DIY, Fashion, Inspirations, Life

Bonjour! 🙄 Przygotowałam dla Was pierwsze DIY. Wpadłam na ten pomysł podczas robienia porządków w szafie. Znalazłam jeansy z plamą na tylnej kieszeni. Szkoda było je wyrzucić dlatego postanowiłam modnie ozdobić spodnie a przy tym zakryć tę wadę.

Co nam będzie potrzebne?

- jeansy

-naszywki

-żelazko

-wilgotna ścierka

-krótkie szpilki

Jak wykonać?

W wybranym przez nas miejscu przypinamy naszywkę krótkimi szpilkami. Odwracamy nasz ciuch na lewą stronę, przykładamy wilgotną ściereczkę, i przykładamy żelazko w najwyższej temperaturze. Trzymamy tak 10 sekund. Wyciągamy szpilki, i kolejny raz dokładnie przyprasowujemy naszą aplikację bardzo dokładne. Nie zapomnijcie o podłożeniu znowu szmatki.

Efekt końcowy prezentuje się tak:

Dlaczego wybrałam motyw róży?

Róże to moje ulubione kwiaty.. Motyw ten został zainspirowany z filmu "Piękna i Bestia". W modzie streetwearowej to teraz hit, pojedyncze akcenty są widoczne u takich marek jak New Look czy Missquided. W połączeniu z jeansem dają nam świetny look.

Dajcie znać w komentarzu jak się Wam spodobało to DIY. Mam nadzieję, że zainspirowałam Was do naprawienia jakiegoś ciucha. Buziaki, do następnego. 😘🌹

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - kliknij tutaj!

Likes

Comments

Instagram@wiktoria.ziolo