Hello everyone and happy midsummer! :) I hope You are enjoying Your evening to the fullest!

I have been away from my blog for a while and have plenty of reasons fot that.. Some of You may know, that I am struggling with my health AGAIN.. It's pretty bad, but I will only keep positive thoughts in my mind and I hope to recover from this with a month :)

I do have a happy and exciting news for You as well! This is my second reason why my blog has been on pause. Are You ready for the big news?? Hahhaa :D okay.. My new and very own website for the blog is finally done and I am so happy about it! From now on You can read my blog from HERE!

Thank you for Your patience and stay tuned on my new page :)


Tere kõigile ja head Jaanipäeva! :) Ma loodan, et Te naudite oma õhtut täiel rinnal!

Ma olen üsna pikalt juba olnud eemal oma blogist ja mul on selleks päris mitu põhjust.. Mõned teist juba teavad, et ma maadlen JÄLLE oma tervisega.. Asi on üsna kehvasti, kuid ma mõtlen ainult positiivseid mõtteid ning loodan taastuda kuu ajaga :)

Aga mul on Teile ka üks rõõmus ja põnev uudis varuks! See on teiseks põhjuseks, miks mu blogi on olnud pausi peal. Kas olete suureks uudiseks valmis? Hahhaa :D okei.. Minu uus ja päris oma blogi veebileht on saanud viimaks valmis! Mul on äärmiselt hea meel selle üle! Tänasest alates saate minu blogi lugeda SIIT!

Ma tänan Teid kõiki kannatlikuse eest ja hoidke minu uuel lehel silm peal :)

Move your blog to Nouw - now you can import your old blog - Click here

Likes

Comments

I am very happy I was able to be a part of NYX Event last night! Amazing people, interesting products, delicious food and fabulous atmosphere! Thank You Riti, Maret, Merlin and all the other beautiful girls :)

It's always fascinating to see the spark in people's eyes, when they talk about something they love! Very inspiring!

I left from the event with great emotions, full of inspiration and sparkle in my eyes!
Hopefully NYX is coming to Estonia at the end of August! Fingers crossed! :)

Mul on väga hea meel, et sain eile osa võtta NYX kosmeetika brändi tutvustavast üritusest! Imelised inimesed, huvitavad tooted, väga maitsvad suupisted ja vapustav atmosfäär! Aitäh Ritile, Maretile, Merlinile ja kõikidele teistele ilusatele tüdrukutele :)

Minu jaoks on hullult paeluv näha inimeste silmis seda imelist sära, mis tekib siis, kui nad räägivad millestki, mida nad armastavad! Väga inspireeriv!

Lahkusin ürituselt igal juhul suurepäraste emotsioonidega, täis inspiratsiooni ja sära silmis!
Loodetavasti on NYX Eestis juba augusti lõpus! Pöidlad pihku! :)

Likes

Comments

Attention everyone! I am very excited to pronounce my first giveaway !!


I had an amazing opportunity to tryout NOBE Aloe Vera drinks, that come from Asia. Perfect refreshment for hot summer days! Aloe Vera drink comes in three flavors.. peach, grapes and golden kiwi. My absolute favorite is golden kiwi, it's sweeter than the others and is so delicious. All of these drinks are healthy, with natural aromas and consist of 50% aloe vera. No preservatives added.

The greatest thing is that NOBE and Zeromission are planting new trees to compensate long transportation for the environment, assotiating with their products.

Read more about NOBE Aloe Vera drinks from HERE.

Also check out the other heavenly good drinks that GKR company offers!


For winning 20 pottles of NOBE Aloe Vera drinks do next:

1. Follow me on Instagram.

2. Tag Your friend, who would also like NOBE Aloe Vera drinks, under this picture.

The winner will be announced on 1.06.2016!

Good luck to You all!

***

20 pudeli NOBE Aloe Vera joogi võitmiseks tee järgmist:

1. Jälgi mind Instagrammis.

2. Märgi oma sõber, kellele võiks ka NOBE Aloe Vera jook meeldida, selle pildi alla.

Võitja selgub 1.06.2016!

Head loosiõnne Teile kõigile!

Tähelepanu lugejad! Mul on hea meel teatada oma esimesest loosimisest!!


Mul oli suurepärane võimalus proovida NOBE Aloe Vera jooke, mis on pärit Aasiast. Ideaalne värskendus kuumadeks suvepäevadeks! Aloe Vera vett on kolmes maitsevalikus.. suhkruvaba virsik, viinamari ja kuldne kiivi. Kuldne kiivi on minu absoluutne lemmik, see on teistest magusam ja maitseb nii hästi. Kõik joogid on tervislikud, natusaalsete lõhnaainetega ja sisaldavad 50% aloe verat. Ilma säilitusaineteta.

Kõige parem on muidugi see, et NOBE koostöös Zeromission organisatsiooniga kompenseerivad keskonnale oma toodetega seotud pikad transpordi vahemaad istutades uusi puid!

Uuri lähemalt NOBE Aloe Vera jookide kohta SIIT.

Vaata ka teisi häid jooke, mida GKR ettevõte pakub!

Likes

Comments

Hello people! I hope everyone enjoyed the weekend as much as I did :) These sunny warm days have been wonderful and to spend them with our family and friends, makes it even better. I love my family :)

Well enough of this small talk, lets get to the business.. From today's post You can find Puhas Loodus, Dr Irena Eris / Lirene and Moshi.

Puhas loodus (Pure Nature) is well known natural cosmetics brand in Estonia. They have a lot of facial and body care products, but I am going to say a few words about deep exfoliating cream. At first, I noticed its scent, it is exactly like green apple! I instantly thought I want an apple :P After gently rubbing with this cream, my face felt so smooth and soft. It always feels like this after peeling, but I liked the fresh green apple scent on my face.

From Dr Irena Eris I got four products.. Micellar Solution Make-up Remover, Lirene Physio-Micellar Cleansing Gel, Lirene Delicate Enzymatic Peeling Gel and Lirene Intensely Moiturizing Vitamin Mask. I had never heard about this brand before so I was excited to try out these products. Dr Irena Eris Cosmetic Laboratories is the most well known polish brand that is characterized by high quality. To me, I didn't find any "wow" moment from the micellar make-up remover. I like to use cleansing gels and Lirene Physio-Micellar cleansing gel is a great find! I really like it because it doesn't get all foamy and it does remove all the make-up as well, Dr Irena Eris Micellar Solution make-up remover didn't do the job with first time. I also tried this enzymatic peeling. It didn't make my face red so it's really gentle. After peeling I tried moiturizing vitamin mask and I loved it! Smells nice, like ordinary cream, and You don't need to wash it off, just wipe off what's left with a cotton pad.

The most eye-catching item from this set is totally Moshi "anna minna" (in english "go for it") face scrub. Moshi has so cool and funny names for their products and I like their black and white design. Moshi doesn't contain any synthetic substances and colorful pictures! Moshi creates emotions! Moshi is simple, courageously changing, honestly open, real favorable and 100% natural. The face scrub itself is very enjoyable by it's gently scrubbing tiny olive stone pieces. The coconut oil is suppose to make my skin soft, but I still needed to use moiturizing cream after. The face scrub smells lavender and it gives me the warm feeling like I have just entered the SPA :) Truly recommend!

Hei! Ma loodan, et kõik nautisid oma nädalavahetust sama palju kui mina :) Need soojad päikselised päevad on olnud võrratud ja veeta neid koos oma pere ja sõpradega, muudab selle kõik veel paremaks. Ma armastan oma perekonda :)

Olgu, aitab niisama lobisemisest, asume asja juurde.. Tänasest postitusest leiate Puhas Loodus, Dr Irena Eris / Lirene ja Moshi tooted.

Puhas Loodus on hästi tuntud loodusliku kosmeetika bränd Eestis. Neil on palju näo- ja kehahooldustooteid, aga mina kirjutan täna sügavpuhastavast koorivast kreemist. Esimesena panin ma tähele selle kreemi lõhna, see on täpselt sama nagu värskel rohelisel õunal! Tekkis endal ka kohe tahtmine hammustada ühte mahlast õuna :P Peale õrna näonaha koorimist selle kreemiga, tundus mu nahk mõnusalt pehme ja sile. Alati peale koorimist tekib selline tunne, aga eriti meeldis mulle see värske rohelise õuna lõhn nahal.

Dr Irena Eris'lt sain ma neli toodet.. Micellar Solution meigieemaldaja, Lirene Physio-Micellar puhastav geel (näopesugeel), Lirene õrn ensüümidega kooriv geel ja Lirene sügavniisutav vitamiini mask. Ma polnud varem sellisest brändist midagi kuulnud ja olin üsna elevil, et saaks neid tooteid proovida. Dr Irena Eris Laboratories on tuntuim Poola kosmeetikabränd, mida iseloomustab kõrge kvaliteet. Micellar meigieemaldaja minu jaoks kahjuks "vau" momenti ei tekitanud, kuna ta ei eemaldanud meiki esimese korraga. Ripsmetuššiga pidi ikka vaeva nägema veidi rohkem. Ma armastan kasutada peamiselt näopesugeele ja Physio-Micellar puhastusgeel on suurepärane leid! Mulle väga meeldib see toode, kuna see ei lähe vahutama ja ta eemaldab kogu meigi. Ma proovisin ka ensüümidega koorivat geeli. See ei muutnud mu nahka punetavaks, seega on geel õrnatoimeline ja nahasõbralik. Peale koorimist kasutasin ma niisutavat vitamiini maski, mis on samuti hea ja mugav toode. Lõhnab meeldivalt, nagu tavaline kreem ikka, aga seda ei pea näolt maha pesema. Nahka imendumata jäänud maski jäägid saab lihtsalt vatipadjaga eemaldada.

Selle postituse kõige pilkupüüdvaim toode on kindlasti Moshi "anna minna" näokoorija. Moshi toodetel on ülilahedad ja naljakad nimed ja mulle meeldib nende must valge disain. Moshi ei sisalda mingisuguseid sünteetilisi aineid, ega oma värvilisi pilte. Moshi tekitab emotsioone! Moshi on lihtne, julgelt muutuv, ausalt avameelne, päriselt soodne ja 100% looduslik. Näokoorija ise on väga mõnus, kuna sisaldab jahvatatud oliivikivi tükikesi. Kookosõli peaks muutma naha pehmeks, kuid pidin siiski kasutama ka niisutavat kreemi peale koorimist. Moshi näokoorija on lavendli lõhnaline ja see tekitab mulle sellise sooja tunde, nagu oleks astunud just SPA uksest sisse :) Soovitan tõesti proovida!

Shop and take a closer look of these products here:

Puhas Loodus

Dr Irena Eris / Lirene

MO$HI

Keep checking my blog because the best is yet to come! Here's a little sneak peak of what is coming!

Jälgige kindlasti minu blogi, sest parim on olles ees! Siin on väike pilguheit sellele, mis on tulemas!

Likes

Comments

Good morning everyone! In my second post I am going to write about Nurme, Macadamia, Davines, Joik, Blistex and Turbliss. I had heared about these brands before, but I had not tried them before, until last week.

Nurme all natural rosemary shampoo is awesome! After I wash my head, I can actually feel, that my hair is clean. It doesn't have sweet and enjoyable flower/candy scent, but the hair doesn't smell like rosemary eather, after I have dried my hair. The best thing about this shampoo is that it's natural, encourages hair growth and eliminates itchy scalp. I really believe in Nurme products!

