Header

Dzień Dobry!

Jestem, wróciłam, żyje i zdecydowałam, że dalej będę się dla Was produkować. Kilka dni temu, wieczorem niespodziewanie skasowałam bloga i wszystko co mogło Was na niego naprowadzić.
Zrobiłam to z dwóch powodów, pierwszym był kierunek i tematyka bloga, która zdecydowanie odbiegła od tej, którą zaplanowałam sobie na samym początku. Z bloga zrobił mi się drugi instagram, a przecież nie tak miało to wyglądać, prawda? Drugi raz tego błędu nie popełnię, nie będę tworzyć posta z recenzją każdej kolejnej kosmetycznej paczki, która do mnie przyjdzie. Większości z Was takie rzeczy nie przyciągają, a wręcz przeciwnie - bo przecież internet wypełniony jest takimi promocjami po brzegi. Wyjątkami będą rzeczy, które uznam za naprawdę godne uwagi. Po za tym, jeśli któryś z kosmetyków, które używam Was zainteresuje - z pewnością info o nim znajdziecie u mnie na insta. 👈KLIK

Kolejnym powodem było chyba po prostu to, że straciłam wiarę w siebie i w to co robię, ale w tym temacie nie będę się dziś zagłębiać. Jeśli któregoś dnia (albo nocy- bo to wtedy przychodzą mi do głowy najlepsze teksty) będę miała wenę, napiszę Wam osobny post na ten temat, oraz na temat książki, która zmotywowała mnie do tego by wrócić, by robić to co kocham i cierpliwie spełniać swoje marzenia.

Tymczasem zaczynam na nowo, z czystą kartą i mam nadzieję, że pozytywnym odbiorem :)

TOP - H&M
SPODNIE - SZACHOWNICA
TOREBKA - THOMAS COLLECTION
TRAMPKI NA PLATFORMIE - H&M
KOLCZYKI -
PEPCO

I wiecie co? Nie obiecam Wam, że wpisy będą pojawiać się systematycznie, ani też nie powiem jak często będę je dodawać. Ale za to obiecuje, że zawsze będę wkładać w nie całe serducho. 
Dajcie znać, czy wpis Wam się podoba! Jeśli tak, koniecznie zostawcie 'lubię to', a jeśli nie - to równie chętnie dowiem się co powinnam poprawić.

Buźka !

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments