Heips! Kiired kuulumised😊. Mul on see nädal kuidagi üllatavalt mitu vaba päeva sattunud ja olingi nendele päevadele palju aiatöid ja tegemisi planeerinud. Aga no see ilm?! Ma ei saa aru, mis see aasta toimub?!😣 Tõesti kohe võib ühel ja samal päeval peaaegu et kõik neli aastaaega ära näha. Kui eile hommikul paistis päike ja sai natuke aias puuoksi lõigata, siis juba lõunapaiku saime korraliku rahe- ja lumesaju kaela❄️🌨.

Nii et saime Iviga jalutamas olles poolel teel ka lumememme meisterdada⛄️😊. Õhtuks paistis jälle päike ja kui uksevahelt nina välja ei topiks, siis võiks öelda, et oli ilusa suveilma päikeseloojang🌅. Aga no hommikul jälle uue hooga kõik - maa valge ja väljas külm. Ühesõnaga, võin vist aiatööd unustada ja niisama lebotada. Õnneks olen endale sel nädalal näo- ja ripsmehoolduse ja massaži ajad broneerinud, nii et saan ikkagi üsna mõnusalt oma vabad päevad sisustatud👌.

Lõpuks ometi olen oma kodu viimase toa remondiga ka algust teinud ja juba mai kuu jooksul peaksin viimaks ometi "päris oma magamistoas" tududa saama😇. Ootusärevus on igatahes suur☺️.

Aga tsau - pakaa selleks korraks. Kuulmiseni jälle....loodetavasti juba õige pea☺️.

Design your blog - select from dozens of ready-made templates or make your own; simply “point & click” - click here!

Likes

Comments

Õhtust! Nüüd siis eelmise nädala reedest, Suurest Reedest kusjuures🐣. Kuigi tegemist oli punase päevaga ja enamikel meil sel puhul vaba päev, siis tegime meie suure hooga tööd. Mul on ju peaaegu et terve aasta majas remont käinud ja kogu see remondi träni ja praht ikka veel suures osas maja ümber igal pool hunnikutes laiali. Nii et nüüd, suve saabudes, oli viimane aeg kõik sõbrad ja tuttavad kokku koguda ja ühed korralikud talgud korraldada😊.

Ja teate, kõik läks kuidagi nii lihtsalt ja libedalt. Mehed vedasid kärude viisi prahti minema ja naised tegelesid rohkem aiatöödega. Aga jah, kui on ikka piisav kogus rahvast, siis läheb kõik kuidagi nii ruttu ja iseenesest. Pealegi on veel tore ka kõigiga koos aega veeta👌.

Ja muidugi, nagu igale talgupäevale kohustuslik, siis ei puudunud ka väike grill ja chill🔥. Ja Lee oli isegi meile munasid värvinud, nii et ei unustanudki lihavõtteid täiesti ära.....saime kõik omavahel ka mune koksida🥚🍳.

Igatahes, hullult tore oli ja hullult palju sai tehtud. Nii meeletult hea meel kõigi teie abi üle! Aitäh!!!😘 Kuni järgmise korrani!😜

Likes

Comments

Heips! Kiire ja tegus nädalavahetus seljataga ja päris palju asju korda aetud selle ajaga, aga sellest järgmine sisekanne, mille loodetavasti jaksan juba homme kirjutada...nimelt paar vaba päeva tulemas ja aega kirjutamiseks nagu peaks olema😊.

Sellel korral aga veel mõned read ja mõned pildid meie Pärnu spa nädalavahetusest. Teist spa päeva alustasime me mõlemad massaažiga. Ma ei oskagi kohe midagi öelda, massaaž ei või kunagi paha asi ju olla, isegi mitte "raskel" peojärgsel hommikul. Ühesõnaga superluks ja mõnus oli.

Pärast seda läksime linnapeale poodlema ja nii mõndagi me sealt endale ka leidsime ja ära ostsime. Isegi solaariumis jõudsime käia ja õtupoole nautisime hmmm kui häid pitsasid Steffanis😋.

Ja peale seda suurt söömist läksime veel hilisõhtutundidel spamõnusid nautima. Päris mõnna oli seal lebotada....pühapäevaõhtune aeg ja peaaegu et kogu spa ainult meie päralt🛁👌.

Viimase päeva hommikul saime veel korra massaažimõnusid nautida ja oligi käes check-out'i aeg. Igati mõnus pikk nädalavahetus igatahes. Kuigi jah, sellist värsket puhanud tunnet küll polnud😊. Lihased ja nahk massaažist ja veeteraapia basseinides istumisest valus, vähesed ööune tunnid, raske olemine suurest söömisest jne jne🙊🙃. Aga ikkagi meeldis, kellele siis ei meeldi süüa ja mõnuleda ja pidutseda🤓.

Likes

Comments

Tsauki! Olen elus, olen elus☺️. See tähendabki seda sõna otseses mõttes. Olen kiiret töö- ja vabaajaelu elanud, nii et blogimine on järjekordselt tahaplaanile jäänud. Palun vabandust!😇

Aga jah, peale kiiret töönädalat, võtsin ma pika nädalavahetuse vabaks ja käisime Kristiga Pärnus spaelu nautimas. Ja meile meeldis! Kuigi kahtlane küll, aga see värskus ja puhatud olek, mis pärast spa nädalavahetust olema peaks, jäi küll nagu saavutamata?!🙊 Pärast kõiki neid massaaže nii vees kui maa peal, linnapaeal poodlemist, restoranides käimist ja ööeluga tutvumist, olime me vaat et rohkem väsinud ja igalt poolt lihastest valusad, kui sinna minnes🤣.

Kuna Pärnus just samal ajal restoranide nädal oli, siis saime ka esimesel päeval seda pakkumist nautida. Lõunatasime Pärnusse jõudes Cafe Grandis. Toit oli maitsev, nagu juba eeldada võiski. Rohkem kahjuks restoranide nädala raames kuhugi ei jõudnud - mitmed head kohad olid juba reserveeritud ja pealegi oli meil spa paketis ka kõik söögid hinna sees.

Esimesel õhtul jõudsime ikka peale lõõgastavat spad kohalikku ööelu ka nautima minna, ööklubi Sugarisse seekord. Pidu oli lahe ja tantsida sai💃🏼👌😊.

Ülejäänud päevadest juba järgmine kord. Toredat õhtut!😉

Likes

Comments

Tere pühapäeva hilisõhtut!😉 Teate, mul on olnud tervelt 4 vaba päeva järjest ja sealhulgas veel nädalavahetus. Seda ei juhtu just tihti😊. Aga olen neid päevi ülimalt nautinud. Päevad on olnud plaanivabad ja ausalt öeldes hakkab mulle see kodusolemine täitsa meeldima....nii et homme on õige aeg taas tööle minna ja ennast töö tegemise lainele viia.

Olen neil vabadel päevadel külas jõudnud käia, tubasid koristanud, jalutamas käinud.....maitsvat kodust õhtusööki nautinud😋...ja mida kõike veel!

Ja täna olin ma nii tubli, et alustasin lõpuks ka aiatöödega. Kui reedel oli kogu maapind korraliku lumevaiba all, siis täna saime me peaaegu et suvesoojust nautida. Haaaah, kus ma olen igatsenud sellist sooja õhku ja päikesepaistet☀️.

Tuleb kohe tahtmine kõike ja ruttu aias teha, et kõik kena ja ilus enne grillihooaja tõsist algust oleks....aga arvestades, et mul siin igasugu remondiprahti igalpool ümber maja kogunenud on, siis saan sellest vist ainult loota. No igatahes, algus on tehtud ja loodetavasti jõuan ikka ka mõnel tööpäeval tund-kaks aias nokitseda. Kuulmiseni ja päikest kõigile!☀️

Likes

Comments

Pärast mitmei ja mitmeid päikesepaistelisi päevi, oli mul plaanis täna, oma vabal päeval, lõpuks ometi asjalik olla ja midagi kasulikku aias korda saata🌿🌾. Aga kuna hommikul ärgates ootas mind ees selline vaatepilt😡:

Siis pole muhvigi teinud ja istun siiamaani tv ees sohval🙄. Tubade koristamine on küll plaanis, aga kohe kuidagi ei taha siit mugavalt sohvalt enda peput üles saada😕.

Aga nüüd siis hoopis eelmisest nädalavahetusest. Siis tegime me kiirvisiidi Soome, et Jari ümmargust 50 tähistada🎉🎈.

Kui tagasi hakata mõtlema, siis olid need 2-3 päeva nagu üks unenägu, kuna sõit sinna ja sõit tagasi on juba niiiiii pikk, pluss veel magamata peoöö, nii et kokkuvõttes olekski nagu kõike ainult unes näinud. Aga tore meil oli, hoolimata kõigest💃🏼. Söögid olid ülimaitsvad, aitäh Kristi! Ja aitäh meile ka, sest andsime endast ka parima ja abistasime nii, kuidas jõudsime🙊.

Peokangelasest ja peost enesest mul eriti pilte polegi pakkuda. Olin ise pea kogu aeg tegevuses, nii et unustasin pildi tegemise täitsa ära☺️.