Macadamia blow dry lotion is a heat protector lotion that smoothes, eradicates frizz and gives moisture. It consists of 6 different oils along with other ingredients (Macadamia, Argan, Pistachio, Olive, Jojoba and Coconut). My hair loves it and I love the smell of it!

But then I met Davines :O

Davines's Minu hair serum is one of my favourite products from my goodie bag! I have been using Kardashian Beauty Smooth Styler Blow Dry Cream, which I love by the way. Then I tried Macadamia blow dry lotion from my goodie bag and it made my hair even more softer than KB Blow Dry Cream! But now my world is upside down! Davines turned my super dry hair into something I can not describe. My hair is also soft, but out of these three products, Davines works the best for me! It seems to me, that it has also repaired my split ends. My hair is well groomed now :)

Joik lemon and vanilla body lotion is another 100% natural beauty product. Joik is also Estonian brand! I believe everyone knows Joik, especially their variety of scented candles. I wasn't that familiar with their beauty products. I really like this body lotion. It moisturises deeply and leaves the skin soft and velvety. It has quite strong lemon scent though, but I don't mind.. I also like that it comes in a pump bottle, very handy!

Blistex intensive hand cream is perfect for the winter cold weather and extreamly dry skin. It's very rich by it's texture and I find it too heavy for me right now. But for those, who struggle with very dry skin condition, I totally recommend!

Turbliss Bioactive Peat Toner is 100% natural and pure peat water without any other ingrediant. It cleanses, refreshens and revitalizes skin. It is suitable for every skin type, even for the most sensitive one. You can use it as a normal tonic on a cotton pad or just spray on Your face for the refreshment. I haven't seen any "wow" efect yet, but I like it anyways, because it doesn't dry my skin like my Phytoceane tonic did.

After testing different 100% natural beauty products, I am beginning to believe in them even more. We are living in a world full of chemicals, so why do we need to put them on our skin as well, when the natural product has the same qualities?

Tere hommikust kõigile! Teises postituses on esindatud Nurme, Macadamia, Davines, Joik, Blistex ja Turbliss. Ma olin nendest brändidest kuulnud, kuid polnud varem proovinud.

Nurme all natural rosemary šampoon on vinge toode! Kui ma oma pead pesen, siis tunnen kohe, et juuksed on tõesti puhtad. Sellel šampoonil pole küll nauditavat lille või kommi lõhna, kuid peale juuste kuivatamist ei tunne enam midagi.. Parim Nurme šampooni juures on see, et see on looduslik, soodustab juuksekasvu ja aitab peanaha sügelemise vastu. Mul on tõesti usku Nurme toodetesse!

Macadamia blow dry lotion on põhiliselt kuumakaitse, mis silub juukseid, eemaldab kahusust ja annab niisutust. Toode sisaldab endas kuute erinevat loodusliku õli, milleks on makadaamiaõli, argaaniaõli, pistaatsiaõli, oliiviõli, jojobaõli ja kookosõli. Mu juuksed armastavad seda toodet ja mina armastan selle lõhna!

Aga siis kohtusin ma Davinesiga :O

Davinesi Minu juukseseerum on üks minu lemmiktoodetest sellest kingikotist! Algul kasutasin ma Kardashian Beauty Blow Dry Cream'i, mida ma muuseas armastan. Seejärel proosivin seda Macadamia toodet, mis tegi mu juuksed pehmemaks kui KB . Nüüd aga on kogu mu maailm pea peal, sest Davinesi juukseseerum muutis minu kuivad juukseotsad veelgi pehmemaks ja mulle näib, et ta on ka imekombel parandanud minu lõhenenud juukseotsi. Mu juuksed on palju kammitavamad :)

Joiki sidruni ja vanilje kehakreem on 100% looduslik ilutoode. Ma usun, et kõik on midagi Joikist kuulnud, eriti nende suurest lõhnaküünalde valikust! Ma pole väga kursis nende ilutoodete valikuga, aga see kehakreem meeldib mulle küll. See kreem on väga niisutav ja jätab naha sametiselt pehmeks. Kreemil on üsna tugev sidruni lõhn, millega tuleks ostmisel arvestada, kuigi kirjas on "maheda lõhnaga". Pakendiks on väga mugav pumbaga pudel!

