Cześć. Hej. Witajcie! Witanie się, szczególnie w wirtualnym świecie, nie jest moją mocną stroną.
Jednak czy jest lepszy sposób na początek? Można porównać to do pierwszych randek, pierwsza często (przynajmniej na początku) nie należy do najlepszych, a później stanowi piękne wspomnienie.

Jestem studentką, studiuję kierunek, który bardzo mnie interesuje. Swoją przyszłość wiążę
z dziennikarstwem, co roku odbywam praktyki w jednej ze stacji telewizyjnych. Nasuwają się pytania: po co mi blog, po co mi akurat to wspomnienie?

Studia i praca to moje małe spełnienie marzeń. Jednak ja od zawsze pragnęłam czegoś jeszcze. Tego „czegoś” co będzie moje, będzie moim miejscem. Aż pewnego dnia, przeglądając moje ulubione blogi, naszła mnie myśl: Czemu by nie spróbować?

I tak powstał on, mój blog, kropla w oceanie, moja kropelka. Może się uda? Może stanie się to moją pasją? Przyjemnością, która będzie moją nagrodą po ciężkim dniu na uczelni. Czas pokaże.

Po moich przemyśleniach czas na najważniejsze. - O czym kobieto chcesz pisać? – O tym co kocha większość kobiet – zakupy! Mam 21 lat i moja przygoda z zakupami i modą trwa dość krótko, ale dzięki mojej cudownej mamie i jej wskazówkom, nauczyłam się jak nie popełniać zbyt wielu błędów. Powoli zaczynam określać mój styl. Jaki? Zobaczycie wkrótce – będzie ciekawie!

Zaczynam moją małą, wielką podróż. Trzymajcie kciuki!

Wasza Klaudia

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Instagram@klaudia_kapp