Jak da się zauważyć zaczęła się jesień...z początku była ona bardzo zimna i całe dni były deszczowe, ale teraz skorzystałam z pięknej pogody i poszłam na parę zdjęć. Jesień w tym roku jest bardzo piękna, uwielbiam te kolorowe liście które są dosłownie wszędzie. To tak szybko minie, że za niedługo będzie już zima i święta.

Jutro 1listopada dlatego pewnie połowa z was wyjeżdża z rodziną na groby aby zapalić symboliczny znicz swoim bliskim i nie tylko, ale pamiętajmy o tym nie tylko w dniu wszystkich świętych także w zwykłym dniu kiedy mamy chociaż odrobinę czasu.

Napiszcie w komentarzach czy świętujecie Halloween ? co o tym myślicie.

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Po troszkę dłuższej przerwie jestem, wczoraj byłam z przyjaciółmi na małej sesji i coś z tego wybrałam.Te dwa tygodnie przez które nic nie dodawałam były mega zapchane, za dużo nauki i mało wolnego czasu. Jutro niestety idę na trzy dni do szpitala więc już zaczyna się brak tego czasu..i jak w każdej szkole zaległości. Mam nadzieję, że uda mi się coś zrobić w weekend i przekazać wam więcej zdjęć. A teraz zapraszam do oglądnięcia, mało ale zawsze coś. (za jakość z góry przepraszam)

Miłego dnia.

Likes

Comments

Dzisiaj miałam mega męczący i pełen wrażeń dzień, mimo tego nie poddałam się i poszłam na zaplanowaną sesje, nie wyszło to do końca tak jak chciałam ale skorzystałam z ostatnich ciepłych dni i pięknego zachodu słońca. Czekam tylko na zimę..chyba jako jedna z nielicznych kocham tą porę roku.

Zostawiam was ze zdjęciami z dzisiejszej sesji..trzymajcie się.


Likes

Comments

Hejka, to mój pierwszy wpis więc najpierw chciałam się z wami przywitać, mam nadzieję ze fajnie będzie wam się czytało mojego bloga i miło spędzało tutaj czas.

Niestety teraz jestem chora, więc przymusowo siedzę w domu, ale za niedługo mam sesję więc spodziewajcie się nowych zdjęć a na razie łapcie to. Buziaki


Likes

Comments