Blistexi intensiivne kätekreem on ideaalne külmadeks talveilmadeks! Oma rikkaliku koostise/tekstuuri poolest on ta praegusel ajal minu jaoks liiga raske/rasvane. Kindlasti soovitan neile, kel on probleeme äärmiselt kuiva nahaga!

Turblissi bioaktiivne rabatoonik on 100% looduslik rabavesi ilma igasuguste muude lisaaineteta. See toode puhastab, värskendab ja elustab nahka. Sobib kõikidele nahatüüpidele, isegi kõige tundlikumatele. Toodet võib kasutada nii toonikuna vatipadjal kui ka otse näole värskendamiseks pihustades. Tegemist on küll auhinnatud toodega, aga ma pole veel tuvastanud seda "vau" efekti. Üldiselt mulle meeldib ja just seetõttu, et ta ei kuivata liigselt nahka nagu seda tegi minu Phytoceane'i näotoonik.

Peale seda, kui olen nüüd testinud erinevaid 100% looduslike tooteid, olen ma hakanud neisse rohkem uskuma. Me elame maailmas, mis on täis igasuguseid kemikaale.. milleks määrida neid ka oma nahale kui looduslikul tootel on olemas samad head omadused?

Likes

Comments

Oh boy.. I don't even know where to start! Now it's finally time for me to reveal, what was in my goodie bag :) The moment you all have been waiting for I guess.. I have tested most of the products for now and I have gathered them into small groups because writing about every product separately will take so much time. Maybe it will be easier for You to follow as well.

Today's post I will write about Teazy Teatox tea. It's an Estonian brand and the people behind it, have carefully picked all the ingredients for this tea! It's also all natural and helps to get rid of the toxins in our body. When I saw Teazy on the list of sponsors I was so excited! I have been wanting to try this tea for so long, but I always thought it's a little expensive. Now Teazy has lowered their prices and everyone, who has been hesitating to buy should do it! All girls, who were at beauty bloggers event, got themselves 14 day detox set. You can also buy for 28 days. Every package consists morning tea (drink every morning) and evening tea (drink every other evening).

So.. what do I think of it? When I took the first sip, I thought "It's acutally pretty good". It smells like ordinary herb tea and it tastes good. Same goes with the evening tea, but since it includes chamomile, You can totally recognize it by it's scent and taste. I happen to like chamomile, but I know some people don't.

If I think about, how my body feels, then it sure gives me energy in the morning! I am normally a girl, who needs her morning cup of coffe, or two, hahhaa :D But now.. when I drink Teazy in the morning, I don't scream for coffee this instant.. My stomach feels much lighter and I sleep a lot better after my evening tea. I am definately going to continue drinking the tea after my 14 days. It's allowed to drink regularly for few months, but after that, You should take a pause, at least one month.

Shop and read more from here!

Oh jeerum.. Ma ei tea isegi, kust alustada! Viimaks on käes aeg, et avalikustada oma suure kingikoti sisu :) Hetk, mida paljud on ilmselt oodanud.. Tänaseks olen suutnud enamus tooted ära testida ning olen koondanud neid väikestesse gruppidesse, kuna kõikidest toodetest eraldi kirjutamine võtab liiga kaua aega. Võibolla on ka Teil sedamoodi lihtsam kõike jälgida.

