Czarno - Białe

Fotografia czarno biała ma swój niepowtarzalny klimat, ale trzeba używać jej mądrze.. Chcąc wydobyć emocje i wyjść poza to, co znane. Jesteście gotowi na magię czarno białych zdjęć..?

Wydobycie półcienia
  • zupełnie niewidoczne na zdjęciach w kolorze, dzięki czemu znacznie podkreśla faktury i wzory! Spójrzcie na poniższy przykład – patrząc na zdjęcie z lewej, rejestrujesz, iż zdjęcie przestawia modelkę z przestrzenią, dzięki temu z prawej strony zauważasz tą samo w czerni, fakturę przestrzeni a także materiału
PODKREŚLA EMOCJE 
Emocje obrazujące zdjecie, które w kolorze wyglądają zwyczajnie słabo. Brak koloru pozwala nam skupić się na emocjonalnym przekazie i ładnie go uwypukla. Obronienie zdjęcia umożliwia nam uratować przeciętną fotografię i nadać jej tej , magii.

WPROWADZA KLIMAT

  • monochromatyczne fotografie świetnie oddają podniosły klimat ważnych uroczystości, zmieniają charakter zdjęcia
POZWALA SKUPIĆ WZROK NA NAJWAŻNIEJSZYCH ELEMENTACH
  • dzięki czemu nasz wzrok od razu kierowany jest na temat fotografii, nie tło, czy elementy uzupełniające. Makijaż czy stylizacja , przykład poniżej: patrząc na zdjęcie ,moja uwaga rozproszona jest na fotce z czarnym tłem na która  nie zwracam na to uwagi, patrzę tylko na modelke na pierwszym planie.

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments