Yılların Da Mario'su olmak kolay değil. Bu ismi gencinden yaşlısına herkes biliyor, bu sebeple mekana hakim bir tarz olduğunu söyleyemiyorum maalesef. Yine de kesinlikle flip flop, düşük belli kot ve yağlı saçın mekanı Da Mario değil!

Ben kendimi burada plansızca buldum, kombinim yukarıda, ortama uyum sağladım. Yalnız bir mum ışığında randevu için buraya süslenip gelmiş olmayı da gönül isterdi. Onun için de alternatif kombinimi belki siz yaparsınız diye düzenledim
☝🏻☝🏻

Önü düğümlü crop toplar her yerde gözüme çarpar oldu, bir yere illa giyeceğim. Bir de "millenial pink" denen renk hakkında apayrı bir mini yazı yazmayı düşünüyorum. Çünküüüü şu renge bakmak için bahaneler üretmeye başladım
😍

Görseldeki pizza: Pizza Diavola.

Move your blog to Nouw - now you can import your old blog - click here!

Likes

Comments

Mekan, Stil

İstinye Parkta zaman geçirirken bir kahve için uğradıysanız, içinde güvende hissettiğiniz eşofmanınızın üzerinizde olması çok doğal.

Ama arkadaşlarınızla öğlen yemeği için burada buluşuyorsanız, etraftaki insanları gördükten sonra o eşofmanla o kadar da güvende hissetmeyeceğini söyleyebilirim.

Bugün gözlemledim ve buraya giymenin uygun olacağını düşündüğüm bir kaç parçayı bir araya getirdim. Haftasonları hem açık hem de kapalı kısmı tamamen doluyormuş. Kalabalığın içinde sönük kalmaktan hoşlanmayanlardansanız ☝🏻

Likes

Comments

Güzel hava görünce Zomato'ya girip teraslı mekanlar listesine bakmak adeta farz benim için. Lise canımı ne kadar sıkmışsa yolum bu taraflara düşmez olmuştu( Liseme 100 m. uzaklıkta burası.) Ama geniş teras beni tavlamayı başardı. Yalnız felaket sağdan soldan güneş yiyor, koca şemsiyler de yetmiyor. Çok sıcak bir günde gitmemek lazım. 🙄 denemelik: muzlu frozen. 

Ne giyilir konusuna gelirsek. Gördüğüm kadarıyla buradaki kalabalık genelde spordan çıkan gençlerden oluşuyor yani yüksek topuklularla giderseniz ilgi odağı olacağınız kesin diyebilirim. İyi anlamda mı diye sorarsanııııız.. Hayır. Basiclerinizi geçirin üzerinize ve bir şeyler içmeye gidin! 

Eve dönüş yolunda  dönüş yolunda spotifyda denk geldiğim şarkı da aşağıda <3 

Likes

Comments

Mekan, Stil

(Burada elini kaldıran kadın emojisiyle selam veriyorum),

blog yazmak/okumak henüz kimseye sıkıcı gelmezken(?), ben de kendimi bu işe atıyorum. Bu Nouw denen olay da sanırım iskandinav ülkelerinde ağırlıklı kullanılıyor. Kullanımı kolay ve blogspot vs.ye alternatif farklı bir tat gibi geldi (başlıklarda türkçe karakter olmayışını hoş görün 😥). Pötikare de tam bir blogger itemi olunca artık dayanamadım. 

Öncelikle nereye ne giyilir mini yazılarıyla başlayacağım. Bir yere çağırıldığımda: "bunu giysem gelinin kız kardeşi gibi mi olurum" "şunu giysem çok mu sıradan kalırım" sorularını kafamda kendime bir milyon kez sorup, üstüne arkadaşlarımdan da onay alıyorum. Bu mini yazılarda nerede ne giyilebilir, hangi mekana ne tarz daha uygun olur elimden geldiğince anlatacağım.

Elbisenin linkini koymayı başarabildiğim gün bu posta bırakacağım ama başarana kadar aşağıya SZA'nın yeni albümünden CTRL'den bir şarkı bırakıyorum. 👇🏼Likes

Comments