Tänases postituses kirjutan ma Teazy Teatox teest. See on Eesti bränd ja inimesed, kes on selle taga, on väga hoolikalt väljavalinud tee kõik koostisosad. Tee on täiesti looduslik ning aitab vabaneda kehas olevatest toksiinidest. Kui ma nägin Teazyt ürituse toetajate nimekirjas, olin ma kohe väga elevil! Olen ammu tahtnud detox teed proovida, kuid olen pidanud seda üsna kalliks. Nüüd aga on Teazy hinnad alla lasknud ning kõik, kes seni on kahelnud osta, võiksid seda teha! Kõik tüdrukud, kes osalesid IBK'l said endale 14 päevase Teazy Teatox tee komplekti (võimalus osta ka 28 päevane) ja iga komplekt koosneb hommiku teest, mida juuakse igal hommikul ning õhtu teest, mida juuakse üle päeva õhtuti.

Nii.. mida mina sellest teest arvan? Kui ma olin oma esimese lonksu võtnud, mõtlesin endamisi "See on tegelikult ju päris hea". See lõhnab nagu tavaline taimetee ja maitseb väga hästi. Sama on õhtuse teega, aga kuna õhtune tee sisaldab kummelit, siis on see lõhnast ja maitsest kohe tunda. Minul pole sellest muidugi midagi, aga tean inimesi, kellele ei meeldi kummel.

Kui ma mõtlen sellele, kuidas minu keha end tunneb viimased 7 päeva, siis võin julgelt öelda, et Teazy tee annab kindlasti energiat! Ma olen koguaeg olnud see inimene, kes vajab hommikuti käima saamiseks tassi kohvi, või kahte, hahhaa :D Nüüd, kui olen hommikuti Teazy teed joonud, ei ole ma tundnud vajadust haarata kohe kohvitassi järele. Pigem on sees veel see harjumus. Mu kõht tundub samuti palju kergemana ning peale õhtust teed, magan ma palju sügavamalt. Kui mu 14 päeva Teazyga täis saab, tahan ma kindlasti jätkata tee joomist. Lubatud on tarvitada paar kuud ning see järel teha vähemalt kuu ajane paus, et organism liigselt ei harjuks.

Shoppa ja loe lisaks!

"Elixir of body and soul"

Likes

Comments

On this rainy Sunday, it is perfect to gather my thoughts and emotions about yesterday's Beauty Bloggers reunion 2016. I spent an exciting morning with about 40 other beauty bloggers and I had a chance to get to know them! When I first signed up to this event, I thought I was crazy, because I didn't know a single soul.. but it was actually fun to see everyone in person. When I follow someone's blog I always think, what would it be to actually meet the person.. well now I know! It's super exciting especially, when everyone were so sweet, friendly and welcoming!

We gathered at one of the greatest Italian restaurants in Old Town called Al Bastione. Al Bastione has very beautiful interior, totally in love with it! The food.. well I don't have the words! They offered us several snacks and pizzas and they all were very tasty! Al Bastione cooks their pizzas like people do in Italy, in the real live-fire stone oven and they use 3 different flours to get the perfect crispy and more healthier pizza. They also bring most of the toppings and flours directly from Italy. I can not wait to go back there again to enjoy the lovely evening with friends, delicious Italian food, wine and a cozy interior!

In the formal part of the event, we listened different representatives, who also helped to sponsor our enormously BIG gift bag with their products. There were people from Teazy, Mossa, Turbliss, NYX Baltics, Sundari, Vestige Verdant, Joik and also two hairdressers, who demonstrated this spring hairstyles.

I want to thank all 26 sponsors, who supported this event and also the people, who made it all happen and got us together! THANK YOU! Waiting for the next event and I believe I'm not the only one! ;)

Soon I will show You, what was in my gift bag and You can read all the reviews :)

Vihmane pühapäev on ideaalne aeg oma mõtete ja emotsioonide kokkuvõtmiseks, seoses eilse Ilublogijate kokkutulek 2016 üritusega. Ma veetsin eilse põneva hommiku koos u 40 ilublogijaga ja mul oli võimalus nendega lähemalt tutvuda! Algselt, kui ma end sellele üritusele kirja panin, arvasin ma, et olen puhta hulluks läinud, sest ma ei teadnud ju mitte ühtegi inimest sealt..Tegelikult aga oli tõeliselt vahva näha kõiki blogijaid päris elus. Kui ma kellegi blogi jälgima hakkan, siis ma alati mõtlen, et mis tunne oleks seda blogi autorit päriselt kohata ja noh.. nüüd ma tean! See on äärmiselt põnev ja ma olin täiega elevil, seda enam, kui kõik olid nii armsad, sõbralikud ja vastuvõtlikud!

Me kogunesime ühes parimatest Itaalia restoranidest Tallinna vanalinnas nimega Al Bastione. Al Bastione'l on väga väga ilus interjöör, armusin esimesest silmapilgust! Sealne toit.. mul pole lihtsalt sõnu! Nad pakkusid meile omalt poolt erinevaid snäkke ja pitsasid, mis kõik olid väga maitsvad! Al Bastione's küpsetatakse pitsasid täpselt samamoodi nagu Itaalias, elava tulega kivi-ahjus ja nad kasutavad kolme erinevat jahu, et pitsad oleksid krõbedad ja palju tervislikumad, kui ainult nisujahu kasutades. Samuti toovad nad enamus oma pitsakatetest ja jahudest otse Itaaliast. Ma ei suuda ära oodata, millal sinna tagasi lähen, et nautida mõnusat õhtut koos sõprade, imehea Itaalia toidu, veini ja hubase interjööriga!

Ürituse ametlikus osas kuulasime me erinevaid toote esindajaid, kes samuti aitasid toetada meie hiiglaslikult SUURI kingikotte. Kohal olid Teazy, Mossa, Turbliss, NYX Baltics, Sundari, Vestige Verdant, Joik esindajad ja kaks juuksurit, kes tutvustasid selle kevade soengutrende.

Ma soovin tänada kõiki 26 toetajat ning neid kauneid neiusid, kes tegid selle ürituse võimalikuks ja tõid meid, ilublogijaid, kokku! AITÄH TEILE! Ootan juba järgmist üritust ja usun, et ma pole ainuke ;)

Varsti näitan Teile, mis minu kingikotis peitus ning saate ka lugeda kokkuvõtteid :)

Likes

Comments

It's still a little chilly outside and my dry skin needs extra care for that. My favorite moisturizer is definately Victoria's Secret's body butter! These body butters have a big variety of scents, which are all heavenly good and they leave my skin so soft. They consist Shea and Jojoba Butters and antioxidant Vitamin E! All good stuff.

I have tried different scents before, but my latest pick smells like cherry orchid and lily blossoms. It's also fresh and not too sweet!

Those who haven't tried VS body butters yet should totally buy one! I believe You would fall in love too ;)

Väljas on endiselt jahe ja minu kuiv nahk vajab seetõttu erilisemat hoolt. Niisutavatest kreemidest on kindlasti esikohal minu lemmikud Victoria's Secret kehavõid! Nendel kreemidel on väga suur lõhnavalik ja nad kõik on taevalikult head. Kreem jätab mu naha väha mõnusaks pehmeks kuna sisaldab Shea ja Jojoba võisid ning andioksüdant E-vitamiini! Kõik head asjad!

Ma olen proovinud paljude erinevate lõhnadega VS kehavõisid, aga see siin on minu viimane valik, mis lõhnab kui kirsi-orhidee ja liilia õied. See on samas värske ja mitte liiga magus!

