HGS yönetmelikleriçokönemlidirvedahafazlabilgiedinmekveöğrenmekiçin her yabancıturistbunuanlamakzorundadır.Gerçi, HGS ceza sorgulama sürecini anlamak için yardımcı olabilecek birçok blog siteleri var. Türkiye'nin ücretli otoyollarını ve köprülerinden geçiyorsanız, sadece bir HGS kartı yardımıyla geçmek zorunludur. Trafik akış hızını artırmak ve yasadışı göç şansını azaltmak için hızlı geçiş sistemi (Hızlı Geçiş Sistemi, "Hızlı Geçiş Sistemi" veya HGS) tanıtıldı.

Otoyol köprülerini geçerken ödemeyi nakit veya kredi kartı ile yapamazsınız. Aracınıza bir cihazın veya elektronik bir çip etiketinin eklendiği HGS otomatik ücretlendirme sistemine kaydolmanız gerekir; ve ayrıca benzersiz kılmak için plakanızla birlikte yazılıma eklenir. Ayrıca denge eklemek ve böylece otomatik olarak geçiş ücreti kapıda tahsil alacak kredi kartı ilişkilendirebilirsiniz. Eğer etiket yoksa, alarm çalacak ve yakın PTT ofisi ya da toll office için hemen yeni HGS kart almak için gitmek gerekir.

Elektronik etiket, aracıkaydeder ve ücreti aracın hesabına yatırmak için izleme ekipmanıyla iletişim kurar. Etiket HGS ödeme sistemi ile ücretleri ödememeğe karşı önemli bir sorun kaydetmeye yardımcı olacaktır. İlk PTT şubesinde durmanız ve otomatik kayıt belgesinin fotokopisini ve kendi pasaportunuzu teslim etmeniz önerilir. Yeni otoyollar, hızlı geçiş sırasında trafiğe kapılma ihtimalini daha hızlı, pürüzsüz ve sürüş ve elimine ediyor. Yetkili bir HGS kartı taşımayı ve ülkeden ülkenin başka bir yerine seyahat etmenin keyfini sürmek için kredi kartını her zaman şarjlı tutmanızı sağlamalısın. Ayrıca, UGS sisteminin kuralları ve düzenlemeleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için blog yayınlarımızı, seyahat sitelerimizi, forumlarımızı ve diğer portalları kontrol edebilirsiniz. HGS cihazının kurallarına ve düzenlemelerine tam olarak uyduğunuzdan emin olmak için durumu ve diğer ayrıntıları özelleştirilmiş bir gösterge panosu aracılığıyla kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan sorunsuz ve kolay bir şekilde seyahat edebilmeniz için Türkiye'deki ücretlendirme yönetmeliklerini izlemek çok önemlidir. HGS yasadışı göç ya da kurallara aykırı davranıp cezai sorgularda karşılaşmak için büyük çaplı sıkıntılardan kaçınmak kesinlikle ağır ceza korumaya yardımcı olacaktır.


Daha Fazla Ziyaret İçin Buraya: -hgs sorgulama

Likes

Comments