päris kole ka pole😊. Pealegi ei ole see ju minu magamistuba, nii et külalistele kõlbab küll🙊. Ja selle saab ju tulevikus iga kell ümber vahetada, kui isu peaks tulema.

Igatahes, sain empsuga abiga palju ära tehtud ja mu elamine muutus jälle grammi võrra ilusamaks ja kodusemaks🏡. Aitäh, oled maailma parim!!!😘💗

Likes

Comments

Tervitused kõigile!😉 See blogi kirjutamine läheb mul jälle hetkel ikka nii vaevaliselt. Oleks siis, et pole midagi kirjutada, aga kusjuures on ja päris palju kohe😊..nagu ma juba ennegi siin maininud olen, siis mul veel aastavahetuse Berliini reisistki sissekanne tegemata😕...nii et proovin nüüd ennast kätte võtta ja kasvõi lühidalt siia midagi ikka ja jälle kirjutada😉.

Eile oli mul vaba päev ja sain lihtsalt olla, pikka hommikusööki nautida, arveid maksta, plaane teha ja isegi kiire koristuse suutsin ära teha👍. Kuigi minu kodu vist ei saa kunagi korda....kui remont veel poolik, siis on neid kaste ja kompse ikka siin ja seal ja kui mingi nurgake või kohake jälle valmis saab, siis on tolmu ja prahti ikkagi kogu ülejäänud kodu ka täis. Aga ei hädalda, vähemalt asi edeneb.....ainult üks tuba veel remontida ja siis on mu pesa valmis🙏😊. See tähendab, et remonditud, sisustusega tegelen arvatavasti veel aasta🤓, kõik peab ikka ilus ja kena saama😊. Ja no üleüldse saan seal veel vaeva näha küll ja küll....maja väljast vajaks make overit ja aiaga tahaks imesid teha ja sauna ja ja ja......mida kõike veel😊.

Täna alustasin tööpäeva alles kell 14, nii et võtsin ennast kokku ja tegin enne tööpäeva väikse jooksuringi. Ilus ilm ikkagi ja kuskilt peab ju selle vormis hoidmisega (loe: vormi saamisega) peale hakkama. Mõelda vaid, et Soomes elades käisin 4 korda nädalas jõusaalis, pluss veel mitmed jalutamised selle peale. Siin olen ma ikka ennast täiesti untsu lasknud minna. Midagi ma ikka üritan teha, aga kõik käib nii ebaregulaarselt. Töö muidugi paneb omad piirangud, kuna mul pole seda igapäevast kindlat kellast kellani tööd, siis on raske oma treeningutega ka sellist plaani paika panna. Aga nii palju kui võimalik, üritan ikka trennidesse jõuda.

Ringtrenn on mu lemmik, sest seal on ikka tunne, et treenid enda keha paremasse vormi. Natuke nagu jõusaal, aga seal saab peale jõuharjutuste ennast võhmale ka. Vahepeal lausa nii, et pilt hakkab vaikselt kaduma😤. Esmaspäeviti proovin ujuma jõuda, aga seda eriti trenniks lugeda ei saa....liiga väike bassein ja liiga palju inimesi, aga kahju ju ei tee seal kasvõi ainult sulberdamas käia🙂. Jalutama jõuan harvem ja jooksma peaaegu et üldse mitte. Välja arvatud siis täna🙃. No ehk kevade tulekuga tuleb vaim ka rohkem peale ja kui mujale trenni töö tõttu ei jõua, siis väikse jooksuringi ikka jaksan aeg-ajalt teha🏃🏻‍♀️.

Tänane läks küll nii vaevaliselt. Tõesti kohati on selline tunne, et kes kõrvalt vaataks, siis mõtleks, et mida see tüüp seal nüüd üritab, kõnnib ka kiiremini, kui jookseb😁.

Aga järgmine kord juba paremini. Vährmalt üritan kõigest väest😉😊.

Likes

Comments

Tervitused!!! Paar päeva tagasi tähistasime me kõik Naistepäeva🎉😊. On ju tore, kui ühel päeval nats tavalisest rohkem sulle tähelepanu pööratakse?😊 Ma ise olin sel päeval tööl ja tänu sellele sain kohe kuhjaga rohkem tähelepanu🙃.

Tööpäeva lõpupoole istusime me ka töö ääres kaetud laua taha ja tähistasime klaasi shampuse ja muude heade ja veel paremate söökidega maailma toredamaid ja ilusamaid asju, meid naisi loomulikult😜.