Need, kes ei ole veel VS kreeme proovinud, peaksid seda kindlasti tegema! Ma usun, et ka Teie armute ära ;)

Likes

Comments

Hei guys! How are You? ;) I thought I'd say a few words about my workouts, hahhaa..well the one that I had after my break.. :D

On Monday, after my long pause from the gym (due to my health), I was back in there again. I was doing my whole body workout and at first I thought that it would be a child's play, but I was so wrong! If You have like a godzillian amount of time between Your workouts, it's very hard to get Your game back.. I felt so tired and my usual weights felt more heavier. The hardest part of course is the next day and the day after that..which is today :D My whole body is super sore (even though I stretched) and it makes me laugh every time I sit down or get up from the couch. But I do like the soreness because it reminds me, how good I've been at the gym :)

Yesterday I also took a 9km walk outside and I must say that I'm feeling better this morning.. I am trying to mix up my gym sessions with running and walking outside...maybe even cycling, when it gets warmer. Feels great to get some fresh air and I don't get bored from the gym so easily. Hopefully I will recover by Friday because I'm determined to conquer the gym again! :D

How do You keep Your workouts exciting and varied? Let me know in the comments!

Have a great Wednesday, H


Hei! Kuidas Teil läheb? ;) Ma mõtlesin, et kirjutan paari sõnaga oma trennist, hahhaa.. noh sellest ühest, mis ma peale oma pikka pausi jälle tegin.. :D

Niisiis.. Esmaspäeval, peale pikemat trennist eemalolekut (tervise tõttu) olin ma taas jõusaali külastamas. Ma tegin oma terve keha treeningut ja algul mõtlesin, et see on nagu lapsemäng, kuid ma eksisin täiega! Kui treeningute vahele jääb üüratu pikk aeg, siis on väga raske end uuesti käima vedada.. Ma tundsin end väsinuna ja mu tavapärased raskused tundusid palju raskemad. Kõige hullem osa oli muidugi järgneval päeval ja ülejärgmisel, mis on siis täna :D Mu keha on üleni valus.. kõik lihased (kuigi ma venitasin korralikult)! Mind ajab iga kord nii naerma kui ma üritan istuda või end diivanilt püsti ajada. Tegelikult mulle meeldib lihasvalu, sest see tuletab meelde, kui tubli ma olen jõukas olnud :)

Eile õhtul käisin ma veel ka õues kõndimas (9km) ja ma pean tunnistama, et tunnen end täna hommikul juba paremini.. Ma püüan segada oma jõusaali treeninguid õues kõndimise ja jooksmisega.. võibolla ka rattasõiduga kui ilmad soemaks lähevad. Värskes õhus liigutamine annab hea enesetunde ja ma ei tüdine jõusaalis käimisest nii ruttu ära. Loodetavasti ma taastun reedeks, sest olen otsustanud taas jõusaali vallutada! :D

Kuidas Teie oma treeninguid põneva ja vaheldusrikkana hoiate? Andke teada kommentaarides!

Ilusat kolmapäeva kõigile, H

Likes

Comments

It's a beautiful sunny Monday morning and I am super excited about Beyoncé's new activewear clothing line called IVY PARK. It looks so cool and I can not wait to see all the items! It will be launching on 14th of April, which is already in 3 days. You can shop the collection from Topshop, Nordstrom and Zalando. The line is quite affordable, because the prices should be from 30$ to 200$ like any other sportswear brand.

THE OFFICIAL IVY PARK WEBSITE

FOLLOW INSTAGRAM

On ilus päikseline esmaspäeva hommik ja ma olen super elevil Beyoncé uuest spordiriiete kollektsioonist nimega IVY PARK. See paistab nii cool ja ma ei jõua ära oodata, kuni näen kõiki esemeid! Kollektsioon tuleb välja 14ndal aprillil, mis on juba kolme päeva pärast. Shopata saab Topshopist, Nordstromist ja Zalandost (lingid avanevad inglise keelse teksti sees). Kollektsioon on muuseas üsnagi taskukohane, sest hinnad peaksid tulema alates 30$ kui 200$, sama nagu teistel spordiriiete brändidel.

AMETLIK IVY PARK'I KODULEHT

JÄLGI INSTAGRAMMIS

Likes

Comments