Hej, od pewnego czasu mamy kanał na YouTube na który chcemy was serdecznie zaprosić. Nazwa to Kilka słów. Na kanale są już filmiki także jest co oglądać.

Filmy są o tematyce zabawnej jak i poradowej. ❤ Jeżeli spodobają się wam filmy to dajcie łapeczke w górę i subskrybcje. Z góry będziemy wdzięczne... 👍

My wiemy że jeszcze są wakacje ale no już niedługo się skończą i co? Trzeba bendzie wrócić do szkoły, ale nie ma tego złego żeby na dobrze nie wyszło, prawda? Szkoła to nie tylko nauka i praca domowa to również miejsce gdzie można się spotkać z przyjaciółmi. ❤

Niedługo na naszym kanale pojawi się film ,, Jak radzić sobie z nauką. " Zapraszamy!

Pozdrawiamy Asia i Wiktoria!

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Witajcie!

Jak wam mijają wakacje? U nas jest słoneczne i ciepło. Jeżeli chcecie to wpadajcie na kanał na YouTube. Kilka słów- to jest nazwa kanału.

Ten wpis jest taki ogólny. 😉 Mamy nadzieję że zostaniecie z nami na dłużej. Tu pod spodem jest kilka zdjęć....

To pierwsze zdjęcie jest z wakacji moich ,, Asi ". Spędziłam je nad morzem Bałtyckim. A to drugie jest z wakacji Wiktorii. Spędziłam je w Zakopanem.

Tak wyglądały nasze wakacje... Napewno jeszcze coś ciekawego się przydaży. Wierzymy w to.🌴📷❤

Miłego dnia!

Photo by Asia and Wiktoria.

Likes

Comments

Mamy lato a z latem są nasze kochane wakacje! Trzeba to przyznać kto nie lubi wakacji. Każdy je wręcz uwielbia. A w tym my. Jesteśmy szalone i rozrywkowe. W wakacje mamy zamiar się wyszaleć i wybawić. A jak wy spędzacie swoje wakacje? Napiszcie w komentarzu.

Już zaczęłyśmy wakacje z przytupem. Postanowułyśmy wczoraj zaszaleć i porobić kilka zwariowanych fotek na bloga. Która jest która? A więc ta w bluzce w kropki to ja ,, Asia" a obok mnie jest Wiktoria. Odwiedzajcie nas w wakacje jeżeli znajdziecie czas. Tu macie jeszcze jedno zdjęcie..❤🌞

Wchodźcie nasz kanał na YouTube oto nazwa ,, Kilka słów " . Zapraszamy już jest pierwszy filmik. I przede wszystkim życzymy udanych i zwariowanych wakacji 🌴 !

Asia i Wiktora...

Pozdrowionka 😘

Likes

Comments

,, Żyj chwilą , nie marnuj czasu na siedzenie w domu! ''

Po co tracić czas na siedzę w domu, lepiej wyjść na podwórko i odetchnąć świeżym powietrzem. Jest wiele różnych rzeczy do robienia poza siedzeniem w domu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Likes

Comments

Witajcie drodzy czytelnicy!

Mamy na imię Asia i Wiktoria. Razem będziemy​ prowadzić tego bloga. Wpisy będą raz w tygodniu lub dwa. Jesteśmy szalone i rozrywkowe. Wszędzie jest nas pełno. Mamy nadzieję że blog wam się spodoba i będziecie go odwiedzić. Blog będzie trochę urodowy ,trochę życiowy i poradowy ... Jeśli bendzie taka potrzeba to z ogromną chęcią udzielimy wam rady.

Pozdrawiamy!

Asia i Wiktoria. ❣💗

Likes

Comments