Manicure, Testy i recenzje

Witajcie!

Tym razem przedstawiam Wam nowości od firmy Nails Company z którą również współpracuje.

Te produkty oraz inne znajdziecie na stronie:

https://nailscompany.eu

oraz na Facebooku:

https://www.facebook.com/www.nailscompany/

Produkty które miała okazję testować to:

Cleaner - 250 ml

Jest to profesjonalny preparat do odtłuszczania naturalnej płytki przed nałożeniem bazy żelowej, hybrydowej czy akrylowej. Cleanerem usuwamy warstwę dyspersyjną każdego produktu żelowego i hybrydowego. Dodatkowym atutem tego produktu jest ładny zapach.

Natural Basic Key - 11 ml

To preparat którego używamy do maksymalnego odtłuszczenia naturalnej płytki w metodach: żelowej, hybrydowej i akrylowej. Posiada pędzelek którym łatwiej aplikować produkt. Nie trzeba go utwardzać, szybko się wchłania (ok. 30 s.). Należy go łączyć z preparatami: Primer lub Ultra Bond które również znajdziecie w ofercie Nails Company. Natural Basic Key używamy przede wszystkim do bardzo uszkodzonej i "tłustej" płytki.

Primer - 11 ml

To produkt bez którego nie rozpoczniemy stylizacji. Służy do przygotowania naturalnej płytki przed zastosowaniem żelu, lakierów hybrydowych i akryli. Wystarczy jedna kropla żeby Primer działał. Szybko się wchłania ok 30 s. Ważne jest to żeby produkt nie miał styczności ze skórkami. To bardzo silny preparat, ale skuteczny.

Anti Fungal - 11 ml

To produkt podstawy w pracy stylistek paznokci. Zabezpiecza paznokcie przed rozwojem i przenikaniem droboustrojów chorobotwórczych. Jest łatwy w użyciu ponieważ za pomocą pędzelka aplikujemy go na przygotowaną płytkę paznokcia. Wchłania się ok 60 s.. Nie trzeba go przemywać. Zalecany do stosowania przed każdą stylizacją.

Artistic Paint Gel - 5 gr

To pasta wielofunkcyjna która służy do zdobień 3D i nie tylko. Dzięki silnemu pigmentowi zapewnia 100% krycia zarówno jako kolor na całą płytkę jak również przy artystycznych zdobieniach. Praca z nią to czysta przyjemność ponieważ dzięki swojej gęstości nie rozlewa się i spokojnie wykonamy nią zdobienia wypukłe, malowanie jak farbkami, cieniowanie, sugar effect. Pasty nie posiadają warstwy dyspersyjnej więc nie trzeba ich nabłyszczać. Bardzo dobrze sprawdzają się przy stylizacjach żelowych, hybrydowych i akrylowych. Zarówno początkujące jak zaawansowane stylistki będą bardzo zadowolone z pracy pastami Artistic Paint Gel. Ja osobiście polecam ponieważ jest na etapie szkolenia się ze zdobień.

Czas utwardzania to 120 sek w lampie UV i 60 sek w lampie LED.

Poniżej moje propozycje stylizacji przy użyciu past: Bianco i Shine. Oczywiście przy każdej stylizacji użyłam produktów opisanych powyżej. Gorąco polecam te produkty.


Pozdrawiam Monika Cz.Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments