Header

Po troszkę dłuższej przerwie jestem, wczoraj byłam z przyjaciółmi na małej sesji i coś z tego wybrałam.Te dwa tygodnie przez które nic nie dodawałam były mega zapchane, za dużo nauki i mało wolnego czasu. Jutro niestety idę na trzy dni do szpitala więc już zaczyna się brak tego czasu..i jak w każdej szkole zaległości. Mam nadzieję, że uda mi się coś zrobić w weekend i przekazać wam więcej zdjęć. A teraz zapraszam do oglądnięcia, mało ale zawsze coś. (za jakość z góry przepraszam)

Miłego dnia.

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - kliknij tutaj!

Likes

Comments

Dzisiaj miałam mega męczący i pełen wrażeń dzień, mimo tego nie poddałam się i poszłam na zaplanowaną sesje, nie wyszło to do końca tak jak chciałam ale skorzystałam z ostatnich ciepłych dni i pięknego zachodu słońca. Czekam tylko na zimę..chyba jako jedna z nielicznych kocham tą porę roku.

Zostawiam was ze zdjęciami z dzisiejszej sesji..trzymajcie się.


Likes

Comments

Hejka, to mój pierwszy wpis więc najpierw chciałam się z wami przywitać, mam nadzieję ze fajnie będzie wam się czytało mojego bloga i miło spędzało tutaj czas.

Niestety teraz jestem chora, więc przymusowo siedzę w domu, ale za niedługo mam sesję więc spodziewajcie się nowych zdjęć a na razie łapcie to. Buziaki


Likes

Comments