wOOHOO! 2017! Uus aastanumber jälle ees. Heietan ka korraks kui kiiresti ikkagi 2016 läks..... and Im done!

Nüüd on kuused välja visatud ja jõulutuled kustus, uue mina aeg!? Ma ei ole suurem asi uusaasta lubaduste tegija. Mäletan, et kui olin noorem võib olla 13, 14? siis tegin küll täitsa nimekirju - 1. teen seda 2. muudan seda 3. toon/viin/loon jne. Mul ei ole midagi selle vastu kui keegi seda teeb, aasta lõpp tekitab hinges ikka sellise tunde, et midagi on läbi, lõppenud ja nüüd on käes uus algus, põnevad võimalused ja surematu motivatsioon. Võimalus alustada otsast..

See stardilipp on meie käes aga iga päev. Valik muuta ja alustada, analüüsida ning paraneda. Sellepärast ka sel jaanuaril ei tee ma mingit nimekirja. Veidi tagasimõeldes viimastele kuudele - pime ja lühike sügis/talv periood on ka tööl alati stressirohkem ja kiirem, tekkis soov sügavalt sisse hingata ja siis täiest jõust välja! PUHATA!

Enne seda tuleb teha viimane pingutus, siduda lahtised otsad, kui pisut dramaatilisem olla. Ainus suurem eesmärk jaanuaris on lõpetada kõik, mis detsembris edasi sai lükatud.

Iga õhtu enne magamajäämist kriibib südant just selline vaatepilt nagu üleval paremal pildil näha. Peab raamatud ära lõpetama, muidu kuhi kasvab veel suuremaks. Eks siis varsti saan raamatuid soovitama hakata.

Liisa,

Design your blog - select from dozens of ready-made templates or make your own; simply “point & click” - click here!

Likes

Comments

Olen siiani nii excited! ​Eile soovitasin kliendile kreeme ja jäime pikemalt rääkima kosmeetikatoodetest, jutu sees tuli välja, et ta kasutab kreemide, duššigeelide, šampoonide jne. ostmisel alati app-i , mis näitab kõiki toote koostisosi ja samuti seletab lahti, mis need on. Endale saab luua profiili ja panna kirja eelistused, mis komponente ei tahaks tootes näha. Näiteks mina valisin vegan ja plastikuvabad tooted. 

Õhtul kui koju jõudsin , kriipsutasin enamus tooteid läbi ja sain nii mõnegi üllatuse osaliseks. Kõige suurem üllatus oli Palmersi kehakreem, mis lubab olla looduslik ja orgaaniline, samas sisaldades MI ehk methylisothiazolinone, ​mis võib tekitada dermatiiti (millega ma korduvalt hädas olen olnud). 

Ühesõnga, kindlasti üks app mida jään kasutama ja soovitan ka sõpradele. Mõistan, töötades ilumaailmas, et kõik kreemid ei saagi olla orgaanilised ja "puhtad", et lubatud tulemust anda, aga huvitav on teada ja uurida erinevate koostisainete mõju ja olemust ning kui suures koguses seda on lisatud. 

Taolisi app-e on erinevaid, mina kasutan CosmEthics-i nimelist, mille pildi ka siia lisasin. Huvitav fakt - CosmEthics-i on väljatöötanud meie põhjanaabrid soomlased!! :) 

Pilt ja info: http://www.cosmethics.com

Likes

Comments

Viimasel ajal on lemmikuks kujunenud hommikupudrud! Mitte, et ma neid varem ei oleks söönud, aga nüüd lausa igal hommikul. Maitsev puder pähklite ja rosinatega, lisandiks moos, PB, kaneel ja muidugi omaaia õunad!! Yummm!!! Kaks ühes - väga maitsev ja toitev, ehk siis kõht on kaua täis, mis on praegu eriti tähtis, sest alates augustist olen uuesti trenniga alustanud. 4-5x nädalas. Jooksen, käin Reval Spordis rühmatreeningutes ja jõusaalis või kui nv olen maal siis jooksen Lemmega ringi ja teen põhiliselt oma keharaskusega trenni või taon poksikotti. 

Sügis on mu lemmik aastaaeg. Lisaks sellele, et on ilusaimad viimased suveõhtud on väljas ka uus hing - õhk on klaarim ja värskem ning muidugi kõige tähtsam - TOIT!! Õunad saavad valmis, porgandid, peedid, viimased tomatid-kurgid täiesti oma hoovist! Kõige parem hommik ongi kui saab maal ärgata, kõndida paljajalu õue,  tervitada/nunnutada Lemmet ja Rokit ja siis otse põllule või kasvuhoonde, et valmistada mõnus hommikupuder või smuuti! 

Värskest ja värvilisest toidust saab nii palju vitamiine ja energiat, üldine enesetunne on mitu korda parem. Jõuan ja tahan rohkem teha ning meel on puhtam. Viimasel ajal olen tunduvalt rohkem ka joonud vett, eriti lemmik muidugi vana hea sidruni või laimiviiluga jahe vesi (peaks vist olema toasoe), aga sellega pean veel harjuma!

Päevasoovitus kõigile!! Sööge kasvõi 1 õun või paar värsket porgandit päevas ja nautige meie mõnusat ja hubast sügist!

Liisa,

Likes

Comments