Aga tegelikult on meil kõige suurem naistepäeva tähistamine veel ees. Juba homme peame me CS Majas maha ühe vägeva peo, koos paljude toredate esinejatega, maitsvate söökide, suure tantsu ja tralliga😉. Olete kõik suurima heameelega oodatud!!! Veel on mõned vabad lauad alles!😉

Sain õnneks täpselt enne meie laupäevast pidu ka küüned ja ripsmed hooldatud! Nii et nüüd olen ka mina 100% peoks valmis😊. Toredat nädalavahetust kõigile. Olge lahedad ja tulge ikka peole!🎉💐😉

Likes

Comments

Tervitus! Kiire sissekanne rohkete piltide näol😊. Eelmine laupäev käisime me töörahvaga Viljandis lõbutsemas....või õigemini pidasime me lõpuks maha oma töökoha jõulupeo. Nagu teada, siis toitlustuskohtades on päris jõulude aegne periood üks kiiremaid aegu aastas, seega tuleb meil oma peoga oodata ja üritada see ikka enne suve maha pidada😊.

Kõigepealt istusime kõik koos bussi peale ja sõitsime Viljandi. Esimene peatuskoht seal oli bowlingusaal, kus me kõik paar tundi palle veeretasime ja üksteise seltskonda nautisime🎳😊.

Uskuge või ei, aga olen bowlingus päris kõva käbi😅. Sest tulin kogu suure seltskonna võitjaks (saladuskatte all võin öelda, et eelmisel korral pereringis mängides panin ka asja kinni🙊). Punktidest me muidugi eriti rääkida ei taha, sest need pole eriti kiiduväärt (135 vist oli parima mängu summa), aga ikkagi võitja🏆🎉😊.

Peale bowlingut läksime kõik koos kohalikku pubisse õhtust sööma🥗🍝☕️.

Ja seejärel bussiga tagasi Põltsamaale, et juba "enda pubis" edasi pidutseda. Ilma tantsu ja trallita ei toimu ju ükski pidu💃🏼🍾. Igatahes hullult tore meil oli! Nii meeletult õnnelik, et ma sellise hunniku toredaid töökaaslasi endale saanud olen. Koos teiega on alati nii lõbus ja tore💋.

Likes

Comments

Hommikust! Ja toredat Eesti vabariigi sünnipäeva!!!!🇪🇪🇪🇪🇪🇪 Panin ka elus esimest korda oma kodule oma väikeste kätega lipu välja ja kuidagi ägedalt uhke tunde tekitas!😊 Proud estonian, forever and always!😇😊

Nagu näha, pole ma jälle pikalt midagi kirjutada jõudnud. Pole isegi suutnud ühtegi pilti ega muljet meie ägedast aastavahetuse Berliini reisist kirjutada?!😕 Aga luban peagi sellega hakkama saada. Täna hoopis natuke mu Soomes käigust. See juhtus ka juba tegelikult üle kuu aja tagasi☺️.

Aga jah, jaanuari lõpus tekkis mul mitu vaba päeva järjest ja kuna emps oli just siinmail käimas, otsustasingi temaga koos paariks päevaks Soome minna ja poodides ringi kimada😊.

Ühel päeval kihutasime Tampere Ikeasse mulle igasugu vajalikku uude koju vaatama. Mõned leiud ma sealt tegin ja nii mõndagi jätsin nö. igaks juhuks meelde...kui Eestist midagi etemat ei leia, siis hea empsul tuua lasta😊.

Teisel päeval läksime 150 km teisele poole Soomet ->Tuuri, mu Soomes elamise üks lemmikuid poodlemise kohti☺️. Nii palju kõikvõimalikku ühes ja samas kohas ja tihti päris soodsalt. Nii et sealt tulin ka mõne päris asjaliku leiuga tagasi👍😊.

Samal õhtul jõudsin veel ikka "oma tüdrukutega" ka kokku saada. Niiiiiii tore oli jälle üle pika aja jutustada ja muljetada💗. Miss you like hell!!!🎈😊

Ja järgmise päeva hommikul oligi aeg juba Eesti poole tagasi sõitma hakata. Ühesõnaga need päevad olid täis hullult palju sõitmist ühest kohast teise (umbes 1700 km kokku nelja päeva jooksul), aga samas sai nii palju olulist tehtud👍😊.

Likes

Comments

Tere õhtust! Valentinipäev läbi ja tavaline igapäevaelu taas käes😊. Mina ei kurda, kuna mul seoses remondi ja igasugu muude asjadega kogu aeg sada asja meelel, nii et rahulikust igspäevaelust on asi praegu kaugel.

Näiteks seda nädalat alustasin sellega, et proovisin, kuidas oleks ennast Jeesusena tunda ja vee peal käia😄. Tõsilugu! Ivi kutsud mu powerwalkile ja see sisaldas ka jõe jää peal käiku. Natuke oli alguses närv sees, aga see kadus kohe, kui esimesed sammud jää peal tehtud said. Aga tõesõna, jõel oli must jää peal, seega oli päris äge tunne seal käia, kuna jää paistis läbi. Isegi veevoolu nägime mõnes kohas.

