Ilusaid autosid on alati hea pildistada. Minu õnneks oli neid sel korral lausa kaks! Meil võttis kogu galerii aega umbes 5 tundi, 600 pilti ja 2 kaamera akut - lisaks pesid poisid enne ka mitu tundi autosid, hehe. Jäin eriti rahule oma kaamera öiste piltide ja kvaliteediga - imeline hübriidkaamera!

Move your blog to Nouw - now you can import your old blog - click here!

Likes

Comments

pics by NINEL

ketsid - Converse

teksad- River Island

bomber- Bershka

sall- Gant


Likes

Comments

Sellest ajast saati kui Peemot avati samas majas, kus töötan, oleme töökaaslasega vähemalt 2 korda nädalas lõunatamas käinud ja vahel isegi peale tööd kokteilitanud. Neil on nii lõunapakkumised (3,5€) kui ka superhead paninid ja salatid. Minu lemmikud on tuunikala panini ja kinoa salat. Nämm!


Esmaspäeval pakkus Peemot lõhe tar-tari ja täna, kolmapäeval Chilli con Carne'i. Tõesti maitsev suutäis.

Lisaks nende suurepärasele personalile ja stiilsele interjöörile ootab meid 10 korrast 8 korral seal ka omaniku enda armas koer Diego!

Look at that face

Menüü leiad nende kodulehelt http://www.peemot.ee/

Lõunapakkumised Facebooki'st https://www.facebook.com/kohvikpeemot/

Koer Diego Instagramist https://www.instagram.com/explore/tags/koerdiego/

Likes

Comments

Ilmselt ei ole ma ainuke, kes mäletab aegasid, kui Stockholmis sai käidud shoppamise eesmärgil ja just nimelt H&M's, mida siis veel Eestis ei olnud. Laevalt otse metroosse, sealt kesklinna ning siis juba ostulainele. Alati tundus ka, et on nii vähe aega ja ei teadnud kas ikka jõuab kõikides H&Mides käia, haha. Muidugi hiljem sai ostetud hilbud kruiisilaeval peole selga pandud - eks sel oli oma võlu eks? Nüüd aga enam põhjust nii väga shoppama ei olegi minna, kuna Tallinna pilt on meil poodidega rikastunud. Seega otsustasime Taneliga, et lähme kruiisile, kuid see kord eesmärgiga Stockholmi vanalinna uudistada ja kohvikuid nautida.


Metrooga sõitsime sadamast otse Gamla stan'i ja jätsime klassikalise T-Centralen'i vahele. Ilma oli eestilikult külm ja sombune, aga olime õnneks vastavalt riidesse pannud.


Vaatasime vahtkonna vahetust, vanalinna saare ümbrust ja võtsime siis Espresso House'is kohvi- kusjuures, cappuchinod Stockholmis kõikjal üli piimase mekiga (proovisime kolmes kohas päeva jooksul), nagu Tanel ütles "lehma maitse". Kas keegi sama täheldanud või ainult meile sattus?Hiljem tegime ikka klassikale Gallerian keskuse tripi ka, kus vaatasime Footlockeris uusimaid tosse ja kiirel sammul sai läbi käidud ka Gina Tricot ja Cubus. Lõpuks läksime ka Urban Outfitersi otsingule, kuid kohale jõudes selgus, et üldse kinni pandud. Samal tänaval oli ka Sephora, aga see oli overcrowded ja me olime liiga väsinud juba. Ühesõnaga, me ei olnud üldse ostulainel.Laevakruiisi nautisime väga, üle pika aja võtsime rootsilaua nii hommikul kui ka õhtul. Kindlasti soovitame õhtusööki - valik oli väga suur ja hea.

Loodan, et teile meeldis, et kirjutasin ka veidi piltidele juurde. See postitus oli mul draftides üsna pikalt (märtsi algusest), kuna olen pikalt juurelnud selle üle, millist blogi ma luua soovin. Nüüd aga jõudsin seisukohale, et Just go with the flow. Head aprillikuu algust!

Bye-bye

Hannele

Likes

Comments

Likes

Comments

Soetasin suvel uue kaamera ja esimesed klõpsud sai tehtud Hara allveelaeva baasis Lahemaal. See on väga vinge koht, kuhu minna uudistama, kui soovid veidi adrenaliini tunda turnides!

Likes

Comments

Hei! Olen tükk aega mõelnud, et nii väga tahaks blogi pidada ja ei suutnud enam põhjuseid leida, miks ma ei peaks. Jagan siin teiega edaspidi minu huvi pildistamise, filmimise, kõige hea ja parema vastu. Stay tuned!

NB! Suured tänud minu Ninelile, kes tutvustas nouw.com platvormi blogimiseks!


Likes

Comments

Instagram@hnnelesr