Rezi napierdziela na Mulciaka, Zaraz będzie z niego sraka. Mulciak strzela coś jak ciota, I nie widzi nawet płota. Nagle wbija jakichś gracz, Remek krzyczy ,,Multi pacz!" Multi nawet go nie słyszy, Bo wpierdziela pieczeń z myszy. Nagle Remka oświeciło: -Będzie sojusz! Oo! Jak miło. Multi: Nie masz ze mną szansy stary, Remek: Stuku puku, czary mary... Ja mam sojusz, ty masz kupe, Bah! Dostałeś właśnie w dupe! Multi: Jest was dwóch, a ja sam, Ciebie Filip w dupie mam. Wywal go, dostaniesz lajka, Bez Filipa gra jak bajka! No i grają Multigiusze, Popcorn zrobić sobie muszę! Michał dostał znów ataku: ,,Idź ode mnie ty bydlaku!" Multi o co chodzi kuma, Walczy z Rezim już jak puma. Z karabinu, albo z beczki, To są moje Vip-mordeczki. Remek w ucho, Multi w głowę... Odebrało mi już mowę.

JEDNO SERCE, JEDNO BICIE, NASZ REZIGIUSZ PONAD ŻYCIE.!

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

Likes

CommentsCmentarz... Noc... Pochmurne niebo... Siedzi przy grobie dziewczyna młoda... ciągle nie mogąc zrozumieć tego... Dlaczego jej właśnie pisana ta droga... kolejna łza po jej policzku spływa... Szkarłatna krew z nadgarstków odpływa... Chociaż deszcz padał i zimno było... Nic nie czuła... Nic się nie liczyło... próbowała zrozumieć, lecz nie umiała... Przecież ufała... Tak bardzo kochała... Chociaż próbowała, bardzo się starała... Żyć bez niego już nie umiała... A on... Wykiwał, oszukał... Miłość jej zbrukał... ...Zabrał jej radość....Niewinność.... Sens życia straciła... Rozdarte serce i dusze pustka wypełniła.... Nikomu o tym nie powiedziała... Kłucić się z nim już więcej nie chciała... po raz ostatni, ze smutkiem, spojrzała w niebo... zanim skonała - szepneła... dlaczego.?


Xoxo.

Pozdrawiam autorkę tego cudownego wiesza. 

Xoxo. 

Wasza Julia aka GoldenGirl.

Likes

Comments

​Niejeden myśli, biegnąc przez życie, że dobrze jest się znaleźć na szczycie, lecz gdy zapyta się alpinistę to wtedy staje się oczywiste, że choć już bolą nieludzko nogi szczyt to dopiero połowa drogi… podobnie w życiu – choć szczyt jest celem, czasu się spędza na nim niewiele…

Likes

Comments

Niekiedy siedzę sama w domu i myślę co by było jakbym nie poznała moich przyjaciółek. Pewnie byłabym nikim. To one dają mi chęć do życia. Jestem im wdzięczna, że poświęcają mi swój czas. Dziękuję za to, że są ze mną w momentach trudnych dla mnie. Śmieją się razem ze mną niekiedy z rzeczy niepoważnych. Kocham je za to. Są dla mnie jak siostry, są jak promyk nadziei w dni załamania. Mam w życiu takie dni w których ciągle płaczę, w których mam dosyć wszystkiego, lecz jedna rzecz nie pozwala mi tego wszystkiego zakończyć, są to one, moje przyjaciółki. Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas moje kochane wariatki. Sandra, Kornelia, Agnieszka i Wiktoria - najważniejsze osoby mojego szarego życia. Dzięki nim moje życie nabiera kolorów. Do wpisu jest dołączony mojego autorstwa film o Neli (Kornelii) wbijajcie na mój kanał na YouTube.

Xoxo.

Julia aka GoldenGirl.

Likes

Comments

Wśród ludzi, niezauważona. Wśród ludzi, odmieniona. Wśród ludzi, zabita, sztyletem samotności przebita. Nie mogę usnąć nocami, ma twarz zalewa się łzami, ile jeszcze cierpieć muszę.? Krew zalewa mą dusze, ból ten jest bardziej bolesny, niż ten zwykły doczesny... Idę do cienia, tam gdzie rozpływają się marzenia, tam gdzie śmierć czeka, inni mówią nie, a ja znikam w gęstej białej mgle. Nie warto się smucić, Nie warto się kłócić, Nie warto się przejmować, Nie warto się z tym chować, Nie warto żyć, Ani na tym świecie być.! Kocham, Kochałam, I kochać miałam, Nie kocham, I nigdy nie będę kochana... Życie jak to życie, Lubi płatać figle. Jedni mają szczęście. A ona.? Ona się uśmiecha, choć został z niej wrak człowieka. Ona się cieszy, choć wyzywana jest od najgorszych. Może znasz to uczucie.? Kiedy udajesz że masz wszystko w dupie. :(

Likes

Comments

Jestem sama. Całkiem sama. Od dawien dawna. Pustka. Jesień. Myśli mało. Co robić, jak nic zrobić nie można, bo po co.? Patrzę w sufit. Tak bardzo nie chcę mi się nic robić, że patrzeć też nie mam ochoty. Zamykam oczy i tak leżę, i leżę, i nic. Słońce zgasło na wieki wieków. Amen. Boga nie ma. Czas się zatrzymał. Wszystko się skończyło.

Likes

Comments

Cześć kochani. Założyłam tego bloga, ponieważ od dawna było to moje marzenie. Będę wstawiać tutaj zdjęcia mojego autorstwa, a jako opisy tych zdjęć będę wstawiać różne fajne cytaty itp. Ogólnie mam także kanał na YouTube ale o tym powiem innym razem. Jeśli lubicie czytać na Wattpadzie to w następnym wpisie podam wam nazwę na mojego Wattpada. Myślę, że docenicie moje zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie.

Julia aka GoldenGirl.

Xoxo.

Likes

Comments