Fotografia nie ma zasad. To nie sport. Ważny jest efekt, a nie sposób, w jaki został osiągnięty.

Ile trzeba cierpliwości, aby dotrwać do takiego momentu..Tyle czekania aby dostrzec coś co trwa ułamki sekund. Dla takiego efektu warto było czekać.

"Bo ja chce lecieć wyżej, lecieć wyżej, lecieć wyżej znów
Ja chce lecieć wyżej, lecieć wyżej, lecieć wyżej znów
Pod wiatr, pod wiatr, pod wiatr frunę nim spadnę
Od lat, od lat, od lat skrzydła mam łatwopalne"

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - kliknij tutaj!

Likes

Comments

Miałam przyjemność pracować dla nowej marki "Królewska Dolina", która produkuje bluzy dzielnicy Wrzeszcz w Gdańsku. Było to dla mnie kolejne doświadczenie, które oceniam na duży plus. W dodatku bardzo dobrze pracowało mi się z modelem ze zdjęcia. Widać przez to efekty mojej pracy. Danie mi takiej szansy dużo dla mnie znaczy. Przez to mogę się dalej rozwijać, poprawić swoje błędy, wyrobić swoją technikę. Dziękuję chłopakom za pracę jaką mi zlecili, za bardzo przyjemną atmosferę. A was zapraszam do kupna bluz : facebook.com/krolewskadolina

#królewskadolina

Likes

Comments

To cudowne, lecz niestety niesforne zwierzę jest moim jednym z ulubionych "obiektów" do zdjęć. Dzięki niemu uczę się jeszcze więcej cierpliwości, ale również dzięki niemu nabieram więcej chęci aby zrobić te najlepsze zdjęcia.

Likes

Comments

Gdy zaczynałam robić zdjęcia, nie miałam do tego cierpliwości. Po dłuższym czasie nauczyłam się jej. Dla mnie najtrudniejsze było i jest fotografowanie zwierząt. Są szybkie, nie patrzą się w obiektyw, uciekają. Lecz dzięki cierpliwości i zawzięciu udało mi się osiągnąć pewne cele, które sobie wyznaczyłam. Dobrze widzieć efekty swojej pracy po zaciętej walce i długim oczekiwaniu na takie zdjęcia jakie chciałam osiągnąć.


Likes

Comments