Või noh, mis ma ikka siin luiskan, vahepeal tuli ikka meelde pilte ka klõpsida. Nagu näiteks siis, kui tahtsime Kristiga ühe pildigi ka ikka koos jõuda teha. Tulemus siis selline🤣:

Ühesõnaga mitte ühtegi pöörfekt pilti😊. Aga see-selleks. Igatahes pidu oli vägev ja see kõige tähtsam🎉.

Peaaegu unustasin, oma kalli Saraga (ja väikse Enyaga) jõudsin ka ikka korra kokku saada ja kohvitada💗. Jälle on kõik paar kuud nägemata aega ära jutustatud ja üksteist teineteise eludega-oludega kurssi viidud😊.

Likes

Comments

Täna on selline huvitav päev, kus võin öelda, et tegin midagi just tänasel päeval elus esimest korda. Nimelt käisin ma verd andmas, ehk võin ennast nüüd uhkelt doonoriks kutsuda👏😊.

Olen tegelikult ammu ja kaua seda teha mõelnud, aga alati on kuidagi nii läinud, et tegudeni jõudnud ma pole. Aga tänä siis lõpuks oli see tähtis päev. Niiiii tore😊. Kohe selline hea tunne on keres. Mõte, et ehk (loodetavasti) saan kuidagi kedagi sel moel aidata, on super😇. Olen kahe käega ka organdoonorluse poolt ja mitmeid kordi emmele (ja teistele) maininud, et kui midagi peaks juhtuma (loodetavasti muidugi mitte), siis annetage minult kõik, mis vähegi saab, teistele abivajajatele.

Likes

Comments

Tsauki kõigile! Sellest on ka nüüdseks juba rohkem kui nädal möödas, aga jah, Schmidti majas oli 11ndal märtsil üle pika aja jälle üks meie enda korraldatud pidu. Tavaliselt on ju meil ainult tellitud sünnipäevad jms peod, aga seekord siis jah tegime ise ja kogu linna (või ka Eesti😊) rahvale.

Pidu iseenesest oli väga lahe ja sisutihe ja rõõmus ja tore😊, aga tõesti kogu see vaev ja töö, mis selle nimel tegema peab, on ikka meeletu. Kohe kuidagi ei õnnestu iseenesest sõrmenipsuga seda rahvamassi kohale meelitada. Ja siis veel hädaldatakse, et miks midagi ei toimu ja miks midagi ei korraldata🤔.

Aga no õnneks oli kogu selle suure vaeva nägemise peale meil ikkagi saal rahvast täis ja loodetavasti kõigile meeldis. Mulle endale vähemalt küll oleks meeldinud, kui oleksin saanud vabalt võtta. Ja meeldis muidugi tööl ka🙃. Meil juba üks töökaaslane naerab mind ja Ivi, et ta pole elu sees enne selliseid töötajaid näinud, kes ei mõtle peoõhtust kui raskest ja pikast tööpäevast, vaid ikka võimalusest ise ka salaja peput sheikida ja peost osa saada☺️. Ühesõnaga, käib töö ja lõbu koos🎉.

Esinejaid oli meil seekord kohe palju palju. Laulu ja igasugu esitlusi ja mida kõike veel. Õhtu naelaks olime tellinud meeste erootilise tantsushow🕺🏻🕺🏻🕺🏻. Väga tublid tantsupoisid, aga sellist mehist musklilist olekut, mis jalad nõrgaks võtaks, jäi minu arust nats nappima. Aga no võibolla see tundus ainult mulle nii...olen ju Soomes nii mitu korda Hunkse näinud ja neile on raske midagi vägevamat vastu panna😜.

Pärast saime veel kõik hommikutundideni dj saatel tantsida.....ja meie veel peale seda paar-kolm tundi koristada😊, nii et üks vägev õhtu, öö ja hommik oli.

Proovime ikka edaspidi ka midagi lahedat aeg-ajalt korraldada ja loodetavasti linnarahvas hindab natukenegi meie pingutusi ja tuleb iseenesest ja suurema palumiseta meile kaasa elama😉💋.

Likes

Comments

Tervitused! Märtsi alguses oli emps mul nädalaks Eestis külas. Nii mõnus, et kohe kahju oli teda jälle sinna Soome ära lasta. Kuna suhtleme igapäevaselt kogu aeg messengeri või telefoni teel, siis saan "emmeigatsuse" vaos hoitud, aga kuna ta nüüd niimoodi nädala minuga koos oli, siis harjusin juba nii ära😇, et kohe raske oli teda minema lasta jälle😢.

Aga olen super tänulik selle koosveedetud nädalakese eest ka. Saime natuke poodides ringi rännata, kinos isegi jõudsime käia ja loomulikult sõime palju kooki....ja muud head ka☺️.

Kõige õnnelikum olin ma loomulikult selle üle, et emps tõi mõned asjad mulle ära, mis ma Ikeast välja valinud olin....nii et nüüd mul on köögis korralikud sobivad toolid olemas ja esikus kingakapp. Pilte mul neist hetkel pole, aga jõuan neid siis veel kindlasti edaspidi panna.

Ja kõige tähtsam oli see, et saime koos ka ühe toa valmis viimistleda....tapeetida ja värvida. Nii et nüüd lõpuks sain ma oma voodi elutoast välja ja magan juba teist nädalat korralikult magamistoas. Edaspidi jääb see küll külalistetoaks, aga nii kaua, kui järgmine tuba valmib, on see mu magamistoaks😴.

Pilti mul jällegi valmis toast pole, aga luban, et juba varsti panen😉. Tapeedivalik pole päris 100% õnnestunud, aga õnneks päris kole ka pole😊. Pealegi ei ole see ju minu magamistuba, nii et külalistele kõlbab küll🙊. Ja selle saab ju tulevikus iga kell ümber vahetada, kui isu peaks tulema.

Igatahes, sain empsuga abiga palju ära tehtud ja mu elamine muutus jälle grammi võrra ilusamaks ja kodusemaks🏡. Aitäh, oled maailma parim!!!😘💗

Likes

Comments

Tervitused kõigile!😉 See blogi kirjutamine läheb mul jälle hetkel ikka nii vaevaliselt. Oleks siis, et pole midagi kirjutada, aga kusjuures on ja päris palju kohe😊..nagu ma juba ennegi siin maininud olen, siis mul veel aastavahetuse Berliini reisistki sissekanne tegemata😕...nii et proovin nüüd ennast kätte võtta ja kasvõi lühidalt siia midagi ikka ja jälle kirjutada😉.

Eile oli mul vaba päev ja sain lihtsalt olla, pikka hommikusööki nautida, arveid maksta, plaane teha ja isegi kiire koristuse suutsin ära teha👍. Kuigi minu kodu vist ei saa kunagi korda....kui remont veel poolik, siis on neid kaste ja kompse ikka siin ja seal ja kui mingi nurgake või kohake jälle valmis saab, siis on tolmu ja prahti ikkagi kogu ülejäänud kodu ka täis. Aga ei hädalda, vähemalt asi edeneb.....ainult üks tuba veel remontida ja siis on mu pesa valmis🙏😊. See tähendab, et remonditud, sisustusega tegelen arvatavasti veel aasta🤓, kõik peab ikka ilus ja kena saama😊. Ja no üleüldse saan seal veel vaeva näha küll ja küll....maja väljast vajaks make overit ja aiaga tahaks imesid teha ja sauna ja ja ja......mida kõike veel😊.

Täna alustasin tööpäeva alles kell 14, nii et võtsin ennast kokku ja tegin enne tööpäeva väikse jooksuringi. Ilus ilm ikkagi ja kuskilt peab ju selle vormis hoidmisega (loe: vormi saamisega) peale hakkama. Mõelda vaid, et Soomes elades käisin 4 korda nädalas jõusaalis, pluss veel mitmed jalutamised selle peale. Siin olen ma ikka ennast täiesti untsu lasknud minna. Midagi ma ikka üritan teha, aga kõik käib nii ebaregulaarselt. Töö muidugi paneb omad piirangud, kuna mul pole seda igapäevast kindlat kellast kellani tööd, siis on raske oma treeningutega ka sellist plaani paika panna. Aga nii palju kui võimalik, üritan ikka trennidesse jõuda.

Ringtrenn on mu lemmik, sest seal on ikka tunne, et treenid enda keha paremasse vormi. Natuke nagu jõusaal, aga seal saab peale jõuharjutuste ennast võhmale ka. Vahepeal lausa nii, et pilt hakkab vaikselt kaduma😤. Esmaspäeviti proovin ujuma jõuda, aga seda eriti trenniks lugeda ei saa....liiga väike bassein ja liiga palju inimesi, aga kahju ju ei tee seal kasvõi ainult sulberdamas käia🙂. Jalutama jõuan harvem ja jooksma peaaegu et üldse mitte. Välja arvatud siis täna🙃. No ehk kevade tulekuga tuleb vaim ka rohkem peale ja kui mujale trenni töö tõttu ei jõua, siis väikse jooksuringi ikka jaksan aeg-ajalt teha🏃🏻‍♀️.

Tänane läks küll nii vaevaliselt. Tõesti kohati on selline tunne, et kes kõrvalt vaataks, siis mõtleks, et mida see tüüp seal nüüd üritab, kõnnib ka kiiremini, kui jookseb😁.

Aga järgmine kord juba paremini. Vährmalt üritan kõigest väest😉😊.

Likes

Comments