Cześć wam tu znowu ja :-)

Przychodzę do was z pełna sesja Lifestyle, która wykonałem z Modelka Dianą, w trzech miejscach w Białogardzie. Przedstawię wam 3 stylizacje/looki w różnych zastosowaniach oraz kombinacjach.

Zapraszam do czytania i podziwiania...


Stylizacja nr 1

Modelka strasznie mnie zainspirowała nietypową urodą, w tej pierwszej stylizacji, Modelka ubrana jest, w małą czarną sukienkę, która podkreśla jej sylwetkę,, jak widać modelka super współgrywa się z plenerem, lekki delikatny makijaż nadaje lekkości, a czerwone paznokcie nadają styl oraz zgrywają się z cała stylizacja .


Zaś, w innym plenerze, można uwydatnić to, iż modelka jest ubrana w tą samą kreacje, chciał bym wam pokazać, że zmiana pleneru czy emocji, może nadać inny charakter czy odrobine powagi oraz intrygi.

Stylizacja nr 2

Kolejna stylizacja, przedstawia naturalny look, na pierwszych dwuch jest, katana jeansowa koszulka z nadrukiemi, zdjęcia przedstawiają przede wszystkim portrety, na czarnym tle, a trzy ostatnie zdjęcia na tym samym tle są zastawione bez katany.

Zaś, tutaj zastosowałem tą samą formę, modelka tu przedstawiona jest na jasnym tle, być może ktoś zauważył, modelka, w tym zestawieniu, jest bez katany dodane zostały czarne spodnie z wyciętymi dziurami na kolanach. Zdjęcia są to portretowe, można zauważyć iż modelka ma podkreślone oczy, mimika twarzy, jak zresztą na wszystkich zdjęciach są pokazane emocje i charyzma.

Look tu się powtarza, kolejny raz, modelka tu jest w plenerze, modelka zaś ma włożoną koszulkę w czarne spodnie z wyciętymi dziurami oraz trampkami, stylizacja na codzień .

Mini Lasek? Czemu nie ? Tą stylizacje można wykorzystać na rożny sposób, czy na wyjście ze znajomymi, jak zarówno na randkę, modelka ma dodana torebkę i wygodne trampki, tak żeby nasza modelka czuła się wygodnie.

Stylizacja nr 3

Ostatnia stylizacja, przedstawia modelkę w długiej czerwonej sukini balowej, naturalne rude włosy i czerwone paznokcie, w sam raz współgrają się w jak zarówno w stylizacją jak i z plenerem, zdjęcia są zastosowane w kolorze, jak i czarno-białe gdzie to moja ulubiona technika.

I tak kończymy z całą sesja oraz stylizacjami ...

Życzę miłego dnia :-)

Zapraszam także na mojego Fotograficznego Instagrama :

Fotografia_Czesław_Leuta

Oraz na moje prywatne konto :

Czelo_official

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments