Z racji tego, że zbliżają się święta i większość z nas ma problem z wyborem prezentu dla bliskich postanowiłam zrobić Wam małą ściągę :) Post będzie podzielony na dwie części. Pierwsza część będzie dotyczyć prezentów dla kobiet zaś w drugiej części będą znajdować się prezenty dla mężczyzn. Mam nadzieję, że post pomoże Wam w wyborze świątecznego prezentu.

Grudzień jest miesiącem prezentów. Sklepowe półki uginają się od gotowych zestawów upominkowych, nie mniej jednak kupić trafiony prezent jest bardzo trudno. Każdemu z nas zależy na tym, żeby nasz prezent podobał się obdarowanej osobie. Prezent musi być więc trafiony i mieścić się w naszym budżecie. Poniżej przygotowałam dla Was małą ściągę, na której znajdziecie 10 propozycji na prezent dla kobiet. Przedstawione przeze mnie przykłady są typowymi upominkami (nie wydacie na nie fortuny). Pamiętajmy, że tak na prawdę w święta najważniejszy jest czas spędzony z naszymi najbliższymi, oczywiście przyjemnie jest go umilić w obdarowywanie się upominkami. :)

Oto 10 propozycji na prezent dla kobiet:
  • Kubki - tak, wiem zapewne dla niektórych z Was ta opcja okaże się najgorszą, ale np. ja uwielbiam dostawac kubki, mam mała obsesję na ich punkcie. Z tego co zauważyłam okazuje się, że nie tylko ja jedna. Wiele kobiet lubi pić kawę lub herbatę z fajnego kubka :) Kubki warte grzechu: * Kubek - I'm not bossy * Kubek - Christmas Fred * Kubek - Adamante * Kubek - Smiling


Likes

Comments


Moją wielką pasją zaraz po fotografii są książki, na blogu nie zabraknie zatem recenzji najnowszych pozycji. Już dzisiaj w pierwszym poście chciałabym podzielić się z Wami jedną z nich. Książka Katarzyny Gajek "Ślub doskonały" zasłużyła na to, żeby to jej poświęcić ten pierwszy post. Przyznaje, kupiłam ją z dwóch powodów, pierwszym i najważniejszym jest ten, że sama planuje swój ślub, drugi jest związany z fotografią... zafascynowały mnie zdjęcia (autorzy: Agnieszka i Marcin Rusinowscy) Książka została wydana 28.10.2015r., pierwotna cena książki to 59,90 zł. Autorką poradnika, jak już wspomniałam jest Katarzyna Gajek - konsultantka ślubna. W książce dzieli się z czytelnikami swoim dziesięcioletnim doświadczeniem w planowaniu ślubów, od sztuki zarządzania pieniędzmi poprzez atrakcje weselne po sztukę opanowania chaosu w dniu ślubu. Książka napisana jest prostym językiem, zrozumiałym dla czytelnika, każda przyszła panna młoda może znaleźć w niej wiele przydatnych pomysłów. Dla mnie jest ona kopalnią inspiracji. Mój pierwszy post nie będzie do końca skończony, za półtorej roku wrócę do niego żeby dokonać dokładnej recenzji tej pozycji. Obecnie jestem na początku planowania mojego wesela, ale chcę sprawdzić jak poradnik spisze się przez cały okres przygotowań. Pierwszy post nie jest zatem recenzją ale zapoznaniem Was z tym poradnikiem. Szczerze zachęcam każdą narzeczoną do zapoznania się z tą książka. Ja już znalazłam w niej kilka fajnych rozwiązań, chociażby na personalizacje i treść zaproszeń. Nie ukrywam, ze pierwszy post jest stresującym postem, nigdy nie wiadomo jakiej ma być treści. :) Przepraszam jeśli będzie dla Wam chaotyczny, obiecuję poprawę! Już w następnym poście podzielę się z Wami pomysłami na prezenty pod choinkę dla rodziców, dziewczyny, chłopaka. Nowy post już jutro!! Zapraszam :)

Miłego wieczoru.

Likes

Comments