Cześć! 💞

Po kilkugodzinnych pracach nad wyględem bloga (który napewno jeszcze się zmieni) wreszcie dodaje pierwszy post. W głównej mierze będzie on wpisem wstępnym, w którym przedstawię siebie i mój pomysł na tego bloga.


Zawsze byłam twórcza, wszelkie prace manualne sprawiały mi radość. Kocham również pisać własne opowiadania, ale z braku czasu jeszcze żadnego nigdy nie dokończyłam. 

W tym blogu napewno nigdy nie zabraknie tematów związanych ze zdrowym odżywianiem, a najwięcej pojawi się przepisów na szybkie, wegetariańskie przepisy, które miałam okazaję przetestować. Jak napisałam w zakładce informacje, moją pasją są również podróże. Jak w tytule, coraz bliżej lato, a co za tym idzie- wakacje!

W wakacje napewno nie zabraknie wpisu z mojej wyprawy nad polskie morze czy z Włoch, które planuję odwiedzić w sierpniu. Planuję jeszcze kilka mniejszych wyjazdów, o których nie razie nie mówię, ponieważ nie wiadomo co z tych planów wyjdzie 👅

Na koniec chciałabym pochwalić moją ulubioną cukiernię, która robi naturalne lody, na miejscu, a takie pyszności można znaleźć na ich stronie <koniec postu> Robi się coraz cieplej, więc takie lody będą zachętą, aby wykurzyć domowników z domu ma mały spacer ❣️


Miłego dnia kochani, korzystajcie z ostatnich chwil dni wolnych! 😊

Julka ♡ 


Likes

Comments