siemka! ♥

zima zbliża się nieubłaganie szybko, ale jeszcze zanim przyjdzie zima będziemy (i mamy :D) jesień! A teraz przypomnijmy sobie o jest każdej jesieni. Długie, ciemne wieczory... Nie jedna osoba na myśl o tym, może wpaść w depresję. Lecz nie jestem to ja :)) Chciałabym przedstawić Wam kilka propozycji na spędzanie czasu podczas tej pory roku ;) ZAPRASZAM DO CZYTANIA ♥♥

1.  OGLĄDANIE FILMÓW I SERIALI

^Oglądanie filmów i seriali to jedno z najpopularniejszych zajęć każdego człowieka. A najlepiej ogląda się właśnie pod ciepłym kocykiem z herbatką ^^ jeśli dodasz do tego świeczuszkę i ciepły jesienny wieczór jest IDEALNIE ♥ Polecam obejrzeć serial: "Pretty Little Liars" oraz "Breaking Bad". Kinomanów zachęcam do obejrzenia "Iluzji", "Sąsiadów" oraz "Nerve". ♥

2. CZYTAJ KSIĄŻKĘ 

Na świecie istnieją dwa typy ludzi: książkoholicy i osoby, które książkę miały kilka razy w ręku. Ja zdecydowanie należę do pierwszej kategorii :) w jesienny wieczór połóż się wygodnie w łóżku, weź do ręki książkę, a w tle puść relaksującą muzykę. I powiedz mi czego chcesz więcej?!

3. GRAJ W PLANSZÓWKI

Gry planszowe to świetne zajęcie na wieczorną nudę. Możesz bardziej zintegrować się ze swoimi znajomymi lub spędzić miło czas w towarzystwie rodziny.

4. ĆWICZ UMIEJĘTNOŚCI

​Duża ilość wolnego czasu pozwala na doskonalenie swoich umiejętności lub naukę czegoś całkiem nowego. Moja propozycja: ćwicz rysowanie lub naucz się grać na jakimś instrumencie. Zdobędziesz nie tylko nową umiejętność, ale również popracujesz nad swoją cierpliwością.

Likes

Comments

Jak mi się wydaje każdy zdążył zauważyć, że ukochane wakacje dobiegły końca ;( na pewno nie jednej osobie z tego powodu jest przykro, lecz wszystko co dobre kiedyś się kończy, aby inne rzeczy mogły się rozpocząć. :) dla niektórych z Was 1 września 2016 być może jest momentem przełomowym. Rozpoczynacie bowiem 1 klasę gimnazjum, bądź liceum, co wiąże się z dużymi zmianami w Waszym doczesnym życiu. Ale teraz już koniec tej pogadanki! :D mam nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie Wam duuużo dobrego ♥ dobrych ocen i nowych przyjaźni. A każdemu kto tak jak będzie zdawał egzamin gimnazjalny lub maturę życzę POWODZENIA!

Likes

Comments

Każdy z nas ma chociaż jednego przyjaciela. Mimo, że bywa z nimi różnie to i tak istnieją. Niektórzy zostają z nami na całe życie, inni zaś odchodzą...Możecie się znać od piaskownicy lub od pierwszej klasy liceum. Przyjaciel to jednak przyjaciel. To osoba, z którą zawsze możesz porozmawiać. Zwierzyć się ze swoich problemów. Lub po prostu iść razem na zakupy. Przyjaciel to jedna z ważniejszych osób w naszym życiu. Bez niej chodzilibyśmy przygnębieni, a możliwe że popadlibyśmy w depresję. Dla mnie przyjaciele są bardzo ważni i uwielbiam spędzać z nimi czas ♥

Likes

Comments

Czeeeść! ♥ Kilka dni temu wybrałam się na małą sesję zdjęciową :D Niektóre zdjęcia wyszły lepiej, zaś inne gorzej. Niestety, zawsze pojawią się takie zdjęcia, przy których myśleliśmy "wow! ono na pewno wyszło super! :D". Tymczasem jest zupełnie inaczej. Lecz nie o tym w tym poście ;) oprócz pozowanych fotografii są także tzw. "przypadkowe" i spontaniczne zdjęcia, przy których zabawa jest odrobinę lepsza niż przy pozowaniu. W moim przypadku każde takie zdjęcie wygląda o niebo lepiej niż zdjęcia zaplanowane wcześniej. Postanowiłam się z Wami nimi podzielić :D mam nadzieję, że Wam się spodobają :)))

PS. Kolejna sesja robiona nad jeziorem :D lecz nie był to ten sam staw :*

PS.2 PAMIĘTAJ ŻEBY MIEĆ DYSTANS DO WSZYSTKIEGO CO ROBISZ :* ♥♥

Likes

Comments

Siemka! ♥ Z natury jestem osobą, lubiącą przebywać na świeżym powietrzu. Można tam robić naprawdę WSZYSTKO ♥ od uprawiania sportów, przez spacery ze zwierzątkami lub rodziną/przyjaciółmi, aż po swobodne wylegiwanie się na słoneczku. To słońce, ten powiew wiatru, szum drzew, zapach trawy i śpiew ptaków....a jak do tego dojdzie jeszcze pluskanie wody uderzającej o brzeg^^ Czego chcieć więcej? Natura nie tylko wpływa na nas kojąco, lecz również oszczędza nasze zdrowie :D być może myślisz sobie: jak to możliwe?! na dworze tak samo jak w domu. Otóż nie... buczenie sprzętów elektronicznych, bądź ciągłe i nie dające spokoju telefony z pracy będą wywoływać u ciebie zupełnie niepotrzebną złość ;) i po co to wszystko?

Likes

Comments