brr, igatsen juba koju! tööpäeva lõpuni on jäänud 2 tundi, kuid hoolimata to-do nimekirjast ei ole ma tänase päeva jooksul eriti produktiivne olnud. olen saatnud välja mõned meilid ning .. vegeteerinud. kavatsen tänase õhtu veeta koristades, meeleolu luues ning oma lemmikut ben&jerry'se jätsi nautides!! samuti lubasin, et viin end ''pretty little liars''i sarjaga kurssi, sounds fun! ning üritan end peale nädalakest puhkust trennilainele samuti vedada. must get strong!

tunnen, et olen oma kõik energiavarud ära külmetanud.

iga minu nädalavahetus kipub olema väsitavam, kui argipäevad, seega ongi mu esmaspäevad kujunenud mulle mu lemmikuimateks! armastan neid õhtuid, kui sulgen oma tööarvuti ning pühin töömõtted peast ning lihtsalt puhkan! selle ruumi hõivab aga kahjuks automaatselt koolitöö, mis tuletaski meelde, et olen neljapäevaseks eksamiks õppimise soiku jätnud!


Blog using your mobile phone - One of the best blogging apps on the market - click here!

  • 0 readers

Likes

Comments

üritades oma nädalalõppu veidi erilisemaks muuta, otsustasin R kesklinna kutsuda ning kontori kõrval olevasse Carmen Cafe'sse lõunatama minna! mm, soo good! mina, kes ma olen alati armastanud head kohvi ning pidanud kohvitamist väikestviisi rutiiniks, keelasin iseendale pideva kohvi take-away külastamise ning seetõttu ma päeva alguses ka siin unega võitlesin. kontoris olev kohvimasin teeb meil sõna otseses mõttes papimaitselist (???) kohvi, seega selle masina olen ma ammu välistanud. carmeni kohv on aga nii mõnus ja pehme! üks põhjus, miks seal käia :)

eile tundsin, et 2 nädalat kestnud motiveeritus hakkab langema- olen nii väsinud! pole 6 päeva trennigi saanud teha, kuna ei julge haigena end sellega veelgi koormata. tervis on tähtsaim! hoolimata kutsuvast voodist otsustasin eile õhtul korteri ümber tõsta ning olin esimest korda õnnelik, et meie pesa nii pisike on! 40 ruutmeetrit sättisin ma paika veidi üle 4 tunni, aga vähemalt tasus end ära :) kodu sai nüüd palju värskema ilme ning kui enne jõulukuuse jaoks ruumi ei olnud, siis nüüd mahub ta ilusti ära.

aaahhhh tegelikult on mõnes mõttes hea ka, et tänaste plaanide läks nii, nagu läks. ehk on mul tõesti võimalus natukesegi aeg maha võtta, arvuti kell 4 kinni lükata ja lihtsalt puhata. ilma segavate faktoriteta ning kellata, mis nagu kutsikas järgi jookseb. seetõttu liigungi solarisse, ostan food'i ja oma proteiinipulbri ja tunnikese pärast tervitan juba nädalavahetust!


  • 1 readers

Likes

Comments

tunnen, et olen eelnevate kuude ehmatusest ning üürikesest elumuutusest üle saanud ega peatu antud asjaolul päevas mitu korda. vaid 1, ning see on minu puhul väääga hea!

eelmise nädala suur stress ning masendus on nädalavahetusega ära kadunud ning tunnen end motiveerituna, kui eales varem. kuigi õppida ei viitsi ja autokooli peale ei taha mõeldagi, siis töö on asi, mida võiks ja tahaks teha! nagu kuulsin, ei pea ma uuel aastal oma sihti muutma. see tähendab aga ainult seda, et pean hakkama tõsisemalt tööle ning muutma ka iseennast tõsiselt võetavamaks. ei ole enam noor armas praktikant :)


homme võtan ette sammud oma peaaegu-lapsepõlve unistuse poole. olen seda alaaati tahtnud ning kuni 18-aastaseni saamiseni pidasin ainsaks takistuseks vanust, kuid nüüd, millal aeg juba 4 aastat edasi on lennanud, pole peale kättevõtmise muud varianti. so i'll do it. mõne antud asjaga pean ma veel ootama, kuna ei soovi suhtuda endasse puutuvate asjadega kiirustamise ning lohakusega. ning sooviks saada raha. 

üleüldse sooviks juba aasta 2017 saabumist, kuna see tundub juba praegu niiii sündmusterohke olevat! oma kodu, päris turundusalane töökoht ehk miskit veel paremat veel. excitement!!


Carina  

  • 1 readers

Likes

Comments

Instagram@preilipajus