Szwedzka wokalistka od początku swojej kariery prowokuje i szokuje. Chyba każdy kojarzy piosenkę Habits, w której główna bohaterka po nocach przemierza kluby w alkoholowo - narkotykowym otumanieniu. Klasyk. Z każdą kolejną płytą Tove Lo utrzymuje stały poziom, a nawet można powiedzieć, że robi postępy. Czego dowodem może być singielek "Disco Tits" z najnowszej płyty "Blue lips". Utwór przypominający kawałki dance - popowe z lat 80. Bit stworzony wprost do tańca. Jeśli chodzi o tekst to można śmiało rzec : "standardowa Tove". Artystka nie przebierając w wulgaryzmach śpiewa jak to ma w zwyczaju o tym, że albo jest naćpana, albo była, albo będzie, albo chce być.

Tove Lo wypuściła "Disco Tits" 8 września br. Ale debiut telewizyjny miała dopiero 17 listopada w popularnym amerykańskim programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Warto przyjrzeć się bliżej temu występowi głównie ze względu na wokal Tove, który niewiele odbiega od wersji studyjnej. No i oczywiście TEN taniec...Likes

Comments

Najlepsze covery to covery , których nikt się nie spodziewa, i które wydają się totalną abstrakcją z początku. Jessie Ware i Khalid? O taak !!!

Young, Dumb & Broke. Utwór miał premierę 13 czerwca 2017 r. Piosenka szybko zdobyła światowe playlisty i uplasowała się na 25 miejscu w Billboard Hot 100. Wolny bit oraz nieco szorstki wokal Khalida sprawiają, że Young, Dumb & Broke idealnie wpisuje się w wieczorny chillout przy winku. Ale to co zrobiła z nim Jessie to po prostu cudeńko. Piosenka nie do końca współgra z najnowszą twórczością artystki, która woli snuć wolniejsze ballady (taka trochę chudsza wersja Adele!). Jednak kiedy wbiła na bit to popłynęła w dobrym kierunku. Mi osobiście momentami wokal Khalida wadzi. Zaś Jessie swoim łagodnym (radosnym) głosem wprowadza ją na wyższy lev. Uśmiech sam się pojawia na twarzy. Enjoy !!!

Likes

Comments

Archiwum