Jak Wasze przygotowani do świąt? W końcu Wigilia już za 2 dni!! Nie mogę w to uwierzyć. Ten czas tak szybko leci! Dzisiaj też zaczęłam swoją upragnioną przerwę świąteczną.

Zaraz po tym jak skończę pisać ten post zrobię duży kubek zielonej herbaty i odpalam NETFLIXA.

U mnie przygotowania zaczęły się od porcji pierniczków.
Cała frajda głównie zaczyna się, gdy można użyć świątecznych foremek, a później wykazać się swoją weną twórczą podczas ich ozdabiania. Zawsze kończy się na kłótni kto zrobił ładniejszego pierniczka haha myślę, że to już taka nasza tradycja.

Za całymi "kuchennymi" przygotowaniami do Wigilii stoi babcia, która jak co roku nalepi 60 pierogów i jeszcze więcej uszek. Ale oczywiście zawsze próbujemy pomóc.... ale chyba wiecie jak to się kończy.

Święta to zdecydowanie najlepszy czas w roku. Pyszne jedzenie, cała rodzina w komplecie, ciche kolędy w tle, choinka, czekanie na pierwszą gwiazdkę i te wiecznie wyczekiwane prezenty. Fajnie jest coś dostać, ale to nie jest najważniejszy element tej całej układanki. Jak dla mnie najważniejszym filarem jest rodzina ♥. A wy jak myślicie?

Macie może jakieś tradycje, które odbywają się tylko u was w domu? Bo my chyba tak. Jak zawsze musi paść pytanie: " TO O KTÓREJ TEN KEVIN?" hahha Taka tradycja ... ciężko mi wyobrazić sobie tego wigilijnego wieczoru bez KEVINA.

A wy jak spędzacie Święta w tym roku?


Likes

Comments

hei

Nazywam się Julia i jestem 17- letnią dziewczyną z Warszawy.
Wcześniej prowadziłam bloga przez jakieś 2 lata, ale postanowiłam zrobić sobie kilku miesięczną przerwę. Teraz wracam w nowej odsłonie, z nowymi pomysłami i na nowym portalu.

Cała ta przygoda zaczęła się po rozmowie z mamą, która mnie do tego zainspirowała. Bardzo cieszyłam się, że mam swoje miejsce, w którym mogę opowiedzieć komuś o tym co u mnie, zainspirować kogoś i poznać nowych ludzi,

Ten system bardzo mi odpowiadał, ale zdałam sobie sprawę, że nie mam wystarczająco dużo czasu, by poświęcić go na przygotowywanie postów a robienie czegoś na "odczep się" nie satysfakcjonuje mnie.

Teraz postanowiłam zrobić coś dla siebie. Znaleźć swoją małą przestrzeń, gdzie mogę być po prostu sobą.

Jesteście ciekawi co z tego wyjdzie? Ja też! Więc na co czekać..... ZACZNIJMY TĘ PRZYGODĘ

Likes

Comments