Aga jah, kasutasime vist täpselt viimase jääle mineku päeva ära, sest nüüd on juba nii mitu kevadist päeva olnud ja jää hoogsalt sulanud💦.

Likes

Comments

Õhtust, õhtust ja ilgelt toredat Valentini päeva kõigile!💋💗 Loodan, et see on kõigil möödunud just sel viisil nagu teie hing ihaldanud on😊. Ise olen igatahes päris õnnelik🙃. Hommikul ärkasin koos imeilusa päikesepaistega ja päeva peale näitas juba tervelt 6 kraadi sooja väljas...no täielik kevade tunne🌷.

Tööle minnes leidsin ukse tagant (taas kord) üllatuskingutuse🎁. Aitähhhh, Ivi sa kohe oskad mulle kõrvuni naeratust näole saada😄. Ja isegi lilleõie olen see aasta ära teeninud😜.

Tööl tähistasime ka ikka natuke seda tähtsat päeva kõigi meie toredate töökaaslastega🍾🥂🍰.

Kõigele tipuks sain veel oma tellitud vannitoamööbli ka täna kätte....oh seda õnne!😊 Mu koduke hakkab täitsa ilmet võtma juba👍😊. Aga jah, kui nüüd Sõbrapäeva juurde tagasi pöörduda, siis olen hullult õnnelik kõikide oma kallite sõprade üle. Mida ma küll ilma teieta teeksin ja kuidas hakkama saaksin? Olete kullast kallimad!!!! Suured suured kallistused teile seal kaugel ja siin lähedal!💕💋😊

Likes

Comments

Õhtust õhtust! Olen sel nädalal jõudnud töö kõrvalt natuke ka "Põltsamaad avastada"😊. Meil on siin viimasel ajal taasavatud Adavere Tuulik ja päris linnas sees Kati kohvik☕️.

Adavere Tuulikus käisime kogu Shcmidti Maja töörahvaga. Kuna me ise toitlustuse valdkonnas töötame, siis on ju igati huvitav ka teisi sarnaseid kohti uudistamas käia, eriti veel, kui nad siinsamas lähedal on.

Tuulikus tellisin mina endale kanapasta ja see oli igati maitsev😋. Ja kõik teisedki jäid oma tellitud valikuga väga rahule😉. Tegelikult, ega me toidu headuses eriti ei kahelnudki, meie maja kunagine kokk seal nüüd tööl ju😊. Aga interjöör ehk ei ole päris minu maitse. Saan aru loomulikult, et selline nõukaaegne sisustus käib selle koha juurde, aga oma seisukohalt vaadates eelistan natuke "soojema" ja mugavama sisustusega kohti.

Ja reede õhtul käisime Iviga ka korra Kati kohviku tantsuõhtul. Ka täitsa 👌 koht, snäkid olid 👍 ja shampus maitses ka hästi😊. Tantsuõhtu polnud päris meie maitse...ikka rohkem vanemale generatsioonile, aga nemad ju tahavad ka pidutseda, nii et neile kindlasti meeldis. Kui meie pidu tahame ja kaugemale sõita ei viitsi, siis peame vist jälle pubis ise peo käima panema...seda me juba oskame😜.

Likes

Comments

Tsauka kõik! Mul on päääris töökas nädalavahetus seljataga. Või õigemini tegelikult olin ainult laupäeval pika päeva tööl, aga kuidagi juhuste kokkusattumistel juhtus nii, et koju puhkama jõudsin üliharva. Pühapäeva ma tõsiselt veetsin ainult voodis ja isegi esmaspäeval olin veel väga vähese energiaga tööl...aga täna lõpuks on juba täiesti normaalse inimese tunne peal.

Igatahes laupäeval olime koos Iviga (üksi seal tööl olla tundus liigagihirmutav🙈😊) pubis tööl. Ja kuna meile teadmata oli "keegi tore inimene" selleks õhtuks peoõhtu välja reklaaminud, siis ei saanud me ju kõigile neile armsatele klientidele ära öelda....seega, disko it was🎉💃🏼😊. Ise ka ei tea, kuidas, aga hakkame me selle lõputuna tunduva tööpäevaga lõpuks saime. Ja endale üllatuseks, polnudki kõige hullem, päris tore kohe😊. Nii et nelja aeg hommikul ajasime viimased peolised uksest välja, panime maja valvesse ja saime lõpuks ometi oma hullult mugavasse voodisse tuttu minna😇.

Likes

Comments