Ja piernicze.

Nie sądziłam że w końcu do tego dojdzie. Ja i blog :D Komedia.

W moim całym, zawirowanym i szalonym świecie nawet nie sądziłam że mogę w ogóle znaleźć na to czas a jednak ;)

Czego to człowieka nie zmusza do różnych czynów życie. Moje życie to całe pasmo wydarzeń które wg moich przyjaciół spokojnie nadają się na parę tomów niezłych przygód panny I. tak I. to ja :) Stąd też może przed wydaniem jakże porywającego tomu książek o mnie które oczywiście mają być na miarę samej J.K. Rowling zacznę po prostu blogiem. Liczę na Waszą wyrozumiałość bo w końcu taka stara koza jak ja wzięła się pierwszy raz za pisanie takich cudów.

Rzucę tu mięsem i to nie raz. Przysięgam. W moim życiu potrafi dziać się na raz NIE raz tyle że sama za tym wszystkim często nie nadążam więc może z chęcią po prostu nadąży ktoś inny i mi w nim potowarzyszy. Nawet, nawet anonimowo ;)

Coś może w jeeeednym ogromnym skrócie o mnie - no jak w tytule - prawie że dentystka. Prawie bo kończę studia stomatologiczne na Mordorze ;) o czym z pewnością tu nie raz usłyszycie ;) Przygód z ostatnich kilku lat dzięki cudownego ŚUMowi mam bez liku ;) oprócz tego ? ciężko na samym początku mówić o sobie tutaj wszystko ;) najlepiej poznaje się kogoś dzięki jego historii i o tym jak o niej mówi, a nie bezpośrednio o sobie, więc może po prostu takiej formy będę się trzymać ;)

Najmocniej przepraszam jeśli w tym jakże emocjonującym dla mnie pierwszym wpisie wszystko jest bez ładu i składu, ale... to dosłownie cała ja i moje życie :) BUZIAK !

Likes

Comments